Хокејашки клуб

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Хокејашки клуб

Post by dacha od bosne »

Imate intervju sa Kovačom i Sekeljom...nadam se da ćete uživati :)
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Хокејашки клуб

Post by Beara_Vladimir »

Ovo je sjajno. :)
Svaka čast, Dačo.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Хокејашки клуб

Post by dacha od bosne »

Hvala, brate. Malo mi je krivo što Slavko Bubnić i Miloš Piperski nisu mogli i nisu htjeli da napišu koju anegdotu, jer ipak su im bili saigrači. Vanja Čečen i Milan Vatovec nisu vidjeli moje poruke. Uspio sam preko jednog prijatelja da nahvatam Kizu Dušanovac iz Red devilsa i fino je napisao (taman za sajt) par anegdota iz tog vremena.
Sekretar hokejaškog kluba nam se baš zahvalio, a i potpredsjednik je zadovoljan kako ih pratimo.
A da smo barem bliže, da se ima mogućnosti otići na utakmice, slikati, snimati...gdje bi nam kraj bio?!?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Хокејашки клуб

Post by dacha od bosne »

Moram malo da se pohvalim :) Danas me zvao legendarni Šilja Koljenšić...kaže čovjek da su veoma zahvalni kako smo kao portal podigli čitavu priču oko hokeja, kao i da su intervjui koje smo uradili predobri. po njegovim riječima i neki stariji hokejaši su baš zadovoljni i kažu da radimo odličan posao. Moram reći da sam ponosan na ekipu koja je uz mene ovo potegla i odradila. Vidim da su ovaj zadnji intervju sa Sekeljom i Kovačom čitali i lajkali ljudi iz Olimpije i Jesenica...eh, kad bi opat bile utakmice sa njima...nadam se zaista da će nam se hokejaški klub podići i vratiti na staze stare slave (jes da nije bilo titula, ali je bilo odličnih sezona).
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Хокејашки клуб

Post by Beara_Vladimir »

Svaka čast Dačo. Odradio si odličan posao oko tih intervjua i zaslužuješ sve pohvale.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Хокејашки клуб

Post by dacha od bosne »

Stupio sam sa RTV Slovenijom u kontakt i dali su nam jedan broj telefona i mejl na koji možemo kontaktirati jednu osobu sa televizije kako bi došli u posjed nekih video snimaka iz te sezone 1984/85. Nadam se da ćemo uspjeti u tome. Takođe, vidim da se naš intervju pojavio i na nekom SLOhokej forumu, pa čekam da mi odobre registraciju da vidim šta pišu :D
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Хокејашки клуб

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:Stupio sam sa RTV Slovenijom u kontakt i dali su nam jedan broj telefona i mejl na koji možemo kontaktirati jednu osobu sa televizije kako bi došli u posjed nekih video snimaka iz te sezone 1984/85. Nadam se da ćemo uspjeti u tome. Takođe, vidim da se naš intervju pojavio i na nekom SLOhokej forumu, pa čekam da mi odobre registraciju da vidim šta pišu :D
Ti Dačo baš hoćeš na jedan vrlo ozbiljan nivo da digneš naš sajt, svaka čast na entuzijazmu i energiji, da ne zaboravim i ostale, svaka vm čast momci na entuzijazmu i istrajnosti.
Nego, lepo bi bilo kada bi uspeli jedan intervju sa Robijem nakon ove vremenske distance i / ili da se ponovi sa Husrefom, ili da kontaktiramo Seada Sušića...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Хокејашки клуб

Post by dacha od bosne »

Ганац wrote:
dacha od bosne wrote:Stupio sam sa RTV Slovenijom u kontakt i dali su nam jedan broj telefona i mejl na koji možemo kontaktirati jednu osobu sa televizije kako bi došli u posjed nekih video snimaka iz te sezone 1984/85. Nadam se da ćemo uspjeti u tome. Takođe, vidim da se naš intervju pojavio i na nekom SLOhokej forumu, pa čekam da mi odobre registraciju da vidim šta pišu :D
Ti Dačo baš hoćeš na jedan vrlo ozbiljan nivo da digneš naš sajt, svaka čast na entuzijazmu i energiji, da ne zaboravim i ostale, svaka vm čast momci na entuzijazmu i istrajnosti.
Nego, lepo bi bilo kada bi uspeli jedan intervju sa Robijem nakon ove vremenske distance i / ili da se ponovi sa Husrefom, ili da kontaktiramo Seada Sušića...
Potrudiću se i za to...samo malo da sredim ovo oko hokeja...hvala na pohvalama :)
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Хокејашки клуб

Post by Мики »

Како би супер било када би могао да дођеш до неких видео снимака. Видим да је и Киза из Ред девилса писао. Ех, биле је тада фина екипа на хокеју.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Хокејашки клуб

Post by dacha od bosne »

Provjerio mi brat Holden...plaća se sve što je u arhivi RTV Slovenije, a još nisu sigurni da li nešto iz tog perioda imaju.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: Хокејашки клуб

Post by Holden »

Tako je, plaća se sve, naravno. Ako nam ponude da nam presnime material na DVD po nekomercijalnoj ceni, onda i može nešto da se uradi, u protivnom košta stotine evra. Odmah sam naglasio da je portal neprofitan i nekomercijalan, tako da se nadam pozitivnom odgovoru gospođe.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Хокејашки клуб

Post by dacha od bosne »

Svaka čast brate!
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Хокејашки клуб

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Хокејашки клуб

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Хокејашки клуб

Post by dacha od bosne »

Danas hokejaši igraju protiv Bleda od 19 časova. Direktan prenos preko ovog linka http://www.video2go.live" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Post Reply