Звезда у АБА лиги (2016/17)

Locked
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by nyc »

dacha od bosne wrote:ZVEZDA NE POSUSTAJE

Gazda! "Ne posustaje" se piše odvojeno.

:foot (10):
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

Bolan, profo, u onaj kasni vakat meni je sve zajedno :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Ганац »

Rasprava oko toga da li treba više minuta da dobiju Simanić, Dobrić i Rakićević, je dobra. Za njihovu minutažu i napredak u igri je zaslužan trener, ocenio je da oni imaju "materijala" za obradu i priključeni su prvom timu, vreme provedeno na parketu u bilo kojoj utakmici je produkt njihovog zalaganja na treninzima i usvajanja onoga na čemu insistira Radonjić, a to je odbrana.
Pa tako ja vidim da se jedan Dobrić, namećući se svojim radom, sve više dobija priliku i uglavnom je dobro i iskorištava.
Za razliku od njega, Simana verujem da ima neki problem, da li je tu u pitanju drčnost, želja za napredovanjem ili nešto četvrto, znaju Radonjić i Simanić i tako je za sada u ulozi "mahača peškirom".
Treći pomenuti - Rakičević je tek krenuo u obradu od strane trenera i on pre svega(takav sam utisak stekao) treba da nabaci mase da bi u sledećoj sezoni bio član rotacije.
Ipak neki osnovni kriterijum jeste odbrana ali ne i ključni (vidimo da Gudura ne igra baš odbru odbranu ali ga Radonjić i dalje trpi, vrv jer je ofanzivni potencijal ogroman).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Мики »

Видим да вечерас не играју Дангубић, Кузмић и Јовић, али на оној вести пише да је Јовић упитан и за утакмицу са Ефесом?!? Зна ли неко о чему се ради?
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by МоСа ВерСе »

Мики wrote:Видим да вечерас не играју Дангубић, Кузмић и Јовић, али на оној вести пише да је Јовић упитан и за утакмицу са Ефесом?!? Зна ли неко о чему се ради?
Нигде Радоњић то није рекао лично, а пренео је Бљуц. Сачекаћемо конфреренцију после утакмице, ваљда ће га питати неко за случај Јовић.
Треба нам Стеф као насушни хлеб против Ефеса.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by skeva »

Jovic nam je glava ekipe, tesko cemo bez njega.

Sto se tice danasnje utakmice, ocekujem sjajnu partiju Diona Tomspona a i Volters da bude poenterski dobar. Pretpostavljam da ce Dobric biti starter a Rakicevic dobiti neke minute.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Ганац »

Košarkaši Crvene zvezde mts u ponedeljak igraju novi meč,40.zvanični u takmičarskoj sezoni 2016-2017, iako zvanično nije ni polovina aktuelne sezone.

Napori kojima su izloženi izabranici Dejana Radonjića su ogromni, posebno nakon novog ciklusa u kome su crveno-beli za samo 8 dana igrali 4 utakmice, od toga 3 u Evroligi.

Veliki broj utakmica uzima svoj danak, nakon Nemanje Dangubića koji odsustvuje već 10 dana, povređen je i Stefan Jović, čiji je nastup i za utakmicu sa EFES-om neizvestan, takođe posledice povrede oseća i centar Ognjen KUzmić.
http://www.kkcrvenazvezda.rs/#" onclick="window.open(this.href);return false;
tako da možda i jeste neka povreda.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

MoSa, pa i na našem sajtu piše u onoj vijesti da je Jova upitan.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Ганац »

Utakmica za zaborav, mi dekoncentrisani, oni to u pp iskoristili a nama otežali povratak jer je uvek teže vratiti se u utakmicu. Simon totalno van utaklmice, pokušavao sa nekim flopovima i pričom sa sudijama, sine to se ne radi, sport je to i teba biti pošten prema protivniku.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

Ma, dobro...neke stvari su malo pokušali na autoritet. Znao sam da ćemo se vratiti. Dobro je da su se Jović i Kuzmić odmarali. Nadam se i dangi protiv Efesa...barem neke minute.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Beara_Vladimir »

Ганац wrote:Utakmica za zaborav, mi dekoncentrisani, oni to u pp iskoristili a nama otežali povratak jer je uvek teže vratiti se u utakmicu. Simon totalno van utaklmice, pokušavao sa nekim flopovima i pričom sa sudijama, sine to se ne radi, sport je to i teba biti pošten prema protivniku.
Ovde nema ništa čudno. Nije Simon prvi koji to radi. To je malo na autoritet i to svi veliki timovi rade.
Osim toga, Simonović je, uz Lazića, jedini vukao i nervirao se kad nam nije išlo.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by skeva »

Bilo je potrebno desetak minuta prave odbrane da rutinski pobijedimo.
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Мики »

Само се надам да ћемо против Ефеса (то сам готово сигуран) и против Партизана одиграти максимално и остварити обе победе. Ово је била једна од оних утакмица које се добијају са 5 минута озбиљне игре.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Ганац »

Beara_Vladimir wrote:
Ганац wrote:Utakmica za zaborav, mi dekoncentrisani, oni to u pp iskoristili a nama otežali povratak jer je uvek teže vratiti se u utakmicu. Simon totalno van utaklmice, pokušavao sa nekim flopovima i pričom sa sudijama, sine to se ne radi, sport je to i teba biti pošten prema protivniku.
Ovde nema ništa čudno. Nije Simon prvi koji to radi. To je malo na autoritet i to svi veliki timovi rade.
Osim toga, Simonović je, uz Lazića, jedini vukao i nervirao se kad nam nije išlo.
Ma razumem ja to, Laza samo zagrize onu zaštitnu gumu i nastavi da rilja, ali Simon je em folirao faulove, em prike**vao sudijama i kasnio u odbrani. Što se tiče autoriteta, u pitanju je autoritet kluba. Ja ne bih imao ni jednu zamerku da smo sinoć izgubili osim ove već napisane zato što me to baš nervira, kao tipičan predstavnik tih flopera je omraženi (meni ) Rudi Fernandez a kod grobara ih je bilo više, samo da se setimo poslednjeg - Lučića. Mi smo bar duplo kvalitetniji tim od Mornara i ne treba nam benefit na taj način, osm toga to u EL ne može baš da prođe.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Мики »

Има истине у овом што Ганац пише, али мислим да ове сезоне Симону треба опростити овакве ствари јер је играо једну од најбољих сезона, ако не и најбољу, у свом животу. Само треба мало да стане на лопту и настави са играма које је пружао до сада.
Једну ствар сам приметио у вези Симона. Изгледа да му много више одговара да утакмицу почне са клупе него ли у стартној постави. Много је продуктивнији.
Locked