Звезда у ЕЛ (107/18)

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Ганац »

Kada igraš odbranu rukama, kada ne znaš šta trebaš u odbrani da radiš i gde da se krećeš onda ti se desi ovo što se desilo protiv Efesa. Kada Feldain umisli da je Stef Kari desi mu se da ima takve procente.
Nije sve u gaženju linje terena, ulasku u teren i pravljenja face, nešto je i u radu na treninzima a toga je izgleda malo i neadekvatnom nivou kojem mi težimo. Mi participiramo EL a igramo i treniramo kao da smo u LŠ.
Sve mi se više čini da je igra protiv Žalgirisa incident a ne pravilo.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Beara_Vladimir »

Kasno u odbrani, zato pravimo te glupe faulove, što Alimpijević kaže.
Ne znam šta da mislim o prethodne dve utakmice, zaista. S jedne strane, kapiram da smo u padu forme i da će to proći, ali, s druge strane, neke stvari mi baš bodu oči. Na momente mi je delovalo kao da nas zabole paja (al' ne Ninkov) da igramo odbranu. Što je najgore, ni reakcije sa klupe na to nije bila adekvatna i to mi je najviše zasmetalo.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by МоСа ВерСе »

Сачекао сам да прође Цедевита како бих дао суд о Ефесу. Немамо меса да адекватно испратимо оба такмичења па се негде не игра одбрана због мање потрошње. Штета што уместо Ефеса није био неки Фенер или слично, да нас одвале и да идемо даље. Овако, Ефес смо могли добити са 20% јачом одбраном. И њу би можда имали да се Пери нису упалиле тетиве а Лаза да је био здрав. Поред тога, нестварно вече Зорана Драгића, све је погодио.
Данас Химки. Нешто су им скидали плате, па им враћали после Реала јер се видело да их боли паја да се цимају. Шведа да затворимо не можемо, можда Дангуба једино да га успори, али је питање шта тиме добијамо. боље да угушимо Марковића и да контролишемо скок јер имају звери од играча под кошем. Ух, кад би данас добили, то би била велика премија.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by dacha od bosne »

Šteta za poraz, Debelo smo pali u posljednjoj četvrtini. Do tada je sve funkcionisalo kako treba. Vidi se da nam malo fali da budemo konkurentniji u EL, ali hajde, ni ovo do sada postignuto nismo očekivali da se desi. Više me brine ABA liga.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Ганац »

Sinoć su to "malo falilo" bili Pero, Milko i trener nejaki Dušan. Ono što me počinje frustrirati jesu ziceri Milka i slobodna bacanja koja su i sinoć bila kriminalna, tek nešto iznad 50% (55%) i da nam je taj segment bio oko 70%, te šutevi za dva poena oko 50% utakmica bi bila na jedan posed. Mi smo opet imali skoro isti broj pokušaja za dva i tri poena i to samo zbog toga što smo isterani i samoizgnani iz reketa. Popularni hahstag u igrača Zvezde #svi za tri# i #poeni iz reketa su bzvz#.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Ганац »

Image
:thumbup:
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Dennis Rodman »

dacha od bosne wrote:Šteta za poraz, Debelo smo pali u posljednjoj četvrtini. Do tada je sve funkcionisalo kako treba. Vidi se da nam malo fali da budemo konkurentniji u EL, ali hajde, ni ovo do sada postignuto nismo očekivali da se desi. Više me brine ABA liga.
Mislim da ćemo 'doći do sebe' kad bude bitno u ABA.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by МоСа ВерСе »

Баш штета. Шта је све морал да се поклопи да изгубимо од Химкија. Они су се нудили да их прегазимо прво полувреме, али смо омашили баш пуно зицера. После су стисли одбрану, ми машали слободна, Алимпије се погубио, заборавио Ениса и Дангу друго полувреме.
Види се да је приоритет АБА лига, а убија нас највише ово играње на два дана. Не могу старији да испрате баш такав ритам.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Beara_Vladimir »

Tu je veliki problem na poziciji četiri. Bjelica jednostavno nije u godinama kada može da na ovom nivou igra 30 minuta po utakmici, a Janković ne isporučuje ono što nam treba.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Мики »

За озбиљнију кошарку нам фали озбиљнијих играча, мада и ових 7 победа до сада је премија. Надам се да Фелдин није озбиљније повређен. Треба нам сваки играч.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by dacha od bosne »

Biće interesantno u petak u svakom pogledu. Cijene karata za Delije više nisu kao prije. Tu je Omić. Moglo bi dosta bure da bude...
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by dacha od bosne »

Bravo, bravo, bravo :psihodelija: :zastavaGRB: :psihodelija:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Ганац »

Kako sam srećan Zbog debija Omića, takođe sam srećan i što najveniji neće više da prate KK (nadam se da će biti od reči.
Sudije su se pogubile i pomogle u vraćanju Olija u 3/4, ai Halid i Alen nisu dozvolili i doneli su nam jako bitnu pobedu.
Halid=Plavi čuperak= Dilan.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Ганац »

Evo jednog zanimljivog upisa (kopiranog sa onog foruma)
"Do sada kada sam pisao ovde, a pisao sam malo, a posle ovoga sto cu da napisem necu pisati vise nikako, za to vreme sam vas postovao, vase stavove, i to da se ovde pise iskljucivo cirlicom, ali sada necu, toliko.

Ono sto zelim je da vas zamolim da nastavite da bojkotujte KK i u EL, a siguran sam da bi se sa mnom slozio i ogroman broj Zvezdasa sirom sveta. Prosto, vi takvi ne zaluzujete ovakav klub i zato odjebite od njega. Nadam se da su vam vecerasnji zvizduci vise od pola hale stavili to do znanja. Bojkotujte vi KK, ja cu FK i svi srecni. Noge mi otpale obe ako ikad vise krocim na onaj Sever, leglo narkomana, kojima su jebeni odnosi sa ciganskim Grcima vazniji od sopstvenog kluba, zvizdite i vredjate sopstvene igrace, vi ste dno dna.

Kunete se u neko pravoslavlje, srpstvo, pola vas narkomancine, istetovirane gorile, ubice, vi ste ruglo, ostrascena stoka puna mrznje. Zasto ne zvizdite Benu, i on je musliman? Al nemate vi kapaciteta da to skontate sami dok vam se ne kaze.

Cekaj ba, vi ste u nekim "bratskim" odnosima sa tim grcima, koji su do pre par meseci na klupi imali ####cinu?? Alooo? to vam ne smeta?

EOno iz uvoda bih ponovio, molim vas da bojkotujete KK, jer ocigledno je vama obraz kao djon, ne smeta vam EL iako se u istu dolazi preko ABA lige? Jadnici jedni bolesni.

Vi ste ti koji prave podele medju Zvezdasima, kamo srece da zavrsite k'o Grobari, da se poubijate izmejdu sebe.. Jebem vas u usta. Zasto? ZATO "
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by МоСа ВерСе »

Срамота је шта сам јуче доживео да чујем од оних са којима сам до скоро био брат. Да било ко звижди Омићу и да је то наводно јер му је отац био снајпериста? Па је*ем ли вам мртве и све сем деце. Никада више не крочили у халу докле год имате такве ставове примитивна стоко. И све вас позивам да стуб срБства браните тако што будете Делија у Сарајеву а не у Београду, да будете Србин и да вас поштују тамо где су већина Бошњаци, а не да не знате ни дупе да обришете а да причате нешто о момку који нам је јуче доне кључне поене.

Што се утакмице тиче, пресрећан сам. Успели смо без Антића, Фелдина и уморног Рочестија да добијемо један јако добар тим, успели смо да издоминирамо три четвртине. Спашавао их је офанзивни скок када их није ишло, али је јуче Звезда показала јуче да је напад много другачији него прошлих година. Такође, са Омићем добијамо снагу под кошем у одбрани и бековима ће бити лакше. Енис је експлодирао, вукао је Звезду сам у неким тренуцима, Давидовац докторска партија, Лесор пристојно. Показује да је у успону форме. Јанковић мењао Бјелицу, Милко се показао последњих пет минута, узе два фаула. Иначе, Топић је водио утакмицу маестрално. Како убаци Омића када се ломило, Ален вратио са четири битна поена и пар одбрана (иако је далеко још од идеалног). Знао је Ениса да одмори и све то са мирноћом.
Свака част момцима на победи, играли су много паметније са пуножеље да коначно скину скалп Олимпијакосу.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Locked