Звезда у АБА лиги (2017/18)

Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Loše smo igrali. Mi bez Ročestija ne možemo, a kada izađe onaj jadni Radičević ne može ama baš ništa. Pod hitno dovesti pleja.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Dennis Rodman »

Uhhh... taman sam se spremio da ih hvalim kako su u 3/4 pokazali karakter, kad ono opet pad. Koliko tu još posla ima, ogromne su oscilacije, a bojim se dobrim dijelom i zbog manjka kvaliteta na nekim pozicijama - prije svega za sada nemamo rezervnog pleja, eksperiment Radičević ne ide dobro.

I jedna odlična stvar - Dobrić pokazao ohrabrujuću dozu smisla i kvaliteta. Mislim da momak stvarno ima lijepu budućnost, mada, ako nastavi ovako, vjerovato će nam kao i Gudurić prije njega obezbjeđivati budžet za sledeću sezonu :cry:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Либурнија »

Lesor i Feldin kosarkaski neinteligentni do bola. Lesor ne zna gdje udara, bleji u svog covjeka i ne vidi nista dalje. Feldin bez citanja igre u odbrani, losa i ishitrena rjesenja u napadu. Rochesti dvojka u tijelu jedinice. Odbrana zbog toga strasno trpi. U reketu zato livada. Pero i Bjelica su doktori kosarke za ostatak ekipe uz izuzetak Rochestija. Istjerati Feldina i Lesora iz startne petorke, Lesora mozda i silbovati. Ubaciti Lazica, Dangubica ili Lazarevica i Peru u startnu petorku i derati odbranu od pocetka a ne gubiti tekme u 1/4 ili primati 25 poena od mrtvog Zadra.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Precrtana i Cibona...iskreno, ovo je bilo otaljavanje posla i nadam se da protiv Valensije neće doći do ovakvog pada u igri.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by МоСа ВерСе »

Јуче смо у првој показали сву моћ, после успорили мало. Само ми није јасно што толико минута за наше 'маторце'. Рочести и Фелдин показали класу, пратио их Лесор и Милко. Чим је тако, АБА лигаши немају шта да траже.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Mornar napaljen...nije nam dao da uđemo u laganu utakmicu, ali odlična reakcija naših igrača i još jedna pobjeda.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Dennis Rodman »

Odigrali koliko moramo. Debitovao Enis. Je li realno da je za 2 i po minuta iznudio 4 faula? :konjanik: Leti lik, mislim leti on, a uskoro leti i Davidovac, iako je najsporiji igrač u ekipi (tj. nosilac nagrade Ana Ivan... Pero Antić, za najsporijeg igrača u KK CZV sezone 2017/18 ) :whistle: :srbinosm: Preuzeli smo prvo mjesto od Budućnosti, sve se odvija nekim svojim tokom, deca kad idu školi, hoću reći i Lazarević je po statistici odlično odigrao za FMP danas, i treba da igra, a ne da sjedi na klupi, i opet Boriša less than impressive... Nekad je u NBA bio igrač Sleepy Floyd, kod nas je Sleepy Simana :)
Spoiler: show
Image

Image

Doduše ako Sleepy Simana do'vati bar 30% Sleepy Floyda, na konju smo. Ovo je radio, nije se stideo:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3D5x0Ve4pUk[/youtube]

I tako to, idemo na Fenera, na kog protiv Zvezde ne bih dao ni cenera (i to dinara prije deda Avrama).
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Ганац »

Pero je odigrao jednu dobru utakmicu, u odbrani je kidao i zato mu je nedostajalo malo mirnoće kod šuteva koje je uzimao, Dilan će biti pojačanje - definitivno. Ima sjajnu kontrolu lopte, brzinu i dribling, vrlo brzo će postati rezervni plej ili ako on više voli rezervni kombo 2/1.
Bjelica je u krizi i treba ga sačekati, Tejlora su već svi skautirali i bogami dobija ozbiljne batine.
Ono što mene posebno raduje jesu igre Jankovića, biće još njegovih loših partija ali sve više će biti kao večerašnja.
Da bi bili prvi moramo dobti Futuru.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Bitno da smo pobjedili večeras. Velike oscilacije...od +22 do skoro veresije.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by МоСа ВерСе »

А шта је ово вечерас људи моји, преко 60 фаулова, преко 70 слободних бацања, утакмица трајала два сата и 15 минута... Гледајући АБУ све ве године, дефинитивно с ми најогавније ове утакмице са Мегом у Сремској Митровици, нити једна не беше лепа.
Ово данас повукли искуснији. Фелдин, Рочести и Перо уз један леп додатак Ениса.
Пореметило нас је неиграње Огија јер је то довело да Давидовац игра крило, а очито се боље сналази као плеј. Оно што је пресудило ову утакмицу јесте већа прецизност са линије слободних бацања. У скоковима су нас урнисали прво полувреме, чим смо почели да контролишемо и играмо евролигашки, отишли смо на +22. види се шта је Рочести за АБА лигу када асистира. Уместо да после тога приведемо меч рутински и да Радичевић добије неке минуте, ми све то засеремо и Јово наново.
Следи Армани где има чему да се надамо, па онда Олимпија, Жалгирис и најбитнија утакмица лигашког дела против ђетића. Траже Деја, ако дође, биће гураво до краја са њима, мада су већ почели да играју слабије него са почетка сезоне. Међутим, будемо ли играли као данас са Мегом, меч у Подгорици ћемо изгубити. Међутим, верујем да ће другачији приступ бити у том мечу.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Dennis Rodman »

Pratio sam Enisa prije svega, lijepo što je sve sigurniji, trebaće nam i te kako, naročito u ABA borbi kad Džiletovi pridave Ročestija.
МоСа ВерСе wrote:Уместо да после тога приведемо меч рутински и да Радичевић добије неке минуте, ми све то засеремо и Јово наново.
Ma, mislim da je dovođenjem Enisa Radičevič završio. Doduše, njega je i prije Enisa izbacio Davidovac, tako da nema tu više mesa za Nikolu. Nesumnjivo dobar i vrijedan momak sa određenim kvalitetima, ali nismo se potrefili u ovom trenutku, jednostavno, Zvezdini zahtjevi preveliki za njega, traži se učinak odmah, a on je mlad igrač kom treba čekanje.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Olimpija rutinski odrađena. Enis još nije pokazao ono što očekujem od njega. S obzirom na katastrofalan procenat šuta, rezultat utakmice je i dobar. A u petak valja posječi šumu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Dobi nas Budućnost trojkama kao što mi dobismo Real. A nije da ih nismo mogli dobiti i sa takvim šutom za 3.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Мики »

Тешко је ово могло да се добије са њихових 16 тројки и скоро дупло више слободних бацања. Многе тројке су биле преко руке, и ту једноставно не можеш ништа. Имали смо пад концентрације у неколико наврата када, пре свега, у нападу нисмо одиграли како треба, па је било изгубљених лопти. Фелдина нема већ скоро 3 утакмице и то нам је велики хендикеп.
Ништа, главу горе и идемо по титулу. Све је још отворено.
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Dennis Rodman »

Ja i dalje ne vjerujem šta sam gledao, i u NBA takvoj kakva je danas je rijetkost da ekipa da više trojki nego dvojki :nindza: Išlo je sve, ali sve što su bacili prema košu.
Mogu samo sportski da podnesem poraz i čestitam protivniku.
Mada, ne vidim kako ovo može da se ponovi. Ako su u stanju da ponove ovakvu partiju protiv nas, onda i zaslužuju da igraju EL sledeće sezone.
Zvezdaš. Robista.
Locked