Звезда у АБА лиги (2017/18)

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Ганац »

Kada igraš odbranu lošiju od odbrane na treningu i kada ostavljaš igrače koji jedino imaju šut za tri poena
D. Nikolić 4/4
K. Lendri 3/3
K. Gibson 3/4
pri tom ti njih ostavljaš same na šutu (nekima kao Gibson odeš ispod bloka)
Kada na to dodamo i ilkovih 5 izgubljenih lopti i Feldainovih 2/8 za dva i 1/3 za tri...
ne možeš ni da se nadaš drugačijem ishodu. Potpuno smo pogrešno branili pik i liniju za tri poena i to nas je Budućnost surovo kaznila a to nam je učinila osrednja EC ekipa.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by МоСа ВерСе »

Да би добио на јаком гостовању, мораш да смањиш изгубљене лопте и да погађаш слободна. Ми смо то надоместили добрим шутем из игре, али је оно нереално било у Морачи. Оно говно словеначко (Јавор) нам је избацио Перу из игре.
Остаје да честитамо Будућности, али 16 тројки у плеј офу неће постићи. А онда ћемо да их питамо за здравље. Оно што је најбитније јесте да добијемо ми Цедевиту за викенд. Треба напунити Пионир и дати подршку нашиим момцима.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Važna utakmica protiv Cedevite...moramo obezbjediti drugo mjesto jer prvo vjerovano ide Bokanu i debelom krmčetu. Očito je da smo u nekom padu forme, ali vjerujem da ćemo se trgnuti i početi pobjeđivati onako kako samo mi znamo.
Puna podrška momcima i Alimpiju.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Ганац »

Biće jako teško večeras, "namirisali su krv" i sada bi svi da nas pobede a mi smo baš loši od Žalgirisa na ovamo.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Koji teror Džemsa Feldina. Ovo nam je falilo protiv Budućnosti i Efesa.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Ганац »

Prvih pet minuta utakmice, tvrdi obruči, kratke ruke, dobre odbrane...a onda kada su se opustili (igrači Zvezde) rapsodija, koja je trajala tri četvrtine. Feldain i Lesor su odigrali maestralno, Milko je konstanta... na oko loše igre a statistički popunjene sve kolone i par promašenih zicera. Negde tokom treće četvrtine igrači Cede su bili u fazi rezignacije i da smo nastavili jako i skoncentrisano bio bi bruka rezultat na kraju, ovako su časno izgubili.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Мики »

Ми ако имамо расположеног Фелдина, уз Рочестија и Антића сумњам да нас Будућност и са 20 тројки може победити. То се најбоље видело на јучерашњој утакмици. Када се уђе у исту како треба, нема проблема.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Odlična partija u Skoplju, a još bolje je što je kraj 3. i cijelu 4. četvrtinu Alimpijević mogao da igra bez glavnih igrača.
Kešelj 2 trojke :hail: Ali Dobrić :pera:

Ne znam kako ćemo izgledati bez Feldina protiv Partizanki, ali mislim da ga Dobrić može fino zamjeniti. Plus Omić i Antić na parketu i biće to dobro.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Мики »

Ово је баш било рутински. Мало смо попустили и дозволили им да се приближе у једном тренутку, али онда смо их одучили од кошарке. Једва чекам да видим како ће Омић изгледати у овој екипи. Не знам да ли има право наступа (а мислим да има) против Олимпијакоса?
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Ганац »

Ovako agresivno smo igrali samo protiv Žalgirisa, pogoci za tri poena su samo proizvod samopouzdanja koje je raslo iz dobre odbrane i to nije stajalo ni u 4/4. Sjajno.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by МоСа ВерСе »

Шта је болан Циганијо? Декнемо глодаре, нико ни пост да напише. Постало нормално да их млатимо, па к'о МЗТ да смо добили. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Претежно рутинска победа нашег клуба без двојице битних шрафова. Црно бели су одиграли на горњој граници могућности, док смо ми играли без Милка и Тејлора. Али, искочили су неки нови клинци и забиберили чорбу за лаганих +12. Мој земара Оги их је частио са шес' тројки, а и остали су пратили добро, пре свега, Данга и Лесор.
Победа против Олимпијакоса нам је била отежавајући фактор, Енис је хтео брзо да се прослави па је срља, а када не игра ни Рочести како треба, онда је добро што смо имали +6 на полувремену. Ваља напоменути и дебилан судијски критеријум нарочито у другој четвртини где су држали Партизан са слободним бацањима из фаулова категорије ниђе везе.
Трећу смо стисли одбрану, Енис унео експлозивност, одбрана била на нивоу, тако да смо рутински привели крају.
Радује ме узлазна форма Јанковића, али ме Милко нервира. Ваљда ће и њему бити лакше када се врати РоПе.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Ганац »

"Gvozdeni" Dobrić je sada "snajperista" Dobrić, a tamo neki Janković je naprečac postao banana men&kucač...
Igrači iz drugog plana su doneli pobedu i to je dobro. Rekoh sebi ako padne Oli do kraja sezone neću napisati lošu o Alimpijeviću i igri Zvezde, i neću.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Мики »

Лагана победа за прво место. Сада рутински ово одрадити до краја и узети АБА лигу. Надам се да ће Човић успети да изгања А лиценцу о којој је причао.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by МоСа ВерСе »

Ево хоће газда ПАО да изађе из Евролиге пошто су га казнили годину дана не присуства на утакмицама. Чово реагуј. :srbinosm:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Sada laganini, nakon pobjede protiv Armanija otresti Zadar, pa uzet Kup.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked