Звезда у ЕЛ (107/18)

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Ганац »

I pored poraza ja sam zadovoljan pristupom igri, nisu se predavali...do duše bila je jedna situacija u prvom poluvremenu kada se Real odlepio na 14 razlike (mislim) tada je zaličilo na početak raspada, mi duže vreeme nismo uspevali da organizujemo napad ne zbog njihove dobre i vrlo jake odbrane, već zbog ograničenja koja imaju naši plejevi. Tu je Alimpijević odreagovao i Davidovac je preuzeo organizaciju a Omić realizaciju...
Ono što je vidljivo iz aviona je da se izrazim slikovito Ročesti ne podnosi muška znojava tela i iz tog animoziteta proizilaze njegove slabije igre u drugom delu sezone.
Po meni je ovo naša treća najbolja igra ove sezone, posle Žalgirisa i Olija...poslednji napad/odbrana se desila/lo kako se desilo/la, moglo je i u produžetke da ode jer šut nie bio baš lak i ja ne bih osuđivao ni Dobrića ni Alimpijevića.
Voleo bih da vidim i u ponedeljak ovakav pristup i stav.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Dennis Rodman »

Nešto mislim, da smo dobili onako napetu utakmicu protiv Reala, vrlo malo bi ostalo "u tanku" i pitanje je kakav bi pristup bio pred ovu daleeeko važniju utakmicu sa Mornarom. Sad će momci biti željni krvi :pera: 0:) 0:) 0:) 0:) pa očekujem da se Mornar ne provede baš dobro. Kao npr. što se uvijek patimo u utakmicama nakon Večitog derbija. Dođe do pražnjenja.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by dacha od bosne »

Večeras mora da puca na sve strane...treba da pokažemo svu moć i snagu i autoritet.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Dennis Rodman »

Valjda sutra, Daco... :kreza: Kako me prepade :valjanje:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by dacha od bosne »

Ma, da...sutra...i mene ponjelo...ne mogu da čekam do sutra :D Nego, nikako mi se ne sviđa što je Budućnost u finalu. Baš su mi odvratni i kad se napale jako gadni.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Beara_Vladimir »

Efendija, što širiš dezinformacije?
I kaži mi, je l' sa strinom gledaš tekmu večeras? :mrgreen:
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by dacha od bosne »

Ma imam ja arenu na tv...kakve strine, kakvi bakrači :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by dacha od bosne »

Dobro smo se držali 3/4 i da smo imali barem malo raspoložene Enisa i Feldina, bili bi u igri za pobjedu. Iskreno, od svega se najviše plašim njih dvojice i toga da mogu da zakažu u najvažnijim trenucima. Dobrić je u izuzetnoj formi i nadam se da će ga ta forma držati kroz finale ABA lige. Omić i Lesor nisu baš mogli previše protiv namazanih igrača CSKA. Ipak, ovi su mnogo kvalitetniji.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Мики »

Заиста радује одлична форма Добрића. Али Енис, као што је Дача приметио, има изгледа страх и да тројку опали. Како ли је само изгубио оно самопуздање??? Фекдин јед добар али веома неконстантан играч.
srbin sk
Звездаш
Posts: 127
Joined: Sun Apr 21, 2013 10:38 pm

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by srbin sk »

Da ne bude da samo kritikujem. Juce smo igrali dobro, u granici onoga sto mozemo. Nekako mi stoi da se promenuo pristup igri i da igramo sa vise zara.
Inace Enis nije plej i ne moze to da igra. A Feldin treba ga drzati pod kontrolu. I juce je Alimpijevic to radio. Minutaza mu je smanjena u odnosu na prethodni period. Steta sto nije tu Danga jer Davidovac ima problem sa kondicijom. Par puta jedva dolazi do klupe kad ga menjaju.
Locked