Одбојкаши сезона 2016/17

Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Одбојкаши сезона 2016/17

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Одбојкаши сезона 2016/17

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Одбојкаши сезона 2016/17

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Одбојкаши сезона 2016/17

Post by dacha od bosne »

Odgledah jučer ovu utakmicu protiv Talina. Stvarno šteta što nismo dobili. Gubili su momci 2:0, pa se vratili na 2:2 i onda u 5. setu vodili, ali očito je pad koncentracije i možda strah od pobjede učinio svoje. Ne sumnjam da ih pobjeđujemo ubjedljivo u Beogradu i da ćemo se plasirati u naredno kolo.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Одбојкаши сезона 2016/17

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Одбојкаши сезона 2016/17

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Одбојкаши сезона 2016/17

Post by dacha od bosne »

Odbojkaši poveli 2:1 u polufinalnoj seriji protiv N. Pazara http://www.czbgtv.com/2017/04/02/crvena ... -plej-ofa/" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Одбојкаши сезона 2016/17

Post by Stenly »

Danas smo odigrali, bilo na TV-u sa Vojvodinom plejoff za Titulu i vratili na 2-2.

5-ta kod njih u Novom Sadu.

Krenuli danas bojažljivo prvi set posle ih dobro "poklopili" za 3-1.

Iako mislim da je Vojvodina blago kvalitetniji tim, verujem da u NS-u možemo do krune - 6 ti put za redom.
Bilo bi dobro da to navijači podrže, ali se poklapa termin sa kup utakmicom u fudbalu (sreda).
Zanimljvo da nam je trener Kobiljski još od 2014-te,nekadašnji vrlo važan igrač OK Partizan ;)
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Одбојкаши сезона 2016/17

Post by Ганац »

Stenly wrote:Danas smo odigrali, bilo na TV-u sa Vojvodinom plejoff za Titulu i vratili na 2-2.

5-ta kod njih u Novom Sadu.

Krenuli danas bojažljivo prvi set posle ih dobro "poklopili" za 3-1.

Iako mislim da je Vojvodina blago kvalitetniji tim, verujem da u NS-u možemo do krune - 6 ti put za redom.
Bilo bi dobro da to navijači podrže, ali se poklapa termin sa kup utakmicom u fudbalu (sreda).
Zanimljvo da nam je trener Kobiljski još od 2014-te,nekadašnji vrlo važan igrač OK Partizan ;)
Nije samo Kobiljski i prethodni trener (koji je odigrao svoju poslednju sezonu igračku u Zvezdi) bio igrač Partizana a moglo bi se reći utemeljivač uspeha ove Zvezde Bulatović je trenirao Partizan...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Одбојкаши сезона 2016/17

Post by Beara_Vladimir »

Utemeljivač ove Zvezde je Boričić, koliko sam ja ispratio proteklih godina naš OK.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Одбојкаши сезона 2016/17

Post by Ганац »

Boričić kao direktor i alfa i omega, da (finansije i ostale stvari) za igrače i igru je bio Bulatović, od njega ( i vizije da on bude toliko godina trener- zasluga Boričića) je i krenuo preporod Zvezde, prvo prekid dominacije Vojvodine a zatim naša dominacija sa usputnim, povremenim iskakanjima RKG, Ptzna...
U pravu si Boričić je bio zaslužan za rast kluba (malo finansija je nedostajalo za nešto više)
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Одбојкаши сезона 2016/17

Post by МоСа ВерСе »

Војводина је боља за нијансу јер је коректор класа за српску лигу. Чим он пуца паралелу преко блока значи да имаш неустрашивог и скоро незауставлјивог коректора. Од таквог играча је одбрана на овом ниво одбојке јако ешка. Што значи да наша игра са позиције четири (примач сервиса у нападу) мора бити беспрекорна као што је била у другом, трећем и четвртом сету у недељу. Средњи блокери су ту негде. Сталожен пријем, пајп лопте на крај за једног од наших примача (бем ли га како се презива) и по моућству добар пријем. Шансе су 50-50%.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Locked