Звезда у Супер лиги (2017/18)

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Večeras protiv Mege. Baš da vidimo gdje smo trenutno jer sa njima je uvijek bilo nategnuto http://www.czbgtv.com/2018/04/21/kosark ... iji-na-11/" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Супер лиги

Post by Dennis Rodman »

Pa da, igraćemo protiv energične ekipe, lakmus papir da vidimo imamo li stvarno odgovor nakon Budućnosti, je li se promijenilo šta. Posebno me zanima Keše... :kreza: ...Jovanović.
Misterija mi je što je momak nestao odjednom, jednostavno nije bilo mjesta za sve ili šta već? U nekim situacijama je pokazivao potencijal, reklo bi se. Onda ovaj maći iz FMP (a nije Fića), ime sam mu zaboravio, a namjerno neću da guglam, to je lakši način... Aleksa Radanov! Nekako sam mu ime i prezime spojio u "Avramov" :pop: , a znam da takvog nismo imali. Ostala je bitka za čast, pa neka se ta omladina pokaže ko je dostojan dresa sledeće sezone.

Bajdvej ovo ti je ispravan link http://www.czbgtv.com/2018/04/21/sl-crv ... kuje-megu/" onclick="window.open(this.href);return false; :srbinosm:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги

Post by dacha od bosne »

Rutinski ih odvalismo. Janković je definitivno u toku sezone morao da igra više od Bjelice bez obzira na sve njegove mane. Nadam se da se Dobrić nije ozbiljnije povrijedio.
Nisam vjerovao da ću ovo da napišem, ali Filips nam je pravo osvježenje.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Супер лиги

Post by Ганац »

Mega je igrala baš sa klincima, mi smo imali šuterski trening i po viđenom igrom se nismo odmakli od onoga što smo radili cele sezone.
Po meni je ovo loše i bez vidljvog napretka. Ne razumem zašto se nije pokušalo sa Čović - Omić gde bi sinko vrteo pik, nego uvek u paru sa Lesorom ili Jovanovićem. Jedino je vidno opušten u utakmici bio Janković.
Poseta je ekvivalent onome kakvu je ovaj tim pružao igru cele sezone.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by МоСа ВерСе »

Ганац, вртиће се када буде било потребно. Ако Филип може Лесору да баци на пик који се отвара касније, моћи ће и Алену. Колика год да је рупа у одбрани, Филип нам је бар плејмејкер и ира ће личити на нешто када изађе Рочести. Да ми паметно искористимо ову српску лигу и разиграмо јанковића, Добрића, Давидовца... Следеће године, Срби морају бити носиоци уз два три појачања. Морају Срби или људи са Балкана да буду носиоци игре, а странци да повуку додатно.

Није мени страшно што се морало на то чекати и изгубити АБА лига, ако се неко опаметио и почео да форсира млађе играче. Оног тренутка када публика буде видела да се гине на терену а не као у неким утакмицама Евролиге тотални бол муђуножја, вратиће се публика. Мада, и термин у девет је жасу. Да дођем, ја бих требао у 12 да се вратим кући и то колима да идем.

Следеће коло је Борац из Чачка и лепа прилика да опет млади понесу епитет најбољиг играча. Да се покаже да је оно у купу био некакав лош дан како играча, тако и тренера. Чачак и Митровица су донекле мало теже утакмице у овом регуларном делу.

Видех да имамо и четвртфинале. Ко год да је то смислио, није нормалан. Коме то треба, то је мистерија.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
srbin sk
Звездаш
Posts: 127
Joined: Sun Apr 21, 2013 10:38 pm

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by srbin sk »

Ne znam dali neko od Zvezdasa gleda ovu nasu Zvezdu, ali i ako ne gleda nije greh.
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by musemic »

Uživam...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by Beara_Vladimir »

Gledao sam i ja.
Ne bi sada analizirao utakmicu, nemam ni vremena, ni volje za to.
Glavni utisak mi je da sam uhvatio kako navijam za Borac, jer mi je ova ekipe Zvezde toliko antipatična da ja to rečima opisati ne mogu. Trudim se čitave sezone, idem na utakmice, ali jednostavno me sportski, košarkaški, ništa ne veže za ovu ekipu.
Sad se još samo čeka Čovićevo saopštenje da nam objasni iz čije kuhinje ovo dolazi i onda će utisak biti potpun.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by Beara_Vladimir »

I da dodam još jednu stvar, umalo da mi promakne.
Da smo mi imali suđenje kakvo je Borac imao u drugom poluvremenu, Čović sa Pinka silazio ne bi.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by Ганац »

Beara_Vladimir wrote:I da dodam još jednu stvar, umalo da mi promakne.
Da smo mi imali suđenje kakvo je Borac imao u drugom poluvremenu, Čović sa Pinka silazio ne bi.
Tako je, ne znam šta treba pa da ovaj sa plej bukom bude oteran s mesta trenera KKCZv?
Ne shvatam kako ljudi ne razumeju da je trening, vođenje utakmice vrlo kompleksna delatnost i za to pored naštrebanog moraš posedovati talenat, tj instikt da osetiš vreme kada je šta potrebno, koji napad, koju odbranu, ko je vruće ruke...mora i da poseduje mogućnost da motiviše i pripremi igrače a ovaj sve to nema niti će ikada imati.
Ja kod ovog naduvenka nisam video ni delić tog potrebnog, džaba njemu sveščica kada mu tim nakon 8 meseci izgleda kao kada se 12 nenanaca nađe na kakvom košarkaškom terenu i onda krenu da igraju.
Čitam da postoje šanse da ne bude trener Zvezde i molim boga da je tako.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by Dennis Rodman »

Priča se da je u igri naš nekadašnji trener, a sada trener Moranara, Mihajlo Pavićević.

Ja sam lično za promjenu. Ovako izgubiti od ekipe koja se normalno tuče sa rezervama, stvarno je loš znak. Ako je i toliko pala atmosfera kod nas, onda se to mora presjeći. Dušanu hvala, bilo je nekih divnih pobjeda, pa ne bi trebalo sve to da upropasti nekim eventualnim ponižavanjem od Partizana. Puno sreće u daljem radu, iskreno. Čovjek je tek počeo i već nešto napravio, za svaku pohvalu, samo u ovom trenutku sve što se skupilo je ipak prevazišlo njegov trenutni kapacitet, bojim se. I treneri sa daleko većom reputacijom su svuda dobijali otkaze u sličnim situacijama. Nekad je jednostavno tako.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Ovako...Pavićević trener??? Buhahahahahahaha...mislim, podrška mu zbog Zvezde, ali sinko...pa mi smo tek sada sprdnja.
Drugo, svi oni igrači koji su bojkotovali Alimpijevića nek se tjeraju u tri pm na milioniti kub. Mater im njihovu pokvarenu...bojkotuješ Alimpijevića nezalaganjem na terenu. Mrš stoko. Toliko od mene.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

I da pojasnim...nek se tjera i Nebojša Čović koji je dopustio da igrači kroje ko će da bude trener...tjeraj se iz Zvezde Čoviću.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
srbin sk
Звездаш
Posts: 127
Joined: Sun Apr 21, 2013 10:38 pm

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by srbin sk »

Za mene i mozda neke druge, odnosno za one koji ne znaju, koji su ti kojima ste j......li mater, a bojkotirali Dusana Alimpijevica?
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

srbin sk wrote:Za mene i mozda neke druge, odnosno za one koji ne znaju, koji su ti kojima ste j......li mater, a bojkotirali Dusana Alimpijevica?
Prije svega Antić i Lazić i svi koji su stali uz njih. Sa više strana je info da je većina igrača stala protiv Alimpijevića.
I da kažem nešto ladne glave (jer jučer to nisam bio). Nisam ja Alimpijevićev ni Čovićev fan. Svi su zamjenjivi, samo je Zvezda vječna. Ali ovo što se dešava je anarhija. Ako ko ima da smjenjuje trenera to je Čović koji svakao snosi najveću odgovornost za trenutno stanje u klubu. Na igračima je da ćute i igraju i bore se za naš klub i naše navijače.

Pogledajte ovu sezonu. Do onog famoznog Kupa mi igramo odlično. Tu smo imali ona dva poraza od Cedevite i Budućnosti i možda koji nesrećan u EL, ali sve nekako funkcioniše odlično. Dolazi Kup i kreće epski raspad. Prvo što sam za vrijeme Kupa pomislio je da je politička naredba došla da ga ne smijemo osvojiti. I dalje me to drži i to napisa jučer i jedan momak/čovjek na tviteru. Od tada kreće sve naopako - i igra, i atmosfera u ekipi. Pa onda dolazi ona kzš gdje se pegla da nema frke između Alimpijevića, Antića i Lazića, a bilo je frke. Danguba se, kako je rečeno, lakše povrijedio, a ispade da ga nema nikako više u ekipi. Kada se sjetim kako je odigrao Kup i kako su mu lopte ispadale, krstio bih se i rukama i nogama. Al hajde da vjerujem da je baš toliko povrjeđen.
Jučer mi i jedan novinar piše da je sve tako čudno i počne da nabraja stvari. Meni mrak na oči pada.
Enis i Bjelica su otjerani kao vid disciplinske mjere tj. da bi se pokazalao ostalima da ih može snaći ista sudbina, ali očito ništa. Ovo protiv Borca...pa u zatvor bi ih stavio. Nemam ja o treneru šta da pričam ako neko ko je zadužen da na parketu sprovede njegove zamisli se ispucava kao da je na havajskim plažama i da lelemuda onako bez obaveze. Ma dajte, molim vas...
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked