Звезда у ЕЛ (107/18)

Locked
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Dennis Rodman »

Nije mi žao toliko poraza, koliko određene doze neozbiljnosti što smo pokazivali u nekim trenucima. 30+ bi bilo strašno prizemljenje, ovako smo još i dobro prošli. Enis pokazao i neprilagođenost i potencijal. Nemamo onakvog prodor igrača, tj. nismo ga imali do sada. U odbrani, čini mi se, odlično prati svog igrača i provlači se oko blokova. Biće to dobro.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by МоСа ВерСе »

Прво су нас осакатиле судије, друго су нас осакатили одбраном. Воли то Жоц да стисне чим му се укаже прилика, тако да заиста шанси имали нисмо. Сутра је имамо. Не играју Калатес и Папас. Па да се ћерамо.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by dacha od bosne »

Šteta za poraz...vidi sa da kada nas šut ne ide ne možemo da dođemo do one svoje igre i odmah se uvuče nesigurnost. Imali smo priliku da ih stignemao, ali nismo iskoristili. Nema veze...idemo dalje...biće bolje.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Ганац »

Kada bi trener imao ideju a da to nije daj loptu Bjelici, možda bi večeras bio drugačiji rezultat. Dva najgora igrača večeras u našim redovima su bili Pero i Milko, oba u isto vreme na parketu a Alimpijević kao da ih ne sme poslati na klupu.
Užasno se osećam gledajući vođenje tima u 3/4...ali i u tome ima nešto dobro, više ne gajim lažnu nadu da ćemo kao tim biti bolji, bljeske ćemo videti ali će biti više ovih ponora, mislim da su i rezultati iznad očekivanja same uprave.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Либурнија »

Полако, није реално издржати овај ритам 4 текме у 7 дана. Набијем на туки онога ко измисли 2 текме у 3 дана да се играју. Валенсија-Турска-Црна Гора-БГ а главни играчи ти имају 35,33 и 32 године. Не иде то брате. Кад енергетски ниси на нивоу а наиђеш на екипу која игра добру одбрану и неутралише ти најјаче оружје, тоето. Нема везе, идемо даље.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Dennis Rodman »

Либурнија wrote:Полако, није реално издржати овај ритам 4 текме у 7 дана. Набијем на туки онога ко измисли 2 текме у 3 дана да се играју. Валенсија-Турска-Црна Гора-БГ а главни играчи ти имају 35,33 и 32 године. Не иде то брате. Кад енергетски ниси на нивоу а наиђеш на екипу која игра добру одбрану и неутралише ти најјаче оружје, тоето. Нема везе, идемо даље.

Ma, totalno zeznuto, ali tako je kad lova vrti kolo. :cry: :cry: :cry: :twak:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by dacha od bosne »

Bravo ZVEZDO!!! Vodili cijelo vrijeme. Jes da smo mogli od gotovog napraviti veresiju, ali pokazali smo karakter i pobjedili. Odlična uvertira za početak Nove godine i utakmicu sa Žalgirisom.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Мики »

Каква маестрална партија у првој четвртини, па онда пад и играње по нашим живцима, али опет рутинско привођење утакмице крају.
Ова екипа, како време буде пролазило, биће све бољ и боља. Жао ми што мало више није показао онај Јовановић, али мислим да ће се и он уклопити временом. Дангубић је синоћ, као и већину утакмица ове сезоне, одиграо докторски.
Леп поклон за Нову годину.
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Dennis Rodman »

Odradili su mi živce ono pravo, ali moram im oprostiti, dobri su momci :ziveli:
Želim im malo više stabilnosti u 2018!

I bez povreda :foot (10): 0:) :ziveli:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by dacha od bosne »

Bravo, bravo, bravo!!! :pera: :psihodelija: :zastavaDS: :zastavaGRB:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Ганац »

Pobeda jedne vrlo ozbiljne i jake ekipe i to odbranom, prezadovoljan kao i većina zvezdaša. Davidovac je iskoristio svoju šansu i neozbiljno pripremljenu odbranu za njega, tri trojke sa Kevinove glave...u tim trenucima su bili baš bespomoćni.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by musemic »

Evo igre... prava, muška, pobeda!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Ганац »

Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by dacha od bosne »

Ludi skroz na skroz :D
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by dacha od bosne »

Kakva katastrofalna izvedba naših momaka. Kao i protiv Budućnosti...priđu na 3-4 poena zaostatka i onda sve uprskaju. Očito smo u padu forme.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked