Звезда у ЕЛ (107/18)

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by dacha od bosne »

Kažu bez Antića idemo na Bamberg.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by МоСа ВерСе »

musemic wrote:Mosa, predloži u klubu, da se gleda u Areni Arsenal na bimu.. baš mi to deluje dobro iz par raazloga—više ljudi bi bilo na Broseu, dobra fora...
СеМдвич и сок обавезни. :mrgreen: :mrgreen:
Иначе, газда није пустио карте за горњи ниво, већ само оне за ниво 200. Бојим се да ћемо оборити све рекорде гледаности, чак ћемо и онај рекор против Кахе да зезнемо...
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by dacha od bosne »

Sudijama se načestitam svega. Mi i pored velikih nedostataka u rosteru igramo egal utakmicu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Dennis Rodman »

Ovo je ustvari ono kako sam očekivao da ćemo izgledati u startu, a ne one pobjede protiv Barse i Makabija :) Falio Pero, falilo normalno suđenje, ali sve se to dešava, sezona je duga. Za mene je bitno da nas loš početak nije slomio, već smo se vratili u utakmicu - a kad-tad će se pokazati šta to znači. Ova ekipa se još uvijek gradi, a zna se šta su ciljevi za sezonu. Tako da, idemo dalje i čestitke momcima na borbi.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Мики »

Каква срамна посета, немам речи. Што се игре тиче не могу пуно тога да замерим. Фали нам играча у ротацији. Мислим, квалитетних играча.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by МоСа ВерСе »

Не да је фалио Перо, него би са њим, ово ишло на 10 плус за нас. Таман и одбранимо нешто и онда зафали да Лесор загради неког и они нам узму скок и опет јово наново. Друго, Транкијери је боље водио утакмицу од Алимпија што је и нормално и што нашем тренеру не узимам за зло. Мора да учи и пече занат.
Мени је криво највише због посете и што смо такав народ да врло брзо заборавимо све оне радости које су на приредили кошаркаши. Ок ми за унутрашњост, требало је стићи вратити се на фудбал па ми је ок што нису дошли (ја сам у Младеновац дошао тачно кнап), али шта, немамо Београђана међу Циганима? Него, лакше срати по фејсу и форумима и правити се паметан уместо доћи и подржати овај клуб. Да ја у Арени чујем шачицу симпатизера Бамберга (немам ништа против њих, симпатични људи) да пева дифенс дифенс, е то је већ брука.
Ништа страшно, дуга је сезона и биће још пораза. Само се ипак надам да Арена буде пуна против ЦСКА. Само на тај начин ћемо помоћи клубу и још битније, можда доћи до победе.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by dacha od bosne »

Opet bez Antića u Malagi. Ne znam o kakvoj se povredi radi (list valjda), ali ako hoćemo neke rezultate moramo dovesti pojačanja. Znam da se ponavljam kao švaba tra-la-la-la-la...ali jednostavno je tako.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Beara_Vladimir »

Pojačanja svakako moramo dovesti. Po meni, nedostaje nam jedno pravo krilo i centar.
Pero i Milko će do januara lipsati sigurno, ako ovako nsatavimo, a kad se to desi moraće ovi mlađi da isporuče nešto više i tu će nastati problem.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by dacha od bosne »

Danas će biti gusto bez Pere...teško da će njegovo širenje protivničke odbrane neko moći da nadomjesti.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Beara_Vladimir »

Gledate li braćo?
U skoku smo bolno limitirani, naročito bez Pere.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by dacha od bosne »

Alimpijević me prvi put ove sezone debelo iznervirao. Prvo na -6 tj. -9 nakon što nismo uspjeli da smanjima na -4, uvodi Davidovca, Radičevića...Bjelica vola ne možeda ubode, ali ga drži na parketu kao mutav.
Jednostavno smo limitirani za nešto više. Fali par igrača. Plej, trojka, četvorka, petica. Antića kada nema, to je rupa živa.
Ne znam, toliko sam se iznervirao da nemam riječi.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
srbin sk
Звездаш
Posts: 127
Joined: Sun Apr 21, 2013 10:38 pm

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by srbin sk »

Daco, ovo nije nista novo, niti pa nesto sto nismo znali pre ove utakmice. Ne gradi se sistem, niko nije napredovao od pocetku sezone, igaci sistema (Lazic, Danga, Dobric) su se izgubili u haosu.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by dacha od bosne »

Sutra ću probati nešto smislenije da napiše...još uvijek sam nikakav nakon ovog poraza.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Ганац »

srbin sk wrote:Daco, ovo nije nista novo, niti pa nesto sto nismo znali pre ove utakmice. Ne gradi se sistem, niko nije napredovao od pocetku sezone, igaci sistema (Lazic, Danga, Dobric) su se izgubili u haosu.
Ovaj post je najbolja ocena stanja u klubu i timu. Očekujem reakciju Čovića a kao kolateral smenu Alimpijevića.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by dacha od bosne »

Griješite oko Alimpijevića...sa ovakvi imgračima niko ne bi postigao neki uspjeh/pobjede. Radičević mi je najveće razočarenje. Bukvalno mi je gori i od Filipa Čovića, Rebića...žao mi dečka, ali moramo boljeg rezervnog pleja da nađemo. Krilo nemamo. Rezervni centar fali.
Alimpije se i sa takvim problemima nosi sa ekipama mnogo, ali mnogoooo skupljim od Zvezde.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked