Звезда у АБА лиги (2016/17)

Locked
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by skeva »

Pa ja ne vidim razlog da se ne uklopi. Ok, malo je treninga, ali ima vremena, akcije su uobicajene, brzo ce ih savladati.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

Pa, nisam ja ni rekao da neće...ali ostavljam uvijek onaj mali dio da može nešto da se desi nepredviđeno...ipak, vjerujem da će skapirati šta Radonja od njega hoće. Više bi volio da je još jedna utakmica ABA lige prije Žalgirisa...čisto da ga vidimo na djelu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

Jel' sljedeća sa Megom? Kako god, odlična prilika da vidimo Tompsona na djelu jer nam sljedi važna utakmica sa Fenerom. Uh, kada bi tu mogao Tompson malo da pripomogne protiv onog Neveselog i Antića, bilo bi super.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by skeva »

Thompson bi nam mogao biti i kljuc protiv Fenera, koliko god da se jos nije uklopio.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Ганац »

Znam da nije baš za ovu temu, ali baš bih voleo kada bih mogao da "uđem" u Radonjinu glavu, da vidim i shvatim kako razmišlja, zašto, kako i kada igrača uvodi u igru, kako, kada uvodi novog igrača u sistem. Sinoć sam počeo da poprilično pi***m sa Milkom u igri i ispucavanjem za tri, samo jednom smo odigrali pik (Gudura i Milko) u 4/4...
Bojim se da ne dođe do zasićenja i da onda u ABA ligi ne odigramo neku preko volje, jer posle ovakvih ifgara u EL teško je motivisati igrače da opet izgaraju "na poljančetu".
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Либурнија »

Ганац wrote:Znam da nije baš za ovu temu, ali baš bih voleo kada bih mogao da "uđem" u Radonjinu glavu, da vidim i shvatim kako razmišlja, zašto, kako i kada igrača uvodi u igru, kako, kada uvodi novog igrača u sistem. Sinoć sam počeo da poprilično pi***m sa Milkom u igri i ispucavanjem za tri, samo jednom smo odigrali pik (Gudura i Milko) u 4/4...
Bojim se da ne dođe do zasićenja i da onda u ABA ligi ne odigramo neku preko volje, jer posle ovakvih ifgara u EL teško je motivisati igrače da opet izgaraju "na poljančetu".
Ne bojim se ništa, nema kod Radonje zajebancije dok sezona ne završi.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Ганац »

Teška utakmica za Zvezdu, sudije nisu baš imale ujednačen kriterijum, no uprkos tome dobili smo ih.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

Fotke sa tekme https://www.facebook.com/pg/czbgtv/phot ... 4303480428" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

Malo smo se previše opustili kod +12 i onda dopustili ovima da se uđe u neizvjesnu završnicu. Sudije su baš imale neujednačen kriterij, ali šta da se radi...možemo mi i protiv njih. Vidi se da su momci bili glavom van tekme i okrenuti Feneru. E to da je dobiti...
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Мики »

Оно што је вредело видети на овој утакмици је Томпсон. Мало ми је криво што и у другом полувремену неије добио коју минуту, јер мислим да ће нам бити од велике важности против Фенербахчеа, али види се да може и то по прилично добро. Мислим да је имао 10 поена и 5 скокова за оних 7 минута колико је одиграо. Остали, мање више. Види се да су били испражњени након ових евролигашких победа.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Ганац »

Sudije su u trećoj četvrtini pokazali kako se lagano krade i pomaže jedna ekipa. Sramno, nije Jović bzvz ppopizdio a ni Radonja, stvarno su sudije preterale u pomaganju. Naši faulovi su bili ali zato megi ne sude ništa, pa tako Jaramaz tek krajem 4/4 dobija 1 ličnu.
Kako god, nama nije trebao produžetak ali šta je tu je.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Ганац »

Tompson je lagano odigrao one minute koje je bio na terenu i to sasvim zadovoljavajuće, što kasnije nije ulazioo na teren zna Radonjić. Osetio je teren sa ovom ekipom, pokazao po meni dosta, videćemo u četvrtak koliko će minuta dobiti.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

Ja ne vjerujem da će Tompson u četvrtak dobiti puno minuta...možda 5-6 sve ukupno. Ipak će Radonja protiv Fenera iči sa igračima sa kojima je do sada izgurao u EL.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Beara_Vladimir »

Ne komentarišem često sudije, zapravo gotovo nikada.
Čak i kada sudije u EL navlače za bogatiji, uspešniji i uticajniji klub od našeg, reč jednu ne kažem. To mi je potpuno normalno.
Al' kad sude ova tri smrada i ovako sramno potkradaju jednu ekipu, to je apsolutni bezobrazluk. Postoji li ijedna utakmice gde nas trojka sa Vojinovićem na čelu nije pokrala?
Već vidim šta nas očekuje u Kupu i KLS. Klub na ovakve stvari mora reagovati, jednostavno mora. Dozvoliti da krvavi trud i rad ovih momaka prospe neki beskičmenjak je zločin.
Radonjiću je pukao film večeras nakon prodora Voltersa, gde su ga Jaramaz i, čini mi se, Mušidi laktali i udarali, a onom bilmezu iza koša ne pada na pamet da nešto svira. Mislim da ne treba da napominjem, to svi znamo, kakvog je karaktera naš trener i koliko ga je teško naterati na tehničku.

Isto tako, komentatorski dvojac sa Arene mi se pošteno smučio. Kada prenose Partizan, primera radi, uopšte im nije problem da prokomentarišu sudijske odluke. Međutim, kada Zvezda igra, ne daj Bože da ukažu na očigledne greške sudija. Koliko su mi u početku bili simpatični i dobri, toliko su mi se sada smučili.

Što se tiče naše igre, jasno je da nismo briljirali večeras. No dobro, ništa strašno, dešava se svima. Tompsonu nije mnogo trebalo da pokaže klasu. Verujem da će biti veliko pojačanje.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked