Звезда у Супер лиги (2017/18)

User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by Мики »

Вечерас би било лепо када би могли да завршимо ову полуфиналну серију и то пред њиховим навијачима. Ако наши буду одиграли иоле сконцентрисано, победа не би смела да дође у питање.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by Ганац »

Bilo bi lepo, ali uzevši u obzir 3/4000 majmuna zakrvavljenih očiju koji će 40 + minuta da jebu sve živo i mrtvo...očekujem da ih rešimo u trećoj kao domaćini.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by musemic »

Feldin je najodvratniji igrač koji je igrao u Zvezdi
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Stvarno loš igrač do bola. Toliko me nervira da ne mogu ni sam da vjerujem da me jedan Zvezdin igrač toliko izbacuje iz takta.
Elem, fina rola Jankovića i Roča koja je bila dovoljna za pobjedu.
Nego da se vratim na Feldina. On je bukvalno u prvom poluvremenu urnisao Lesora koji je počeo da pokazuje neke znake života i Top ga je žrtvovao za ovog Dominikanca. Misim, loš je Lesor u posljednje vrijeme, ali je večeras barem nešto pokušavao, ali oni pasovi Feldina ka njemu su za udžbenika pod naslovom "ovako ne igrati košarku".
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Gagić majmunčina teška

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by Ганац »

Za start Gagića ću reći samo jednu "I posle Čakarevića....Čakarević" to im je tm, kada ne znaju šta će - udri, krši, lomi... Jadni su.
Drago mi je što smo ih sinoć "ugasili" a bili su se uskurčili.
Feldain mi je odavno odvratan i precenjen igrač ali sinoć nam je odradio nešto prilično bitno, odmorio Roča na prenosu u jednom delu utakmice jer Ćofi je bio igrač manje u timu.
Biće od Jankele igračina.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Negledljiva košarka, al titula se računa.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by Ганац »

Tri stavke su dobre sinoć bile, titula, Topić i Alen...kada bi uspeli Alena i Topa zadržati, bilo bi dobro za Zvezdu...
Feldina iako je najavio da se vidimo na jesen, ne bih želeo u dresu Zvezde više da ga gledam.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by Dennis Rodman »

Poučen iskustvom sa Alimpijevićem, koji je imao odličnu sezonu dok pritisak završnice nije učinio svoje, više sam za provjerenog trenera. Volim Topa, bio bih zadovoljan da uz neko jače ime peče zanat, pa jednog dana došlo bi i njegovo vrijeme.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Sve zavisi kakve će ambicije predsjednika Čovića da budu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by Dennis Rodman »

dacha od bosne wrote:Sve zavisi kakve će ambicije predsjednika Čovića da budu.
Hah, sad... ove sezone su bile najviše, pa se kockalo trenerom i izgubilo na kocki. Da li se nešto naučilo, ili treba da vratimo Milivoja Lazića da bude "trebao nam je ovaj šamar" po 3. put, ne znam. Imamo vrlo dobar materijal u mladim igračima kojima bi valjao trener kod kog u najmanju ruku neće stagnirati, a da ne pričamo o nekom napretku. Vidim, Budućnost se pojačava, nije problem, tukli smo i jače od njih, ali kao i do sada, kad bude najbitnije neće odlučivati samo rosteri i tehnička obučenost trenera. Ako negdje ima odličnih košarkaških trenera, ima u Srba, ali nama pored toga treba i šmeker. Jer, po prvi put u dugo vremena, bićemo i igrački slabiji, vrlo izvijesno. Moraće malo i na foru i na mu*a.
Zvezdaš. Robista.
Locked