Куп (2016/17)

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Куп (2016/17)

Post by dacha od bosne »

Do finala ćemo lako, a tamo vidjećemo kako...groblje nas garanz čeka i treba ih odavliti...nadam se da nećemo zakazati ovaj put.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Куп 2017

Post by skeva »

Bice to mnogo ozbiljnije ovaj put, vjerujem da cemo se pripremiti kako treba.
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Куп 2017

Post by Мики »

Да ли се зна каква је повреда Бјелице? На кзш Радоњић рече да се и Волтерс повредио. Зна ли се степен његове повреде? Баш нас је задисило малера пред Куп.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Куп 2017

Post by dacha od bosne »

"Sutra se u 17h i 19 i 30h igraju prve cetvrtfinalne utakmice KK FMP protiv KK Spartaka i KK Crvena Zvezda i Vrsac ..U petak u istom terminu igraju KK Megaleks vs KK Dinamik i KK Partizan sa KK Dunav. Polufinalne utakmice se igraju u subotu od 17h i 21h, a finalna utakmica u nedelju u 21h."

Ovo su termini odigravanja utakmica.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Куп 2017

Post by dacha od bosne »

Kakav pristup utakmici...ovako ako budemo igrali, sa ovakvom energijom, željom, ma nema ko da bude iznad -20.
Nego, zna li se da li je Volters stvarno povrjeđen i šta je u pitanju?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Куп 2017

Post by Ганац »

Mene je oduševio svojim pristupom Dobrić, tako se zarađuju minuti...a i Radonja to voli, bilo bi lepo da se i Simanić ugleda na Dobrića.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Куп 2017

Post by dacha od bosne »

Sinoć je sve izgledali odlično i mislim da nema veze što se radi o Vršcu...ipak je pristup bio odličan i mogli bi očekivati da se vratimo u onu formu koja nam je obezbjedila 7 uzastopnih pobjeda u el.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Куп 2017

Post by Beara_Vladimir »

dacha od bosne wrote:Kakav pristup utakmici...ovako ako budemo igrali, sa ovakvom energijom, željom, ma nema ko da bude iznad -20.
Nego, zna li se da li je Volters stvarno povrjeđen i šta je u pitanju?
Radonjić je rekao posle utakmice u Makedoniji da se Vanilica povredio na zagrevanju i da će propustiti KRK.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Куп 2017

Post by Мики »

Само да се неко додатно не повреди. Финале са гробљем и верујем, уз овакав приступ игри, наша победа.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Куп 2017

Post by Ганац »

Ja mislim da su Radonjić i Gačević ovaj put pogodili tajming obaranja i dizanja forme dobro, tako da očekujem u ovom mesecu razna čišćenja.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Куп 2017

Post by МоСа ВерСе »

Оно што ме највише радује за сада јесте приступ игри и изузетна одбрана. мислим да су нам шансе сутра преко 80% да узмемо куп. ем ћемо бити одморнији, ем смо најбољи, ем играмо јаку одбрану. Остављам мали проценат свињаријама попут лошег суђења или да нам противник убацује и веш машину са пола терена кроз обруч.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Куп 2017

Post by Ганац »

МоСа ВерСе wrote:Оно што ме највише радује за сада јесте приступ игри и изузетна одбрана. мислим да су нам шансе сутра преко 80% да узмемо куп. ем ћемо бити одморнији, ем смо најбољи, ем играмо јаку одбрану. Остављам мали проценат свињаријама попут лошег суђења или да нам противник убацује и веш машину са пола терена кроз обруч.
A malo su se i komšije "usrale"...napalo im pola tima neka rednja, samo da i nas ne zaraze pa daposle tankujemo u EL, pu, pu.
Verujem da ih, ako sudije ne budu režirale sutra igru, odvaljujemo stoka razlike.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Куп 2017

Post by dacha od bosne »

Znači, danas protiv groblja...e, pa, braćo...danas ih treba odvaliti i odučiti od života...prva četvrtina će biti ključna...tu moramo odigrati maksimalno skoncentrisano i na nivou EL odbrana. Nema opuštanja. Dobijemo li 1/4 utakmica je skoro 100% gotova. Budemo li se zezali, može nam se razbiti o glavu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Куп 2017

Post by МоСа ВерСе »

Мене, поред наше игре, занима је л' и данас вирус код њих или ће бити 100% спремни. Џиле је крметова школа, тако је и Дуле бежао од Звезде пре пар година када их је избацио ФМП. :) Имам утисак да су и јуче покушали сличан рецепт, али она Мега је толико дебилна екипа да је оно страшно.

Дача је у праву, треба их разнети у првој четвртини И БИТИ СКОНЦЕТРИСАН СА ЛИНИЈЕ СЛОБОДНИХ БАЦАЊА. Пошто очекујем једно десет минимум већ у првој четвртини. Само страшан пресинг и да водимо од прве минуте. Контрола скока наравно.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Куп 2017

Post by Beara_Vladimir »

Nisu juče primenjivali stari Duškov recept. Igrali su maksimalno borbeno i zasluženo prošli u finale.
Što se finala tiče, očekujem da ih smoždimo tako da ne ostane kamen na kamenu. Zato što smo bolji za dve klase od njih.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Locked