Звезда у ЕЛ (107/18)

User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Dennis Rodman »

Omić mi legao na prvu, vidi se već sada da nam donosi dosta, a treba tek da bude bolji, kako se uigra. Odlično pojačanje.

Bravo za Enisa, imaće on još ovakvih eksplozija, i on postaje sve sigurniji.

Sve u svemu, vrlo dobrodošao prekid niza poraza koji, ma koliko bio realan, je opet bio neprijatan.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Мики »

Како ми идемо од сјаја до очај, то је просто невероватно. Енис је синоћ одиграо одлично, али су подбацили Рочести и одбрана. О Бјелици да не трошим речи. Али хајде, ЕЛ нам и није приоритет. Узимање АБА-е јсте. Него каква је повреда Антића? До када њега неће бити у екипи?
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by МоСа ВерСе »

Алимпије је рекао у понедељак да је повреда Перића нешто другачија и да ће морати да се ради на њој како би за куп био спреман а то је средина фебруара. Значи, на Милано без Пере са Фелдином.

Што се игре тиче, одбрана можда и најгора до сад. Првих десет поена нам је постигао Бубоа преко Рочестија који није ни фаул направио. Када се на то дода да није дао никакав нападачки квалитет, долазимо до озбиљног проблема. Одбрана један на један је била катастрофа, али мора се напоменути да нас је Баскониа фантастично скаутирала и да је победа била тимска са скоро 30 асистенција. Ми смо имали добре % шута, али џаба све када ништа одбранили нисмо. Притом, када је и било неке наде у првом полувремену, сатро нас је њихов офанзивни скок. Јаки су под кошем, нама центри попут Војтмана који се кратко отварају и деле асистенције никако не одговарају. Иста прича као и Милутинов. Направили смо и четири неспортске што је само доказ колико смо били деконцентрисани у одбрани.

Филијала у понедељак, па онда Милано долази. Лепа шанса да уз прави приступ забележимо девету победу, мада и они играју у узлазној форми како су довели Кузминскаса и отерали неке играче.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by dacha od bosne »

Bravo za Alimpa i momke...lijepa pobjeda.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Мики »

Баш лепа утакмица. Онако без стреса. Лепо навијање (колико је то могло да буде). Верујем да би хала била пунија да је утакмица вечег значаја. Мало ми глупи они коментатори са СК. Као питају се пре утакмице зашто је мање гледалаца. Као да им је тешко да изусте реч бојкот делија.
Елем, одиграли смо лепо одбрану у одређеним тренуцима. Дангубић је ове сезоне фантастичан. Јанковић све бољи и бољи. Рочести све више асистенција. Још да ухвати залет Фелдин и да се врати Перо, бићемо топ. Вероватно онда млађани Јовановић испада из ротације.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by dacha od bosne »

Danas Brose. Bilo bi lijepo pobjediti za samopouzdanje i da se što prije zaboravi finale Kupa.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by dacha od bosne »

Bez Antića i Dangubića na parketu, bez učinka Feldina, Dobrića, Jankovića, Bjelice, uz skromnog Davidovca i Enisa, i u posljednje vrijeme sve slabijeg Ročestija. Nije ni čudno da smo ovako izgubili. Pitanje je šta nam se dešava.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Ганац »

Riba smrdi od glave a jbg čisti se od repa. Možemo očekivati neke packe igračima u rosteru rangiranim od 8 do 12 mesta.
Rekao bih da ako se želi šta promeniti i igrači trgnuti potrebno je kazniti ili čak smeniti trenera (normalno i stručni štab) zatim kazniti "vedete" Ročestija, Milka, Peru... Feldainu poslednju opomenu pred nogobulj pa onda da vidimo kako će dalje.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Beara_Vladimir »

Više su kaznu zaslužili igrači od 1. do 5. mesta, ako ćemo iskreno.
Alimpijević nad ovim iskusnijim, starijim igračima nema nikakvu kontrolu. Rade šta hoće i kako hoće. To je, po meni, uzrok beskrvnoj, anemičnoj igri na KRK i sinoć.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Ганац »

Beara_Vladimir wrote:Više su kaznu zaslužili igrači od 1. do 5. mesta, ako ćemo iskreno.
Alimpijević nad ovim iskusnijim, starijim igračima nema nikakvu kontrolu. Rade šta hoće i kako hoće. To je, po meni, uzrok beskrvnoj, anemičnoj igri na KRK i sinoć.
Ako je ovo istina, tek onda zaslužuje drakonsku kaznu taj ttrener u pokušaju. Ozbiljan trener bi do sada svakog takvog zakucao na 12 poziciju na klupi pa bi bilo ili ja ili on...ovako mu se desilo da su ti njega prikucali, možda im on sada donosi peškire i osveženje?
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by dacha od bosne »

Ja koliko znam, Pero Antić je izjavio da svi imaju poštovanje prema Alimpu. Tako je barem bilo. Bilo je do Kupa. Od Kupa se nešto drastično promjenilo i vidim da to mnogi vide. Šta je u pitanju, nemam pojma.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Beara_Vladimir »

Čuj Pero je izjavio! Ne, nego će izjaviti kako bira utakmice na kojima će igrati i kako radi šta mu je volja, što realno i radi. I ne samo on.
Gledam mučenog Alimpijevića kako šilji patku na Marku Kešelju, pa kako te čoveče nije sramota? Na Feldinu se, naravno, nije istresao.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by dacha od bosne »

Pero jedno vrijeme nije igrao zbog djeteta. Valjda je jako bolesno mu dijete pa nije trenirao. Da li bira utakmice, ne znam.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by Мики »

Не треба журити у осудама. Сачекајте да видимо неки од наредних мечева. Евидентно је да смо у некој кризи. Којој? Видећемо.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у ЕЛ (107/18)

Post by dacha od bosne »

Večeras da pokažemo karakter u svakom smislu. Pobeda važna pred sve što nam predstoji oko aba lige.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked