Звезда у АБА лиги (2017/18)

Locked
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Мики »

Људи, знам да није за ову тему, али ево погледајте шта раде ови преко пута. Веселин Јевросимић, осведочени звездаш, власник Комтрејда постао њихов спонзор. Полако али сигурно држава упумпава новац у ккп. Где ће и како Човић да налази новце за нас, не знам, али знам да му неће бити ни мало лако. Ово ће да буде опасна борба да нас не преузме држава тј. снс.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Ганац »

Borba u kojoj se konačan ishod nazire, zapravo ima više varijanti a ni jedna nije baš najpovoljnija za Zvezdu.
Da SNS (bruderi) uđe u Zvezdu...u tom slučaju upumpavaće i praće pare, odlučivaće bruderi i dovodiće nam sve i svašta ....kako se njima svidi koji igrač ili kako im se partijski uvuče neko pa nam ga ubace sa obavezom igranja (kao fudbal).
Da SNS ne uđe (manje verovatna kombinacija), u tom slučaju nam sledi scenario ostalih klubova sa ovih prostora i marginalizacija ili opet banke, zelenaši i put u stečaj.
Ni jedna varijanta nije dobra za Zvezdu, nije mi jasno samo kako su komšije onako prolazile sve one godine od 2000-te sa žutima i kako su balansiraali da im ovi ne ulete, već smo opet mi bili poligon za pranje para?
Žalim što ne možemo da nađemo stabilan izvor finansiranja i da ne zavisimo od dnevne politike i od toga "na koju je jutros nogu ustao neki moćnik".
Nadam se da na sledećim izborima idu u istoriju, stoka.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by МоСа ВерСе »

Најјачи менаџерски потез свих времена јесте када је Човић после Цибоне сачувао Радоњића и онда му Дејо вратио са девет трофеја. Немојте то да заборавите када је однос Чова - Дејо у питању. Исто тако немојте да заборавите да је тада рекао НЕ Андреју који је хтео да мења Радоњу. Не Чову, него Радоњу. Створио је себи великог непријатеља зарад спортског успеха и није у реду да после два пораза дижемо оволику халабуку око Човића. Поврх свега што је Радоња пет пута бољи човек од Небојше, ово горе сам написао са чисто пословног дела. Лично сам волео да Дејо довјека остане наш тренер, али се изглупирао са оном изјавом на КЗШ (своје проблеме у четири зида), а са друге стране није у реду ни Чови што сваку погодну прилику користи да јебуцка истог. Ниси нашао плате, одговоран си ти, иако је питање колико си ту могао да урадиш када ти држава затвори славине.
Такође, немојмо заборавити да са Дејом прве две године узесмо само један трофеј и то у купу на мишиће против Меге. Знам да све ми ово знамо, али сад смо навикли на високе домете па нам после два пораза у АБА лиги смета и нисмо задовољни.
Написао сам шта треба да решавају (крило и центар). Ако то реше, нема проблема за АБА лигу па нека говна упумпају пе милиона у партизан.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Ubismo ih ko zečeve...
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Dennis Rodman »

Izvrsno! Konačno pravi odgovor nakon EL. Djeluje kao znak da se ekipa zahuktava. Doduše, sigurno ima veze sa tim što igramo domaću nakon domaće u EL, samo pokazuje koliko je nezgodan taj ritam takmičenja i koliko treba imati razumijevanja i strpljenja. Ja sam prezadovoljan jer se može reći ne samo da smo se posložili vrlo rano u sezoni, za nov tim, već it tog tima izvlačimo i vrhunske stvari, prije svega u EL. Po mom skromnom mišljenju tu je najveću ulogu morao odigrati trener.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by МоСа ВерСе »

ово је било право вече за кошаркашке сладокусце у Пиониру. Није нас било много, али нисмо уздисали и одмахивали руком после прве грешке неког од наших играча. Сви су нам вратили, чак се и несретни Кешељ трудио бар у одбрани.
Радичевић показао да може да се у његовом случају самопоуздање подиже са улазом и асистенцијом а не са тиме да одапне тројку. Кроз улазе и асистенције је одапео и две тројке. Пик са Апићем је била фантазија. Јанковић после пар промашаја пуче оног Мекића и ту се нешто преломи да заигра боље, Апић је исто тако неког опаучио са лоптом када је покушао да асистира иза леђа. Алимпијевић им је дао минуте, пустио их да мало погреше, а ови му вратили баш баш. Ту је био и Давидовац као и Јовановић. Тако се добијају играчи и свака част тренеру на томе.
Одушевила ме је клупа која је скакала од среће када је Јанковић пробио, сви су били један уз другог и ово сад већ личи на један тим. Везани су један за другог и створена је хемија тако да све мање бринем када је коначни циљ у питању а то је освајање АБА лиге.
Утисак вечери ми је ипак она петорка са почетка другог полувремена: Радичевић, Лаза, Фелдин, Бјелица, Јовановић која ме је подсетила на прошлу годину. Кидалица у одбрани, прејака у нападу.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Nadam se da megdan komšijama idemo kompletni...biće "krvi do koljena"
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by МоСа ВерСе »

Карте за Мордор обезбеђене. Триста нас против крволочне војске урук хаија. Једва чекам
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Мики »

Данас гробље пасти мора! Треба им на почетку сезоне показати да им неће помоћи ни Вучићи ни снс ни новац који се у њих упумпава. Згазити их као црве!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Trpaj Zvezdo, trpaj...uništi Vučićeve pulene...nanu im naninu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

buhahahahahahaha...tovari, tovari...BRAVO ZVEZDO :psihodelija:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Ганац »

Izuzetno vredna i važna pobeda, neočekivano laka. Mrčo ih odvalio, ipak ono što je loše (po meni) jeste broj opaljenih trojki, sinoć nam je ulazila bela tehnika i nije pobeda dolazila u pitanje, Radonja bi počupao svu kosu na onakvu igru.
U jednom trenutku u prenosu su Kole i Edin apostrofirali da je Zvezda uputila isti broj šuteva za dva i tri poena i to nege u 3/4, podatak za brigu jer ipak titule donosi odbrana a ne šut za tri poena, a odbrana nam je opet bila porozna, pogotovo od pika.
Ipak da ne zakerm previše i tražim dlaku u jajetu, vreme je da slavimo jer smo im ugasili nadu koja je tinjala da će da nas odvale...
Poruka bruderima: sipajte im još koji milion, možda nas i pobede neki put.
i još nešto bruderima: ničija nije do zore gorela, pa neće ni vaša.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by МоСа ВерСе »

Одабир шутева за три је био углавном реалан тако да није чудно што смо им дали оволики број тројки. Ово екипа итекако има домета за прангијање. Концепт прошлогодишње и овогодишње екипе је као ноћ и дан. Нема више гранитне одбране као код Радоње, али је зато напад много течнији и разноврснији. Још да оно теле Лесор схвати неке ствари и да појача одбрану па ће све да буде како треба што се АБА тиче. Исто тако, што се АБА тиче, мора клупа да почне нешто да даје. Прва петорка нам је бомбона, али клупа је и даље плач мајке Божије. И даље сматрам да нам само центар фали и ништа више.
'Старкељи' јуче поливали. Милко их је сахранио, Перо исто јако добар. Данга на висини задатка, као и Фелдин и Тејлор.
Партизан она класична банда као и Раднички док га је Мута водио. И зато нека трпа само СНС паре њима, да овај сеГз буде још бољи.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Image
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked