Звезда у АБА лиги (2017/18)

Locked
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Dennis Rodman »

Dobiti derbi u gostima, uvijek može :ziveli:
Mada, od same činjenice da smo dobili derbi, možda me i više raduje to što "dolazimo do sebe" tj. ako uzmemo u obzir i utakmicu sa MZT, dolazimo do nekog projektovanog ritma - ABA dominacija, EL borba.

E sad, ne znam jesam li ustao na lijevu nogu ili šta, ali osvrnuću se i na nešto negativno - igra Dangubića u napadu. Momak sa onakvim fizikalijama, a često štucanje, mucanje, glupa rješenja do bola. Dugo već on igra da bi to bila posljedica neiskustva, bojim se da je jednostavno limitiran. Odbrana, s druge strane, se lakše uči i tu su dometi mnogo drugačiji, ali napad... treba izbjegavati da mu se daje da "misli".
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Мики »

Ала смо их отресли, немам речи. Само да мало средимо екипу. Радичевић ми је велика енигма, а сада нисам сигуран да ли нам више фали центар или јако крило. Углавном, глодари су добило оно што су тражили.
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by musemic »

NČ uspeo—FMP i Zvezda jednako negledljivi...80% društvanceta nema veze sa Zvezdom...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Beara_Vladimir »

Izuzetno negledljiva utakmica. Da nije Zvezda u pitanju nikada ovakvu utakmicu ne bi gledao.
I dalje mi nije jasna uloga pojedinih igrača.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Ганац »

Kada razlučimo ulogu Alimpijevića, postaće nam jasnija i uloga tih "pojedinih" igrača. Ja zaista ne vidim nikakvog napretka u igri, opet smo "ispalili" isti broj šuteva za dva i tri poena...takva igra ne donosi titule.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Beara_Vladimir »

Ja bi voleo da mi neko ko zna nešto više o košarci objasni čemu mi težimo uopšte? Ja sam laik za košarku, ne znam mnogo toga, ali baš bi voleo da čujem od nekoga ko zna više vide li obrisi nečega, neke igre kojoj mi težimo? Šta je to što mi želimo u igri, kako bi želeli da igramo?
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Либурнија »

И ја сам лаик али само знам да је за било шта озбиљније потребно вријеме. И Радоња је био лемур...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Либурнија wrote:И ја сам лаик али само знам да је за било шта озбиљније потребно вријеме. И Радоња је био лемур...
Baš tako.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by musemic »

I šta—sačekaš da postane tata i onda ga oteraš...i prozivaš lao džukelu...pa ćeš sada svima dokazati kako je to pi.kin dim i da možeš napraviti isto sa svakim klincom trenerom...oće to al' u guzici...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Musemiću, znamo se, pričali smo o mnogim stvarima oko kk...pazi, i sam znaš da niko ne spori da je Čović sujetan i da ima veliki ego, ali isto tako niko mu ne može spočitati da nema rezultata i da nije napravio od Zvezde stabilnog evroligaša (nadam se daće tako i ostati). Medalja uvijek ima dvije strane. Ja Deju izuzetno poštujem i cijenim, ali šta ako ima nešto što je i do njega? Na kraju krajeva, sam je otišao. Imao je ponudu pod nekim uslovima, a pretpostavljam da su ti uslovi bili da se krene od tzv. nule...tj. da se lati posla kojeg se sada latio Alimpijević. Dejo vjerovatno to nije htio, plus su tu postojale možda i još neke stvari između njih dvojice.
Ja vjerujem da Alimp može da napravi rezultate i kada je sa ovakvom ekipom skinuo skalp Barsi i Makabiju, odigrao egal u Kaunasu i imao donekle priključak u Malagi, siguran sam da može i više od toga. Kao što sam Deji davao kredit i spriječavao da ga zovu smradonjićem, jadonjićem i lemurom, tako ću se odnositi i prema Alimpiju.
Što se predsjednika tiče, boljeg nemamo. U stvari imamo...sns botove i sendvičare.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by musemic »

Dobro:) Ponesi nešto prirodno za potenciju, razoriše mi ove hemikalije želudac:)
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

musemic wrote:Dobro:) Ponesi nešto prirodno za potenciju, razoriše mi ove hemikalije želudac:)
hahahaha...čim krenem put Prijedora :D
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by musemic »

Pošalji moj deo treneru, igračima i gazdi...:)
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Dennis Rodman »

Zadar se mora tući ako ne želimo da sezona skrene gdje ne bi trebalo. Ajde za EL da im i tražimo razna opravdanja, ali za ABA imaju kvalitet i tu ne smije da se ne biju i da odustaju.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Либурнија »

musemic wrote:I šta—sačekaš da postane tata i onda ga oteraš...i prozivaš lao džukelu...pa ćeš sada svima dokazati kako je to pi.kin dim i da možeš napraviti isto sa svakim klincom trenerom...oće to al' u guzici...
Sacuvao je Radonju od esenes udara kada ni rodjena majka vise nije vjerovala u njega (Cibona). Radonja je trazio da se sacuva Tim, i to ne samo Kuzma, da se igraci redovno isplacuju IAKO je znao da to nije moguce. Sto znaci da nije HTIO. I po meni nije samo zajebao nas vec i sebe. Jeste on nama mnogo dao ali su i Zvezda i Covic takodje njega necim zaduzili.

Da je htio, ostao bi. Ali nije,.

Za Alimpija ne bih trcao pred rudu. Uskocio jeste u prevelike cipele (Radonjine sezone, EL) sa potpuno novim i dosta lose selektovanim timom. To jos uvijek ne govori samo po sebi da je neimac pojma.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked