Хокејашки клуб

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Хокејашки клуб

Post by dacha od bosne »

Info:

"Dali su saglasnost (đaković i jakovljević) i povukli se. I to ne samo za ovaj put nego i za ubuduce sve dok postoji projekat HK Beograd i MOL liga. Samo je Pajic napustio sednicu UO.

Milovanovic su uplatili finu svoticu SNS-u i stigla je direktiva od Vesica da se Djakovic i jakovljevic povuku sa svojim zahtevima inace ce izgubiti besplatne termine u Pioniru, tesko ce doci do termina cak i da plate, Lasta ce odmah da aktivira fakturu za prevoz tokom cele sezone a i ostali koji su pomagali klubu bili bi prisiljeni da odmah fakturisu svoje usluge.

I naravno krenulo bi se u prinudnu naplatu dugova iz ranijih sezona."
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Хокејашки клуб

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:Info:

"Dali su saglasnost (đaković i jakovljević) i povukli se. I to ne samo za ovaj put nego i za ubuduce sve dok postoji projekat HK Beograd i MOL liga. Samo je Pajic napustio sednicu UO.

Milovanovic su uplatili finu svoticu SNS-u i stigla je direktiva od Vesica da se Djakovic i jakovljevic povuku sa svojim zahtevima inace ce izgubiti besplatne termine u Pioniru, tesko ce doci do termina cak i da plate, Lasta ce odmah da aktivira fakturu za prevoz tokom cele sezone a i ostali koji su pomagali klubu bili bi prisiljeni da odmah fakturisu svoje usluge.

I naravno krenulo bi se u prinudnu naplatu dugova iz ranijih sezona."
Jebem im mater mafijašku!
I Milovanoviću i braći, nadam se da će i oni sići sa vlasti i da će sva ona bruderova preuzimanja firmi doći pod lupu poreske i tužilaštva...za glas bi dupe prodali a za paare sve, sise najobičnije.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Хокејашки клуб

Post by dacha od bosne »

Evo još:

"pojasnio sam sve u prethodnim komentarima samo sto to niko iz kluba ne sme da kaže. Naredjeno je da sve bude podredjeno ambicijama HK Beograd jer je tata Milovanovic uplatio finu svotu SNS-u i usledila je direktiva Sinise malog i Gorana Vesica.

Jedini uslov Vucica je bio da ne sme da se desi procvat grobara na osnovu unistavanja Zvezde i ta "pro forma" je zadovoljena time da i Partizan bude jadan ali su zato sve svoje najbolje igrace (u pocetku samo dvojicu Brkusanin i Filipovic a kasnije i Ogrizovic i Ristic itd) prebacili u HK Beograd, trener je grobar, svi iz vrha kluba su grobari (Kovacevic, Gabric) tako da je realno HK Beograd=HK Partizan samo sto se ne zove tako da se Vucic ne bi naljutio.

Takodje treba imati u vidu da nisu svi od tih 12 igraca navijaci Zvezde a i oni koji jesu Zvezdasi nemaju puno opcija ako hoce sportski da napreduju. Zvezda im ne može ponuditi nista osim Slovenacke lige a i to je pitanje do kada ce biti sto je u odnosu na MOL ligu smejurija i svakako ce svako ko ima sportske ambicije da odabere MOL ligu a jos se tim ne zove Partizan pa je odluka jos laksa.

Direktiva je tu za svaki slucaj da Zvezda ne povlaci pitanja transfera, ugovora, placanja ... da ne preti dopisima IIHF-u jer ce odmah da najebe zbog neregulisanih dugova prema Lasti, prema hali Pionir itd.

Do daljnjeg skolovacemo igrace za HK Beograd, oni ce sve da dobiju na tacni i to besplatno a ono sto ne budu hteli moci ce da ostane kod nas da se igra hokeja po Sloveniji i ovde po Srbiji da se zadovolji forma IIHF-a da mora da postji domaca liga sa minimum 4 kluba. Da nije tog propisa vec bi bili ugaseni kao klub i svi igraci i resursi bi presli kod njih da budu "njihova skola"."
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Хокејашки клуб

Post by Ганац »

Treba napustiti takav savez i ligu, ne dozvoliti da budemo ikebane... ddosta je tog političkog mešetarenja, tako će napasti i KK a FK već drže u šaci.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Хокејашки клуб

Post by dacha od bosne »

Tako je...eto im sve lopovi jedni mafijaški...
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Хокејашки клуб

Post by Beara_Vladimir »

Ганац wrote:Treba napustiti takav savez i ligu, ne dozvoliti da budemo ikebane... ddosta je tog političkog mešetarenja, tako će napasti i KK a FK već drže u šaci.
O tome ja pričam već neko vreme. Učešćem u svemu tome dajemo njima legitimitet da otimaju i pljačkaju godinama. Misliš da se drugačije stvari odvijaju u fudbalu i košarci? Kako da ne. Cenim da su tamo još gori.
Vučiću i bratu mu, Goranu Vesiću i ostalim mafijaškim isprcima jebem mater mafijašku!
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Хокејашки клуб

Post by Ганац »

Beara_Vladimir wrote:
Ганац wrote:Treba napustiti takav savez i ligu, ne dozvoliti da budemo ikebane... ddosta je tog političkog mešetarenja, tako će napasti i KK a FK već drže u šaci.
O tome ja pričam već neko vreme. Učešćem u svemu tome dajemo njima legitimitet da otimaju i pljačkaju godinama. Misliš da se drugačije stvari odvijaju u fudbalu i košarci? Kako da ne. Cenim da su tamo još gori.
Vučiću i bratu mu, Goranu Vesiću i ostalim mafijaškim isprcima jebem mater mafijašku!
Isprdci i ljudski minimumi, šta sam mogao da očekujem kada je njemu vesić gradski menadžer, on je kao kuga, čega se dotakne propada i suši se...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Хокејашки клуб

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Хокејашки клуб

Post by dacha od bosne »

ja se samo nadam da ono što su mi napisali iz Saveza (onaj njihov sekretar) i ovo što pišu na stranici kluba, da je tačno tj. da igrači koji su pozajmljeni HK Beogradu neće moći da igraju protiv nas. E sad, evidentno je da neki neće da igraju ni za nas i to je problem koji je nastao cijelom ovom farsom sa formiranjem hkbg-a.
Valjda su naši dovoljno pametni ili da te igrače kazne, ili da ne igraju finale ako bude drugačije tj. ako ovi budu igrali za hkbg.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Хокејашки клуб

Post by dacha od bosne »

Evo, jučer dobih informaciju da su se svi igrači (čini mi se, sem Sabadoša i Glavonjića) vratili u hk Beograd. Info koji sam dobio je da su razlog ucjene kako neće moći da igraju za reprezentaciju ako ostanu u Zvezdi. Odmah smo od kluba zatražili ugovore za koje su i rekli da im je predsjednik rekao da nam ih daju na uvid, i udarićemo žestoko po Savezu i Beogradu. To je skup grobarskih lopova koji su faktički zaposjeli sva mjesta u hk Beograd, a kako stvari stoje poenta će biti da nam uzimaju svakog budućeg seniora koji valja jer će i njega ucjenjivati igraom za reprezentaciju.
Mi ćemo se jasno izjasniti da te igrače treba suspendovati, ali po meni je krajnji cilj da treba izaći iz lige i igrati samo SLO ligu. Bolje i to nego živjeti u ovom brlogu sa grobarima.
Đubrad jedna neopjevana...smradovi oni najgori...mrš stoko jedna....
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Хокејашки клуб

Post by Мики »

Да ли је ово нормално? Ово је чиста крађа и лоповлук. Испашће да ће све што клуб ради (овде се посебно осврћем на млађе категорије) пасти у воду и да ће нам дословно отети сваког играча кога они пожеле. Па, боље је да угасе клуб онда.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Хокејашки клуб

Post by Ганац »

Мики wrote:Да ли је ово нормално? Ово је чиста крађа и лоповлук. Испашће да ће све што клуб ради (овде се посебно осврћем на млађе категорије) пасти у воду и да ће нам дословно отети сваког играча кога они пожеле. Па, боље је да угасе клуб онда.
Miki, nije krađa i lopovluk...krađa i lopovluk nastaju kada ne možeš javno, silom da otmeš...ovo je klasična otimačina u režiji siledžija tzv "Zvezdaša" gorana vesića i braće vučić /neću da napišem šta mislim o tim stvorovima jer je mnogo ružno/.
Siledžijsko ponašanje vlasti kojoj su grobarski isprdci podišli ližući njihova dupeta, a tzv zvezdaši su obožavaoci samo dve stvari vlasti i novca...prokleti neljudi.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Хокејашки клуб

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Хокејашки клуб

Post by dacha od bosne »

U utorak sastanak Đakovića (predsjednika), Jakovljevića (potpredsjednika), Marka Milovanovića (grobara, predsjednika saveza) i nekog M. Kovačevića (da li je iz hk Beograd ili je iz saveza, ne znam).
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Хокејашки клуб

Post by Beara_Vladimir »

Cenim da ćemo izvući deblji kraj, kao i uvek uostalom.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Post Reply