Звезда у АБА лиги (2016/17)

Locked
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by skeva »

Karijevi svjedoci :lol:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

Uh, baš smo pali u igri..i to se bukvalno počelo događati od povrede Dangubića, a kasnije i Jovića i Kuzmića...sad i Bjelica.
Gudurić ima katastrofalna dodavanja...pa dečko, koji ti je. Mitar je brzopasan sa 6,75 a uvijek se izvlači na liniju za 3...ajde da to radi Simon, ali Mitar je baš u kanalu što se šuta tiče.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by skeva »

Takve su nam rotacije da nam 4 ide vani, nije to Mitar smislio :)

Inace, najbolji je bio veceras uz Voltersa i Kumica. Sve u svemu rutinska pobjeda
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

skeva wrote:Takve su nam rotacije da nam 4 ide vani, nije to Mitar smislio :)

Inace, najbolji je bio veceras uz Voltersa i Kumica. Sve u svemu rutinska pobjeda
Unutrašnja igra Mitrovića je ok...bolja nego prije 4-5 kola...ali, ako Mitar nastavi da se izvlači na šut za 3, svaka ekipa će skupljati u reketu (na Kuzmi ili Bjelici)...znači, neka radi na šutu...onome ko mu promjeni izbačaj treba sve po spisku.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by skeva »

Mora izaci vani kad Kumic igra pik, napravio bi ozbiljnu guzvu... Ako ne moze za 3, neka zagazi metar pa neka bode sa poludistance.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

Dobro smo odradili ovu utakmicu mada su ovi pogađali sve i svašta na početku utakmice. Nadam se da je neigranje Voltersa posljedica toga što je imao veću minutažu protiv Cibone. Dobra stvar je povratak Jovića. Za dva smo pogađali skoro pa savršeno.
Isto tako lijepa partija Dobrića. Mitar odličan pod košem. Sad da osvojimo Kup, pa galata i Brose i da nas Bog vidi dalje.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Мики »

Изгледа да сав онај напоран рад, добра и јака одбрана, плаћа свој цех сада. Повредио се Дангубић, били повређени Јовић и Кузмић, сада Бјелица. Радоњић каже да се Волтерс повредио пред утакмицу. Колико малера. А следи Куп и вероватно клање са гробарима који ће, верујем, у финалу бити грубљи него икад до сада.
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Мики »

Сутра, против змајчека, дефинитивно барем по 15 минута требају да добију Ракићевић, Добрић и Симанић. Ако је Волтерс изашао из повреде, и њему 20 минута, као и Томпсону. Гудурића натерати да шутира, а не да оклева. Све ово да се уради макар изгубили. Следи утакмица која је много важнија и треба одморити кључне играче.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Ганац »

Totalno nebitna utakmica za nas, možda bi nabolje bilo kao što kažete odmarati glavne igrače, ali Radonjić ne voli da bilo koju utkmicu otalja i ne poštuje protivnika.
Tako da verujem da će možda da odmori jednog ili dvojicu ali svi ostali ima da gule kao da je EL utakmica.
Iskrno, i ja boih voleo da vidim Voltersa jedno 25/30 minuta u igri, ali taj film se neće prikazivati skoro.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

Sviđa mi se kako je večeras raspoređena minutaža.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Ганац »

Po meni, ozbiljno odigrano samo prvih 5 minuta, nakon toga je lagano održavana i povećavana prednost. U pojedinim trenucima prilično neozbiljno ali da je bilo 40 minuta ozbiljne košarke bojim se da bi razlika biila kao u domaćem kupu protiv Vršca. Ovako smo im sačuvali obraz.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Мики »

По вама, полуфинале Будућност или Партизан? Са комшијама би баш било на нож, али би волео да их отресемо онако мушки. Ипак, брине ме форма наших мада ово против Реала не мора ништа да значи. Да ли неко зна какво је стање са Јовићем? Некако ме то око њега највише брине. Волтерс ће тешко да поднесе притисак, посебно ако одемо на Партизан.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Ганац »

Mislim da je svejedno ko nam dođe u polufinalu, mnogo smo bolji i od jednih i od drugih.
Postoji bojazan da naši momci izađu na teren i da im se desi loš dan (nešto slično kao protiv Cibone) kada ne mogu ni olimpijski bazen da pogode, ali ovo je mnogo bolja ekipa nego iz tog perioda.
Postoji mogućnost da nas sudije iskasape, ali mi možemo i to da iskompenziramo a i teško je verovati da možemo imati loša izdanja u dve od tri utakmice (recimo).
Tako da ja mislim da je svejedno ko će nam doći, zna se kako će proći. 0:)
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Либурнија »

Bolje milogorci. Derbi nosi suviše negativnog naboja i trošenja, najmanje je košarke tu. A to nam ne treba sada kad nam ide završna faza EL i kada je jedino bitno u ABA osvojiti istu. Za derbije i ta siljokurenja ima domaćica u junu kada je sve drugo već gotovo.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

Bagujemo u odbrani. Napad odličan. Ono to je vidljivo je da nam mnogo slabije prolazi pik en rol. Izgleda da su nas dobro pročitali. Radonja u jednom trenutku poludio na Guduru i Kuzmića. Volters kao da ne igra.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked