Звезда у АБА лиги (2017/18)

Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Evo raspored utakmica http://www.czbgtv.com/2017/07/10/zvezda ... -aba-lige/" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

АБА Лига 2017/18

Post by МоСа ВерСе »

Почиње сезона. Сутра, од 21.00 играмо на премијери протв Морнара који се пофино појачао и кандидоваће за горњи део табеле. Са друге стране, ми смо почели да правимо са младим тренером нову еру и требаће ту доста времена и труда. Било би лепо да подржимо овај клуб, да будемо реални и да нам главни циљ буде да освојимо АБА лигу а да на Евролигу гледамо као привилегију, па шта урадимо урадимо. Биће турбуленција, биће пораза, али се ја надам да ћемо бити најбољи када за то дође време, тачније у плеј офу.
Идемо ЦигаЊи, да Пионир буде пун на свакој утакмици.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Shulc82
Новајлија
Posts: 60
Joined: Wed Aug 28, 2013 11:11 am

Re: АБА Лига 2017 - 2018

Post by Shulc82 »

Biće težak meč zbog naše neuigranosti. Verujem u pobedu i jedva čekam da vidim novajlije na delu a pogotovu mog omiljenog igrača Peru :)
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: АБА Лига 2017 - 2018

Post by skeva »

Neke utakmice cemo izdominirati, neke cemo se muciti a neke i izgubiti... sve je to normalno na ovom novom pocetku.
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: АБА Лига 2017 - 2018

Post by Dennis Rodman »

Bravo, šefe Alimpijeviću, čestitam na prvoj pobjedi! Prvo šefu vatreno krštenje, a potom i igračima.

ABA - favoriti. EL - vidjećemo. Uspjehe iz prethodnih godina će biti čudo ne da ponovimo, već da im se približimo uopšte. Sva pucanja koja nije kaznio Mornar, EL će kazniti, tako da, pripremimo se za turbulentnu evropsku sezonu. Već očekujem i već ne zamjerim, zato što ekipa ima karakter i znam da će ga pokazati, a porazi će biti sastavni dio odrastanja ove generacije koja tek započinje svoj put.

Bravo! Idemo dalje!
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА Лига 2017 - 2018

Post by dacha od bosne »

Najvažnije - odlična odbrana, a biće još bolja. Feldin me malo sekira...mora on to mnogo bolje.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Ганац »

Ne sikira mene Feldain, brine me i dalje skok igra ali smo zaista odigrali dobro skoro celu utakmicu, Feldain je odlično odigrao u odbrani a poeni će doći...i mali Laza (Lazarević) je odigrao odličnu odbranu, e on mora da poradi na šutu. Feldain je stvarno pipač vrha table.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by skeva »

Odlicno za pocetak. Lesor zvijer. Rocesti klasa, mladi momci dobri. Bitno je da smo prvu utakmicu dobili, da bi poceli izgradjivati pobjednicki mentalitet. Cekamo 3 vazna igraca da pocnu igrati i onda slijedi uigravanje na jos visem nivou. Za sada je ok.
Shulc82
Новајлија
Posts: 60
Joined: Wed Aug 28, 2013 11:11 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Shulc82 »

Plašio sam se kakva će nam biti odbrana ali i dalje smo dobri u tom segmentu. Treba uigravanja ali biće ovo dobar tim.
Nešto nisam u toku, šta je sa Antićem? Vuče neku povredu ili?
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Ганац »

Skok je ono što će nam ove sezone dosta belih vlasi doneti, nadam se da će na drugoj strani Zločesti da nam priredi lep asortiman asistencija kao protivtežu lošem skoku...Biće to dobro, ne kao prošle sezone ali dobro.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
penal
Звездаш
Posts: 113
Joined: Tue Jul 19, 2016 9:54 pm

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by penal »

Jedan veliki problem koji imamo je skok u odbrani i na tome moramo da radimo... inace nam se ne pise dobro.
Feldain je suvise kvalitetan igrac da ne pokaze svoje kvalitete.

I za kraj - sudjenje :hmmm: :isuse: :foot (10):
Najbolje je kada su igraci tipa Rocesti/Feldain/Lesor u fazonu "koji ti je sudija" ...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Dobro poluvrijeme s obzirom da nam sa Megom uvijek ide teško. I mnogo jače naše ekipe su teško prolazile sa njima. Malo smetaju one silne blokade. Skupili su ispod koša i Lesor ne može da se vidi. Antiću naklon za onakav šut.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Ганац »

Problem neuigranosti, problem zagrađivanja koša, problem loše odbrane i primljenih 80 poena, sve to će vremenom da se pegla. Večeras je dobar samo rezultat i šut Feldaina i Ročestija.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by Dennis Rodman »

Problemi evidentni, ali u ovoj fazi u kojoj jesmo, moram biti zadovoljan. Što bi rekao Kari Pešić "i oni igraju košraku", hoću reći, bio me strah Mege kao nagazne mine, ne zbog jednog poraza u statistici, već zbog eventualne nesigurnosti koja bi se mogla uvući u tim koji se tek formira. Mislim da nam je pristup kako treba, a ostalo će doći kvalitetnim radom i utakmicama.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у АБА лиги (2017/18)

Post by МоСа ВерСе »

Нкако да напишем неке своје импресије на почетку.
Променио се стил игре, верујам ја да ће Дуле да тера да јаком одбраном добијамо мечеве, али неће бити то та гранитна одбрана која је била код радоње. Напад је разноврснији и не игра се искључиво на центра, лопта кружи. Рочести се наметнуо као лидер, Фелдин је класа, Лесор танак против Грузијца, али даје ту неку експлозију у нападу. Очекујем да Јовановић и Радичевић буду бољи током сезоне док сам скептик за Јанковића ове године. Перо је ту да донесе јачину под кошем, али мора да се врати физички.
Сутра јако битна утакмица, лепо би било да се победи Олимпија и покаже да смо и даље сила и на гостовањима.
Суђење против Меге је било криминално и стварно не знам што Човић као главнокомандујући не реагује мало.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Locked