Звезда у КЛС (2016/17)

User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у КЛС

Post by МоСа ВерСе »

Нисам могао Дачо јуче да бацим коментар, навијао па се уморио. :mrgreen:
Ганац, видех да је Лаза кренуо на Андрића, шта је то било, нисам у хали видео најбоље? То он нешто хтео Лази да објасни? :)
Што се тиче утакмице, рутинска победа. Кузма их је сатр'о, Лука одличан. Мало тројки смо дали (немам статистику), омашили масу слободних и опет лаганих десет разлике. Чување Хечера је за десетку било. Судије болиди, уништили су утакмицу константним суђењем личних грешака, али добро. Идемо даље, спремиће се Мордор за узвратну и вероватно финале са њима.
За крај, песма и усеравање глодара на прави начин. Бакље нису мангупске, ова песма јесте. ;)
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у КЛС

Post by Мики »

Следећа нам је утакмица против филијале. Да ли је Остин и даље у фмп-у?
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у КЛС

Post by Ганац »

МоСа ВерСе wrote:Нисам могао Дачо јуче да бацим коментар, навијао па се уморио. :mrgreen:
Ганац, видех да је Лаза кренуо на Андрића, шта је то било, нисам у хали видео најбоље? То он нешто хтео Лази да објасни? :)
Што се тиче утакмице, рутинска победа. Кузма их је сатр'о, Лука одличан. Мало тројки смо дали (немам статистику), омашили масу слободних и опет лаганих десет разлике. Чување Хечера је за десетку било. Судије болиди, уништили су утакмицу константним суђењем личних грешака, али добро. Идемо даље, спремиће се Мордор за узвратну и вероватно финале са њима.
За крај, песма и усеравање глодара на прави начин. Бакље нису мангупске, ова песма јесте. ;)
Ne znam, samo su kamere uhvatile trenutak kada stoje jedan naspram drugog (face to face) i kako grobar nešto prikenjava i kaže (parafraziram) koliko sam pročitao sa usana "izađi pa da vidimo ili kada izađeš da se vidimo" kao nešto preti Lazi ali ga je Laza iskulirao...mislim da je samo bila neuspešna provokacija.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у КЛС

Post by Dennis Rodman »

Ova sa FMP-om će biti zanimljivija nego sa Partizanom, zbog posmatranja Boldena i par ostalih kandidata :ziveli:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у КЛС

Post by Мики »

Лепо гурамо у клс, а још лепше је што се вратио Јовић. Надам се да се враћа и Волтерс ускоро.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у КЛС

Post by МоСа ВерСе »

Радоња крије зечеве у рукаву. Шатро, Ракићевић једини плеј, а играли Јовић и Ђенка. :mrgreen: :mrgreen: Затим, каже да Јовић није треирао, а уведе га у меч. Ралог томе је што Радоњини тренинзи имају јачи темпо него многе утакмице КЛС лиге. Остаје ово да се одигра до краја, вероватно ће у Мордору да се одлучује ко ће бити први (мада, и ФМП може да откине патлиџану једну победу), па у плеј оф. како Мега стоји и игра, лако се може десити да не буде четврта.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у КЛС

Post by dacha od bosne »

Čudna neka utakmica sinoć. Imao sam osjećaj da možemo da ih odvalimo žestoko, a onda ih puštamo da se vrate. Vodimo cijelu utakmicu, izgubimo u posljednjoj sekundi. 17 promašenih bacanja?!?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у КЛС

Post by Ганац »

Nebitno takmičenje, nebitna utakmica (za nas) njima je to sve, njima su utakmice sa nama kao da igraju sa GSW, vrhunac sezone...naš vrhunac sezone se zbio u finalu ABA lige, uzećemo i ovaj trofej koji ne donosi nikakav benefit osim navijačke satisfakcije...u nekom budućem finalu plej ofa ćemo ih počistiti sa 3:0 eventualno 3:1....opušteno...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у КЛС

Post by МоСа ВерСе »

Ганац, вероватно 3:1, али бих волио да их почистимо да не лапрдају пуно. Да им се појасни где су. Међутим, велики је замор материјала, не би ме чудило да одиграмо још једну онако лошу утакмицу као пре пар дана.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у КЛС (2016/17)

Post by dacha od bosne »

U polufinalu kls-a idemo na Megu. Biće to opet zanimljivi dueli i sigurno će nam biti teže nego groblju protiv fmp-a. Čudi me da fmp nije izgubio u Čačku, ali možda je i bolje ovako.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у КЛС (2016/17)

Post by МоСа ВерСе »

Гледао сам јуче Мега Партизан. Морали су брутално добро да гађају тројке и да не игра Луковић и Величковић да би ови победили. Ако их стиснемо мало у одбрани, немају шанси, мада је евидентно да су мало дигли форму од почетка ове несретне КЛС. То не значи да се нешто питају јер се ми питамо. Уторак, од 21.00, дођте да подржимо наш тим, да нас не дође баш 500.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у КЛС (2016/17)

Post by dacha od bosne »

Večeras bi valjalo završiti posao i čekati da FMP drmne groblje.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у КЛС (2016/17)

Post by Ганац »

Sve zavisi od nas, koliko smo emotivno ispražnjeni i koliko mogu da izvuku iz sebe, jer ipak nije malo (kako rekoše Edin i Kole) 80 utakmica u sezoni odigrati...
Nadam se da će večeras završiti polufinalnu sagu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у КЛС (2016/17)

Post by МоСа ВерСе »

Победа са укосом горчине. Повредише се Јовке и Нејт. Следеће године, ко каже да треба да се игра оваква лига, треба га протерати из земље.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у КЛС (2016/17)

Post by dacha od bosne »

Košarkaško finale je tako zanimljivo i neizvjesno :valjanje:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked