Звезда у АБА лиги (2016/17)

User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Beara_Vladimir »

Da li je iko osvojio Jadransku ligu ovako dominantno?
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
srbin sk
Звездаш
Posts: 127
Joined: Sun Apr 21, 2013 10:38 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by srbin sk »

Bravo majstori i Veliko hvala. Ovo je bilo za uzivanje.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Ганац »

Nema Zvezdaša koji nije zadovoljan, srećan zbog osvojene ABA lige i mogućnosti da ponovo igramo EL na jesen...
Izuzetno sam sretan što se niko nije povredio u ovim nehumanim uslovima kada su odigrali 3 utakmice u četiri dana i tu još da dodamo i tekmu sa Fakom...za Đenku se nadam da nije povreda i zahvalan sam i bogu i svim svecima što nam je poslao takvog čoveka.
Što reče Edin, igrao je NBA, bio u Evropi ali je sebe pronašao u Zvezdi. Zaista mislim da je jedinstven i da mu samo Zvezda odgovara i mnetalno i košarkaški (verujem da mu je i BG za život potaman).
Radonjić radi ogroman posao, greši i on, pa ljudski je grešiti ali je i uporan i to daje rezultate.
I večeras, iako smo vodili dvocifrenom razlikom, znao se izdrati na Guduru zbog loše odbrane ili na Mitra kada se izdrao na TO da je sve prštalo, čak je i Borko malo smirivao strasti...isceđeni smo misim od malog prsta do dlake na temenu, dobro će im doći malo odmora (treninzi manjeg intenziteta) i ulazak u domaću kaljugu...
Čestitam Cedeviti na časnoj borbi i na sportskom držanju.
Moj osećaj večeras je PONOS
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Мики »

Нестварна сезона. Само две изгубљене утакмице. Мислим да нико није очекивао тако нешто. Посебно радује пуна хала против Будућности и Цедевите. Е ко ће све да оде и ко да дође, и каква ће нам екипа изгледати следеће сезоне, ток ћемо тек да видимо.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Ганац »

Znam da je završena ali ipak ovaj Gif je svevremen..
Image
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Dennis Rodman »

Ганац wrote:Nema Zvezdaša koji nije zadovoljan, srećan zbog osvojene ABA lige i mogućnosti da ponovo igramo EL na jesen...
Izuzetno sam sretan što se niko nije povredio u ovim nehumanim uslovima kada su odigrali 3 utakmice u četiri dana i tu još da dodamo i tekmu sa Fakom...za Đenku se nadam da nije povreda i zahvalan sam i bogu i svim svecima što nam je poslao takvog čoveka.
Što reče Edin, igrao je NBA, bio u Evropi ali je sebe pronašao u Zvezdi. Zaista mislim da je jedinstven i da mu samo Zvezda odgovara i mnetalno i košarkaški (verujem da mu je i BG za život potaman).
Radonjić radi ogroman posao, greši i on, pa ljudski je grešiti ali je i uporan i to daje rezultate.
I večeras, iako smo vodili dvocifrenom razlikom, znao se izdrati na Guduru zbog loše odbrane ili na Mitra kada se izdrao na TO da je sve prštalo, čak je i Borko malo smirivao strasti...isceđeni smo misim od malog prsta do dlake na temenu, dobro će im doći malo odmora (treninzi manjeg intenziteta) i ulazak u domaću kaljugu...
Čestitam Cedeviti na časnoj borbi i na sportskom držanju.
Moj osećaj večeras je PONOS
Uhvatio sam malo snimka na HR Areni, komentatori iako su navijali za svoje, što je i logično, neprestano su se divili Zvezdinim igračima, prije svega na fizičkoj dominaciji i igranju odbrane. Puna su im usta bila Lazića naročito. Elem, pored fantastično odrađenog dijela u pripremi i održavanju kondicije igrača, ima tu još nešto jako bitno, a to je da je selekcija takva da igrači mogu da se spreme na te zahtjeve i napore - jednostavno genetski su predisponirani za to. Npr. nemamo sad vjerovatno nikoga u timu ko ima talenta kao MWill, ali pitanje je koliko bi njega iscijedio ovakav tempo. Stručni štab zna tačno šta želi, furamo taj fazon koji meni baš i nije najljepša košarka, recimo, ali nam u svakom slučaju radi strašan posao sa stanovišta rezultata i statusa kluba uopšte.

Još jednom, svaka čast, vrhunska sezona!!!
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Beara_Vladimir »

CZBG intervju, Edin Avdić: Zvezda je premašila sva očekivanja ove sezone

Nisam znao gde da okačim, pa sam stavio na ovu temu.
Ako smatrate da treba, premestite post.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Dennis Rodman »

Svaka čast, uvijek je uživanje čitati Edina. Great job :thumbsup:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Beara_Vladimir »

Hvala Rodmane.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Либурнија »

Beara, svaka čast za intervju, za uloženo vrijeme i trud. Okačen je i na MCZ uz odgovarajući popratni komentar. :srbinosm:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Beara_Vladimir »

Hvala Liburnija.
Pošalji link sa MCZ na pp, ako te ne mrzi.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by nyc »

Mislim da sam već napisao panegirik na FB. Ako nisam - onda samo da se upišem ovde. Sjajan intervju sa naj poznavaocem košarke u nas danas. A vjerovatno i sjutra.

Tako se to radi. CZBGTV - ubedljivo najozbiljniji CZ site i forum.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Beara_Vladimir »

Jesi, Profo. Video sam komentar na sajtu.
Hvala ti mnogo. :)
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Simpatizer
Новајлија
Posts: 15
Joined: Sun Mar 26, 2017 7:16 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Simpatizer »

Zaista sjajan intervju, sve pohvale!!! :thumbup:
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Beara_Vladimir »

Hvala puno! :)
Javljaj nam se malo češće, Simpatizer.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Locked