Звезда у ЕЛ (107/18)

Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by dacha od bosne »

Stvarno ne znam šta da kažem...mislim da smo baš bezveze ekipa :mrgreen:
I da kažem nešto za dnevnik...jedem sve ono što sam napisao za Davidovca prije...dečko je odličan.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Мики »

Како смо маестрално одиграли, немам речи. Мислио сам да ће и на овој утакмици ући 17 тројки као против Реала, али и ових 14 је савршено. Убили смо их у појам. Оваква игра обећава.
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Dennis Rodman »

Nadam se da će nakon Zvezde Davidovac ubosti lijepu paru negdje :D
Vrlo talentovan igrač, još je mlad pa se nadam da može napredovati u domenu umijeća i fizikalija, kao što je recimo Branko Lazić. Zahvalan igrač kakvog se isplati držati nekoliko sezona.
Svidjela mi se i Dangubićeva partija, ovako treba da igra, kad nanjuši priliku za prodor da ide po to, a ne samo da klepa trojke čim se primi lopte.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Ганац »

Sve je istina šta ste napisali, ali ja i dalje ne mogu da "svarim" toliki broj pokušaja za tri poena iako je postotak od 50 % iskorišćenih šuteva odličan.
Ono što me raduje jeste da se naziru obrisi odbrane koju smo prethodnih godina igrali, nazire se Dangubina dobra rola ali nam bez obzira na inteligentnu i odličnu utakmicu Davidovca (koji je i dalje bolno neatletičan) zahvaljujući njegovom kefalu.
Radovalo me i to što sam video malo pika, spuštanja lopte, pa čak i kontru...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by dacha od bosne »

Bum-tras :kosarkas:
Ovo je sanjanje...kako smo ovo dobili, nemam riječi.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Dennis Rodman »

Nevjerovatno velika i bitna pobjeda! I to iz mnogo razloga. Ovo je team's defining moment, što bi rekli naši kolege sa BBC. Gostovanje šampionu prve lige u Evropi, povratak iz nečega što je prijetilo da pređe u ambis, i na samom kraju čvrstina i samopouzdanje da se završi posao. Ja sad vjerujem da ćeo napasti i taj F4. Bez borbe ne padamo, to je sigurno. A već zamišljam i Enisa na mjestu Radičevića/Davidovca, volim Davidovca, ali juče se lijepo vidi da nema brzine da bilo koga probije u EL, Enis će biti warp skok na toj poziciji. Gledajući njega juče na klupi, vrlo je fokusiran i djeluje mi kao da se prima na tim i već bi uskočio, samo da može.

Sad, nažalost, vjerovatno slijedi prekid serije kod Fenera, ali tek se zahuktavamo :ziveli:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Beara_Vladimir »

F4? Rodmane, da ne preterujemo. :)
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Ганац »

Nakon nerazumljivog pada u igri u 3/4 i prvoj polovini 4/4 nisam očekiao pobedu i samo sam želeo da vidim debi Enisa, ali Pero nije dao...Pero je uspeo da nas digne iz mrtvih, pre svega svojim stavom te bodrenjem ai kritikom (savetom) upućenog saigračima, a kada on onako izgara i ostali su morali.
Evidentan je napredak timske igre, trenera (iako je u ovoj utakmici bagovao kao Radonjić spočetka vođenja Zvezde).
Odličan rezultat, odliičan skor u ovom trenutku, ukoliko sledeće nedelje od dve EL tekme jednu dobijemo mi smo na konju ali n treba maštati o F4, to je domen sf.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by dacha od bosne »

A ako dobijemo obje? :mrgreen:
Medi jedino što donekle smeta kada čitam komentare (većinom na fb) jeste ovo što je Ganac napisao o bagovanju. Mislim, nije kritika, nije zamjerka, ali ljudi...Alimpije je mala maca za Pabla Lasa, pa i Perasovića i ovog iz Valensije, kao i za skoro svakog trenera u EL...ali sine, ovo nam je 5. pobjeda ove sezone i to kakva. Padovi se događaju i najvećima. Svi znaju da podbace. Zato Alimpiju ne treba ove sezone u EL zamjerati apsolutno ništa. ABA je druga priča. Tu moramo sve da pokidamo.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Dennis Rodman »

Beara_Vladimir wrote:F4? Rodmane, da ne preterujemo. :)
Dobro, ruke na srcu možda nas neko i zaustavi... možda Real? Barsa? Makabi? :pera: Golden Steit :angry27: :tekila:
Šalu na stranu, skinuli smo finih skalpova, a biće ih još. Ako ne budemo gubili neke dobijene utakmice, bar možemo okusiti borbu, što da ne. Trenutno mi ne pada na pamet nijedna impresivna ekipa. Fener štuca, Oli i Pao već neko vrijeme su tek odlični klubovi, ne i nepobjedive velesile kakve su bili. Mora se priznati da je malo otanjilo na vrhu EL.

Alimpijević - ne mogu da vjerujem kako se snašao. Greške će praviti, kao što prave i najbolji treneri, međutim, rezultat već sad daleko premašuje očekivanja i ne mogu da budem ništa drugo sem prezadovoljan. Sad bih ga potpisao na 3 godine.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Beara_Vladimir »

Dobro, slažem se, ali to i dalje ne menja činjenicu da je F4 za nas u domenu SF-a.
Što se tiče vrha Evrolige, očekujem da veliki Željko Obradović utegne svoju momčad i osvoji desimu, što mu ja od srca želim.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Мики »

Ма нема потребе да се ложимо на Ф4. Да смо победили Жалгирис и Бросе, чак ни тада не би било реално да нешто очекујемо. Момцима и Алимпијевићу свака част на победи. Стварно су показали карактер.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by МоСа ВерСе »

Ма шта да се не ложимо на Ф4. Овакав нападачки арсенал ми нисмо имали код Радоње. јесте да смо имали доста јачу одбрану, али то се може појачати.Види се и напредаак у тимској одбрани и тачно нам фали само центар са којим би се прошетали до краја АБА лиге. Губили смо 13, а онда је тата Перо узео ствари у своје руке, пресекао две лопте, полагање, бацање плус тројка и опет смо били у егалу. Фелдин у залету, остали свако дао свој допринос овој победи.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Мики »

Након оних болних пораза од Олија и ЦСКА, па победа против Реала, Ефеса и Валенсије, једва чекам да видим шта можемо против Фенера. Вероватно следи приземљење, али...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by dacha od bosne »

Odvališe nas muški. Bjelica u kanalu, Feldin dobro pokriven i vjerovatno malo umoran. Sa Enisom se tek treba uigrati. Ništa, sada Pao pa da se ćeramo.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked