Звезда у АБА лиги (2016/17)

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

ta pjesma može da ide kada ima protivničkih navijača...mislim, tada barem ima smisla.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Либурнија »

Niste više u priči elem... :foot (10): :mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Ганац »

Либурнија wrote:Niste više u priči elem... :foot (10): :mrgreen:
?
Može li odgovor?
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Либурнија »

Može - zezam se. :srbinosm:

Meni ništa ne smeta pesmica. ..Zagreb, Fosili, ponovo viđenje. Izaziva nježna osjećanja. Znači Ganci, ne može to tako da se gleda! 8-)
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Ганац »

Либурнија wrote:Može - zezam se. :srbinosm:

Meni ništa ne smeta pesmica. ..Zagreb, Fosili, ponovo viđenje. Izaziva nježna osjećanja. Znači Ganci, ne može to tako da se gleda! 8-)
:hmmm:

:twak:
:whistle:









:lol:
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Мики »

Срећно момци у финалу. Да попијемо Цедевиту и да опет будемо тамо где заслужујемо - у Евролиги.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

Bravo Radonja, bravo moci...odlične tri četvrtine. Prva za nauk kako ne treba da se igra.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Ганац »

Prva pokazuje koliki je umor kod igrača, kako se Radonja sneveselio i u jednom trenutku slego ramenima, kao da nije znao šta dalje....ali tu su Wolters, Đenka i Milko zicer ne dam ni pod pretnjom zatvora i to bi bilo to.
Da večeras izvučemo malo energije, makar iz peta i da u ZG odmo sa 2:0, a posle će sve biti lakše. Pocko je jedan je*eni kralj, uvek sam gotivio takve osobe.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Simpatizer
Новајлија
Posts: 15
Joined: Sun Mar 26, 2017 7:16 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Simpatizer »

Srecom nema Boutrajta, inace bi bilo cupavo. Dobro, I mi igramo bez jedinog pravog pleja, pa smo tu negde. Treba obratiti paznju na Kuzmin umor, covek je jedva stajao na nogama na kraju. Nadam se da ce u naredne dve utakmice moci maksimalno da izdrzi nekih 20-ak minuta po mecu.

Ima tu jos stvari koje zabrinjavaju. Simonova odbrana. Uzas zivi. Nista ne igra. Ali bas nista. Hajde na stranu ono njegovo mlataranje I skakutanje na prsticima, ali ono sinoc nije cak ni alibi odbrana bila. Ne bi pomogao ni pod tackom razno nekome ali srecom one koje on cuva nisu bili dovoljni za njihovu pobedu.

Danga u jako slaboj suterskoj formi, ne znam sta je sa deckom? I on izgleda preumoran. Da li je to razlog ili je cisto imao los suterski dan, videcemo vec das od 18:30.

Pobedi se u zube ne gleda, pa necu sada puno o ostalima, bilo je tu jos materijala puuuuuuuuno za popraviti. Ali da ne bude da mracim, momci se polomise od igranja utakmica, svaka im cast na svemu. Heroji!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

Ako se ne dogodi čudo u 2. poluvremenu, a neće, mislim da dobijamo i sljedeću u Zagrebu. Drago mi je da Dion malo igra. Odlično prvo poluvrijeme.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Dennis Rodman »

dacha od bosne wrote:Ako se ne dogodi čudo u 2. poluvremenu, a neće, mislim da dobijamo i sljedeću u Zagrebu. Drago mi je da Dion malo igra. Odlično prvo poluvrijeme.
Šta je sa njim? Djeluje skoro potpuno odsutno.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

Ma, Radonja ne računa na njega...mislim da je to greška Radonje...
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Мики »

Свака част за приказане партије у финалу. Елем, само прва четвртина првог меча је била лоша. Ово друго на нивоу свих досадашњих игара.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Ганац »

Malo nam se Wolters opustio a i Radonja je svatio da Đenka ne može samo da iznese ovaj nehuman ritam utakmica.
Mnogo smo bolje odigrali nego veče pre (mislim da i nije neka mudrost to primetiti), Laza i Đenka surovi, Vanilica davao koševe kada je bilo najpotrebnije (situacija u drugom poluvremenu kada nismo mogli okean da ubodemo), Milko je opet odigrao dobru partiju, čak su i nesretnog Diona pustili u igru.
Radonja mora da proširi rotaciju na svih 12 igrača inače postoji opasnost da se neko povredi.
Znao sam da Ceda nema ni iskustva ni snage da u drugoj utakmici ponovi prvo poluvreme prve utakmice, još su im se povredili ponovo Boutrajt i Katić i oni su sada bez pleja koje će čini mi se da glume Babić i Tomas.
Ipak ne treba u ZG ići "lako ćemo", jer to "lako ćemo" može da dovede do četvrte utakmice, mada može da se desi i to podsvesno, da igrači malo povuku ručnu u trećoj utakmici.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

Bravo, bravo, bravo :psihodelija:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked