Звезда у АБА лиги (2016/17)

Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Звезда у АБА лиги (2016/17)

Post by dacha od bosne »

Ova, kao i teme "Zvezda u Evroligi" i "Zvezda u ABA ligi" biće predviđene za komentarisanje naših utakmica u ovim tamičenjima. Razlog je taj što je malo ljudi na forumu i nema za sada potrebe da se otvaraju posebne teme za svaku utakmicu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

Očekujem pobjedu i da vidim da se grize svih 40 minuta.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by skeva »

Nikad nismo dobro pocinjali, ali zasto da to ne promijenimo ove sezone? :D
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

Pozitivno sam iznenađen večerašnjim izdanjem, mada sam mislio da će MZT pružiti bolji otpor.

Đenki je samopouzdanje (trenutno) kao Artik i Antartik.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Ганац »

Zaista sam pozitivno iznenađen igrom našeg tima, nekako mi je ovo večeras predobro za ovaj period, međutim dobra stvar je što se nismo preterano umorili za derbi sa Cedevitom.
Možda razlog naše dobre igre predstavlja veliki broj igrača iz prethodne sezone plus Đenka, praktično samo dva nova igrača i to prilično iskusna i prilagodljiva (Bjelica i Kuzma). Ovo je odlično ali ja ipak željno očekujem pojačanja na 1 i na 5.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by skeva »

Zvjerski defanzivni potencijal posjedujemo. Nemamo rupa i odmah je drugacije. Ovako to izgleda kad nemas krater na 5 :) , Mozemo na odbrano rijesiti vecinu ABA ligasa, dan nam ne mora biti ofanzivno.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

ŠAMPION SIGURAN NA STARTU ABA LIGE

Fotke sa utakmice pogledajte OVDE
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

Sljedeća tekma protiv Cedevite će pokazati našu pravu snagu (u ovom trenutku) sa ovim rosterom. Slažem se sa Gancem...ja i dalje očekujem pojačanja na poziciji 1 i 5, ali mi se zaista sviđa kako cjepamo odbranu. Prije sam naglasio da od Đenke ne očekujem ništa, barem na početku sezone. Izgleda mi toliko nesiguran da se nekako plašim da se ne oporavi ni do samoga kraja, mada znam da se to njemu kod Radonje teško može desiti.
Na ovakvim utakmicama, kada dođe do 20+ razlike, treba više davati priliku Dobriću i Simaniću.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Либурнија »

Задовољан сам и имам јако добар осјећај да ће ово у играчком смислу бити чак и компактније, уиграније и константније него прошле сезоне и то без обзира на странце који би требали још да дођу. Мислим да је у овом моменту чак битније да се доведе неки скочан удохлики центар него неки пуленолики на 1. У том случаји и Јарамаз би итекако радио посао, и одмах и као проспект за слиједећу сезону.

Оно што радује јесте напредак Луке који није више кратер у дефанзиви што значи да је на путу да постане баш озбиљан ЕЛ играч. То може само да радује. Бориша ипак има 18 година и мислим да му треба давати минуте и на 3 и на 4 као 3. опцији иза Луке и Бјелице односно Симона и Дангубића. Оно што ми се никад није претјерано свиђало јесте како Симон изгледа на 4 и не видим претјеране потребе више за тим ако дође неки удохлики мада би нам и цирбесолики радио посао. :kosarkas:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Dennis Rodman »

Dobro je počelo, a posebno sam zadovoljan sigurnim igrama moja dva ljubimca, Luke i Gudure, već na samom startu jako.
Zvezdaš. Robista.
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by skeva »

Protiv Cedevite ce se vidjeti mozemo li braniti ozbiljnije petice.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Ганац »

Pravi ispit za Kuzmaru i Milka.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by МоСа ВерСе »

Одлично смо отворили ову сезону. МЗТ није ни мало наивна екипа и очекујем да одвале Партизан у овом колу, а пред нама су деловали као никобуџетни филм од резултата 20:20. Одбрана испод коша је ове године много јача као најпозитивнија ствар коју сам приметио у игри. Костур тима је задржан, Јовић пуца од самопоуздања, Гудура се намеће, Лука исто. То све радује. Кузмић већ сада показује више него код зелених прошле године, а има места за напредак и то само такав. Милко игра главом и то више није онај исти као пре десет година, тако да је изузетно појачање. Уз још једну петицу и плеја, овај тим би био равноправни учесник Евролиге. Сачекаћу вечерашњу утакмицу да видим процене за АБУ, а за Србију смо најјачи.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Locked