Звезда у АБА лиги (2016/17)

musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by musemic »

Partizan tijekom utakmice nijednom nije vodio, iako se Cedeviti već u prvoj četvrtini ozlijedio Ryan Boatright (zadnja loža - pauzirat će barem dva tjedna),
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

musemic wrote:Partizan tijekom utakmice nijednom nije vodio, iako se Cedeviti već u prvoj četvrtini ozlijedio Ryan Boatright (zadnja loža - pauzirat će barem dva tjedna),
I Arapović neće igrati. Koji su termini finala?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by musemic »

Rećiću ti u utorak veče
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Ганац »

Dobismo prvo poluvreme 35:29...prilično teška utakmica, navijanje skoro savršeno svih 20 minuta...
Biće to na kraju dobro.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

Sada samo smireno u posljednjoj četvrtini i to je to, Navijanje zaista savršeno. Možda da igramo od sada u Železniku :mrgreen:
Opet ništa od Tompsona. Izgleda Radonja baš ne računa na njega.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Ганац »

Zakazali smo susret sa sokićima...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

Gazi, lomi...
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

Nego da mi svaku igramo u Železniko...najbolje bi nam bilo (mislim na ABA ligu).
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Ганац »

Puna hala sezonaca...sasvim dovoljno, a i atmosferu (navijanje) prave odličnu, po meni najbolju do sada.
Jedino je na kraju pesma "tako je dobro" bila višak i degute... da nije toga bilo bilo bi savršeno navijanje.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Либурнија »

Ганац wrote:Puna hala sezonaca...sasvim dovoljno, a i atmosferu (navijanje) prave odličnu, po meni najbolju do sada.
Jedino je na kraju pesma "tako je dobro" bila višak i degute... da nije toga bilo bilo bi savršeno navijanje.
Štooo? Meni bila baš po ćefu. :tekila:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Ганац »

Либурнија wrote:
Ганац wrote:Puna hala sezonaca...sasvim dovoljno, a i atmosferu (navijanje) prave odličnu, po meni najbolju do sada.
Jedino je na kraju pesma "tako je dobro" bila višak i degute... da nije toga bilo bilo bi savršeno navijanje.
Štooo? Meni bila baš po ćefu. :tekila:
Nije korektna prema igračima Budućnosti (ima i onih koji su igrali za Zvezdu i kojima je ipak ona na srcu), nije korektna prema Radonjiću koji je dobar deo treneovanja proveo u Budućnosti, nije korektno navijati na taj način (kao i drmanje koša)...jednostavno, voli svoj klub, protivnika poštuj...tada možeš da očekuješ i na terenu korektnu atmosferu.
I na kraju, ne volim takve pesme.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги

Post by dacha od bosne »

Ганац wrote: Nije korektna prema igračima Budućnosti (ima i onih koji su igrali za Zvezdu i kojima je ipak ona na srcu), nije korektna prema Radonjiću koji je dobar deo treneovanja proveo u Budućnosti, nije korektno navijati na taj način (kao i drmanje koša)...jednostavno, voli svoj klub, protivnika poštuj...tada možeš da očekuješ i na terenu korektnu atmosferu.
I na kraju, ne volim takve pesme.
Pih, ti si jedan običan simpatizer :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Мики »

Свака част тренеру Радоњићу и играчима. Ово је једна тешка сезона и неће бити лако у финалу јер готово сигурно да ћемо да играмо без Јовића, мада ни Цедевити не би требао да игра онај Боутрајт (да ли се тако зове?).
Лепа атмосфера у Железнику. Види се да је у једној таквој хали лакше навијати у утакмицама где нема групе. Заиста не би било лоше да се АБА игра у Железнику мада је то немогуће осим у оваквим случајевима.
Што се утакмице тиче, видело се да смо много квалитетнији од Будућности. Мало је било стегнутости јер је ова утакмица ипак имала огромни значај и да је, не дај Боже, кренуло нешто наопако, све би нам се срушило као кула од карата. Овако, сада нам остају Дарушафака и Цедевита, па да певамо.ж ако све буде како треба.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Либурнија »

Ганац wrote:
Либурнија wrote:
Ганац wrote:Puna hala sezonaca...sasvim dovoljno, a i atmosferu (navijanje) prave odličnu, po meni najbolju do sada.
Jedino je na kraju pesma "tako je dobro" bila višak i degute... da nije toga bilo bilo bi savršeno navijanje.
Štooo? Meni bila baš po ćefu. :tekila:
Nije korektna prema igračima Budućnosti (ima i onih koji su igrali za Zvezdu i kojima je ipak ona na srcu), nije korektna prema Radonjiću koji je dobar deo treneovanja proveo u Budućnosti, nije korektno navijati na taj način (kao i drmanje koša)...jednostavno, voli svoj klub, protivnika poštuj...tada možeš da očekuješ i na terenu korektnu atmosferu.
I na kraju, ne volim takve pesme.
Hmmm...pjesma je pjevana kao uvertira za Cedevitu. :thumbsup: Mensčini čika Ganac da si mašio "ceo fudbal".
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги

Post by Ганац »

Hmmm...pjesma je pjevana kao uvertira za Cedevitu. :thumbsup: Mensčini čika Ganac da si mašio "ceo fudbal".[/quote]
Moguće, nisam to tako prepoznao. Ali već sam i ranije za utakmicu sa Cedom kada se pevalo "Kako je dobro" rekao da mi je to degute, jednostavno sport i sportsko navijanje, vic u navijanju treba ali ne ovo, ovo je treš.
Tako da se toplo nadam da nećemo pevati tu pesmu ima daleko lepših za pevanje.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked