Куп (2017/18)

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Куп (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Debili iz partizana pokazali na kom su nivou. Ako se ispostavi da su to igrači partizana, a vrlo je moguće, treba ih drakonski kazniti.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Куп (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Куп (2017/18)

Post by musemic »

Fascinira me kako se kod njih ta deca inficiraju mržnjom, čim kroče..kad je onaj picopevac Stanojević divljao u svlačionici, iste sezone Robi nije dao Tošiću i ostalima da pevaju, ispod tribine, sa navijačima podrugljivo o Partizanu...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Куп (2017/18)

Post by Ганац »

Ne znam, ovo što su uradili je prejadno, level jbmlg koliko ispod normale. Valjda ćemo nekada saznati da li su igrači ili su neki levati, svakako da je pehar uz odobrenje kluba neko ruinirao. Otišao svinja ali svinjsko razmišljanje je i dalje dominantno.
Ako ovo nije dovoljno našima da ih sada redom čistimo sa +30, onda neka se svi teraju u PM.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Куп (2017/18)

Post by Мики »

Ово пуштати играчима сваки дан у свлачионици да виде с ким имају посла. Аман, нема више милости. Или ћете да их газите или остављајте кошарку.
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Куп (2017/18)

Post by Dennis Rodman »

Мики wrote:Ово пуштати играчима сваки дан у свлачионици да виде с ким имају посла. Аман, нема више милости. Или ћете да их газите или остављајте кошарку.
3-0 u seriji, i to lagano - sad je obaveza. Treba im dobro spuštanje na zemlju. Mislim da nam je najveći problem bio nikakva energija kojom smo ušli u meč.
Opet, bolje ovakva šamarčina sad, nego Cibona da se ponavlja. Moramo probleme rješavati na vrijeme.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Куп (2017/18)

Post by Мики »

Наравно да је ово боље. Надајмо се само да су наши извукли поуке из свега овога.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Куп (2017/18)

Post by МоСа ВерСе »

Mnogo me je iznervirao Alimpijević sa pristupom za kup. U finalu, nismo poentirali iz igre prvih 16 minuta sem onog Dangubinog kucanja u prvom napadu. Posle toga je pustio Feldina da divlja, ostavljajući Ogija samo nekoliko minuta u igri. Kada je prva petorka stigla u trećoj na pet, nije zamenio ekipu što su oni znali da iskoriste i odu opet na dvocifrenu razliku.
Popravni nema, ili će da uzme ABA ligu ili nikada postati trener neće. To je breme sa kojim je došao u Zvezdu i sa kojim mora da se nosi ako misli da ostane. Mislim, lakše je u Abi jer možeš i da kiksaš jednu, ali opet, ono što smo mi odigrali u finalu je užas i katastrofa.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Куп (2017/18)

Post by Dafi »

Mene odavno nervira Feldinovo divljanje i gluma nekog igracine. Koju je vaznu utakmicu odigrao kako treba. Lako je puniti Olimpiju i MZT. Siguran sam da Dobric sa ovoliko slobode bi bio mnogo produktivniji. Feldinovi ulasci i flouteri su smijesni.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Куп (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Dafi wrote:Mene odavno nervira Feldinovo divljanje i gluma nekog igracine. Koju je vaznu utakmicu odigrao kako treba. Lako je puniti Olimpiju i MZT. Siguran sam da Dobric sa ovoliko slobode bi bio mnogo produktivniji. Feldinovi ulasci i flouteri su smijesni.
Prije svega lijepo te vidjeti nakon dugo vremena. Glede Feldina, dijelim tvoje mišljenje. Stvarno iritiraju neke stvari kod njega, posebno ti flouteri. Ali mislim da je Alimpije kriv što ga je držao u igri. Uglavnom, i Ročesti je pao što se šuta tiče.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Куп (2017/18)

Post by Beara_Vladimir »

Nije tu kriv Feldin, nego trener, koji mu takve gluposti dozvoljava.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Locked