Звезда у АБА лиги (2016/17)

Locked
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Ганац »

Apsolutno, Simon igra sezonu iz snova...i uglavnom je u EL vrlo korektan. Ne mislim ja da pljujem Simona uvek niti da mu zažmurim na ovo u ABA ligi...on ovakvim ponašanjem i kod ostalih igrača stvori frustraciju i osećaj da nas sudije kradu a čim fokus nije na lopti i igri dešavaju se padovi. I ja mislim da e bolji sa klupe nego starter, mada starter kod Radonjića ne igra ulogu puno...kod njega je odbrambena petorka i startna petorka.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Dafi »

Nevezano za Simona,ja bih svako cimanje glavom svirao tehnicku. Sinoc gledam Fener-CSKA pa ono je strasno...mislim da je Bogdanovic, a i neki drugi igraci, danas iscasenog vrata. Cimanje glavom je bilo i na pogled,po tri puta u jednom te istom prodoru. Cak ni komentator nije mogao da precuti.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Ганац »

Nešto što mii se uopšte ne sviđa jeste to foliranje, kada budu sudije zauzele stav da je to nesportski potez i samim tim i nesportski faul, sve će prestati, floperi će izumreti. Ostaće borci i majstori.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Beara_Vladimir »

Inače, majstori to ne rade nikad. Kako da ne.
I da, baš će sudije zauzeti jedinstven kriterijum po tom pitanju prema svim timovima.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Ганац »

Ma, svestan sam ja da od toga nema ništa..ali računam da će jednom kao i u slučaju sa namernom da donesu tu odluku o flopu...Pa i majstori su ljudi, ako nije zabranjeno, onda je dozvoljeno se pomoći i ne baš časnom radnjom,
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

Gostujemo komšijama...šta mislite, šta da se očekuje? Ja ne znam da li je pametno odigrati bez Jovića...ne zato što nam treba za pobjedu, nego da se ne hladi previše. U stvari, ne znam ni kakva je tačno njegova povreda. Leđa? Kuzmić je dobio neki udarac u ruku. Mislim da ga Tompson i Bjelica mogu odmjeniti.
Nego, ne znam koji će moj Luka stalno na liniji 6,75??? Bolje da se gura pod koš kad već nema samopouzdanje da pripali za 3.
Sve u svemu, mislim da dobijamo, ali ovi će garant igrat krvnički.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by МоСа ВерСе »

Јовић 10 минута, Волтерс 25 минута, Ђенка 5 минута на плеју. Лаза да заустави Хечера и ту се завршава прича око спољне линије. ок, треба припазити на Робинсона и Андрића. Унутра, Куз на Луковића (ако буде играо Луковић), а онда Лука, Дион и Симоновић на величковића и Бирчевића.

Кренуће жестоко, имали су седам дана да се припреме, тако да им треба одбити први налет, смирити оне орке на трибинама и онда их увести у наш ритам. Сутра, једини начин да изгубимо јесте да сами себе победимо. умор је присутан, али смо добијали много веће и јаче екипе када смо играли два дана после неке напорне уакмице.

Зна ли се ко суди?
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Beara_Vladimir »

Zdravlje igrača je najvažnije. Prema tome, treba odmoriti i osvežiti ekipu koliko god je moguće, čak i po cenu poraza od Partizana.
Rezultatski nam ta utakmica uopšte nije važna, tako da ne treba rizikovati bilo šta kad su povrede igrača u pitanju. Naročito to važi za Jovića i Kuzmića.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Ганац »

Ta utakmica nam nije nešto bitna, nju mogu komšije i da dobiju, nije za trofeje...one za trofeje, koje imaju važnost, verujem da dobijamo.
Želim što reče Beara da se igrači koliko-toliko oporave jer vidna je sinoć želja kod svakog od njih ali su im baterije low...šta god uradili ne smemo zaboraviti kako su izgledali u seriji protiv velikana.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

Kakvo poluvrijeme, Bože dragi...pa ovo suđenje je kriminal. Vidi se da smo umorni i da ne igramo na visokom nivou, ali ovo je bezobrazluk kako nam sude. Onaj faul Đenke gdje je bio na pola metra od igrača partizana, pa Joviću ista stvar (nije bio ni blizu igrača), na Mitroviću 2 ili 3 kontakta nisu svirana kada je šutirao, pa na Guduriću faul kada je pogodio trojku. Sada im Radonja treba narediti da im nakače nanu i mamu na čiviluk.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

Ne znam...nije bolan poraz...mislim da stvarno nismo odigrali ni sa 50% svojih mogućnosti, ali sudije...e tu ne mogu da ne prokomentarišem i da prećutim...suđenje je bilo kriminalno...6 tehničkih?!?!? Pa mamu vam vašu nenormalnu...da ne pričam o nedosuđenim faulovima ili dosuđenim protiv nas, a gdje ih nije bilo...ništa...igrači se moraju odmoriti...premoreni su.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Beara_Vladimir »

Sredinom prve četvrtine sam isključio TV i batalio gledanje ovog divljaštva. Sad vidim da uopšte nisam doneo pogrešnu odluku.
Isto planiram da radim i u nastavku sezone. Jednostavno, ovo nije utakmica, već izliv frustracija, prostakluka i najprimitivnijih stvari koje u čoveku bude ono najgore. Planiram sebe toga da poštedim.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Ганац »

Nisam gledao drugo poluvreme, možda kad/ako pogledam snimak donesem sud.
Kako god nebitan i bezbolan poraz, poraz (po pp utisak) koji je kao matric preslikan iz prošle sezone, kada su nas tučom terali od koša i na liniju slobodnih.
Mitar mi je suviše spor kod tih bočnih kretnji.
Siguran sam da će to sve drugačije izgledati u borbama za trofeje.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Dafi »

Ovakvo sudjenje nisam vidio 10 godina,jos od samaranja i gepekovanja sudija. Ovo je bilo zaista strasno. Tehnicku Lazicu nebi ni sam Dzikic svirao.
Inace smo lose odigrali. Odbrana je bila izuzetno losa nesto kao protiv Efesa. I napad je bio los,mnogo smo poceli da soliramo i igramo 1 na 1. Volters tesko moze sta da izorganizuje. Naravno vidi se i umor,nije bilo energije,masa promasenih slobodnih bacanja itd. itd.
Poraz bez ikakvih posledica ali nije da ne boli,barem mene.
Locked