Звезда у Супер лиги (2017/18)

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Evo šta mi kaže jedan novinar:

"Ja sam imao utisak da su bojkotovali svi osim Filipa ... Laza ne bas, ali on je svakako nervozan vec dugo. Roč i Feldi katastrofa. Mada mi oni deluju da se sad ne bi trudili ni za jednog trenera. Trebalo je da ih prodaju. Davidovac masi zicere, Omic se nesto kurobeca, Ne znam da li ista moze da se ispravi za ovu sezonu."
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by Ганац »

Ipak je lakše promeniti jednog čoveka nego 12...
Filip je njegov drug i zato ga ne bojkotuje (ako bojkota ima)
4b976d67e5bc8212cde918f2b59ae029.jpg
4b976d67e5bc8212cde918f2b59ae029.jpg (20.04 KiB) Viewed 4962 times
Verujem da su kućni prijatelji ili da nije možda budući zet?
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by musemic »

Bljak...
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by musemic »

Alimpijević nije talentovan trener, on je poltron kojeg je NČ iskoristio u pokušaju da omalovaži Radonjićeve uspehe...i ne, mi nismo igrali dobro ni u jednom delu sezone, odigrali smo 3 muške utakmice...u većini utakmica u ELsmo bili poniženi ili tankovali, bez doscipkine, ponosa...
Znaju to igrači...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by Ганац »

musemic wrote:Alimpijević nije talentovan trener, on je poltron kojeg je NČ iskoristio u pokušaju da omalovaži Radonjićeve uspehe...i ne, mi nismo igrali dobro ni u jednom delu sezone, odigrali smo 3 muške utakmice...u većini utakmica u ELsmo bili poniženi ili tankovali, bez doscipkine, ponosa...
Znaju to igrači...
:thumbsup: Upravo tako.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
srbin sk
Звездаш
Posts: 127
Joined: Sun Apr 21, 2013 10:38 pm

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by srbin sk »

Miislim da se postavlja logicko pitanje. Zasto bojkot?Odkud Omic kad je bio najbolji u finalu. Feldin, Rocesti, pa oni igraju za pare i tu nema emocije. Oni otaljavaju posao. Pitanje zasto je to tako. Sta im trener radi da njega bojkotuju. Pise se daje Lazic nervozan. Ja ne znak kako uopste izdrzava u ovakvom raspalom sistemu. I tako dalje i...
I na kraju i da je Alimpijevic najbolji trener, mi smo izgubili kup, ABA i pitanje je kako dalje. Da nastavimo ovako i da gubimo od Zlatibor, Vrsac i svakako prvenstvo. Ili da najurimo sve prvotimce osim Filipa i mozda Radanova i nastavimo sa juniorima i isti trener. Ili najlogicnije da najurimo Alimpijevica i probamo ne da spasimo sezonu, nego da bar za prestiz malo zalecimo rane (svaki normalan klub u svakom sportu bi to uradio).
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by Ганац »

srbin sk wrote:Miislim da se postavlja logicko pitanje. Zasto bojkot?Odkud Omic kad je bio najbolji u finalu. Feldin, Rocesti, pa oni igraju za pare i tu nema emocije. Oni otaljavaju posao. Pitanje zasto je to tako. Sta im trener radi da njega bojkotuju. Pise se daje Lazic nervozan. Ja ne znak kako uopste izdrzava u ovakvom raspalom sistemu. I tako dalje i...
I na kraju i da je Alimpijevic najbolji trener, mi smo izgubili kup, ABA i pitanje je kako dalje. Da nastavimo ovako i da gubimo od Zlatibor, Vrsac i svakako prvenstvo. Ili da najurimo sve prvotimce osim Filipa i mozda Radanova i nastavimo sa juniorima i isti trener. Ili najlogicnije da najurimo Alimpijevica i probamo ne da spasimo sezonu, nego da bar za prestiz malo zalecimo rane (svaki normalan klub u svakom sportu bi to uradio).
Najjeftinije rešenje jeste oterati prevaru sa klupe.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by Beara_Vladimir »

Mi smo dotle dosli da sudije moraju da navlace za nas protiv Tamisa, da bi dobili utakmicu.
Da ipak ne postavljamo pitanje gde je sada saopstenje o sudjenju. Gde je gazda da nam objasni ko je sudijama placao prostitutke i u cijoj se kafani slavilo?
Retko komentarisem igrace na ovaj nacin, ali mi jedan bas bode oci. Dzejms Feldin je retko odvratna pojava u dresu Zvezde. Al' nije on kriv, nego onaj ko ga je doveo.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by Ганац »

Mnogo toga ne valja i ne štima u našem klubu, timu, upravi, stručnom štabu.
Sve sam više siguran da Čović ne zna gde udara ove sezone (od dovođenja igrača do dovođenja trenera istručnog štaba).
Sve je to pilo vodu u početku, nekog smo mogli i da iznenadimo ali kasnije smo pročitani a našu igru nije ni malo teško bilo pročitati i sprečiti naše "najjače oružje"...mi nikako nismo uspevali sa nekim "B" planom u napadu ili odbrani.
U odbrani su nas vozali svi sa centralnim pikom i mi celu sezonu to nismo uspeli da rešimo. Hajde u EL tamo su majstori ali u ABA ligi ali i od EC osrednjeg tima Budućnosti. Jednostavno loš trener, mogao bih reći i neznalica kao i stručni štab mu, oji i ne znam čemu služi osim da baci pet na TO.
Dakle, doveli su kiloipo igrača vrlo upitnih kvaliteta, prilično jednodimenzionalni, neiskusnih i onako "dve tri kile" su prebacili iz FMP-a...da se nađe, zlu ne trebalo. Kako će se ispostaviti ovih dana sve su to igrači navikli na poraze, ne i fajteri što dovodi do toga da je normalno kada izgubimo a i nazovi trener to podržava.
Feldin je (pokazalo se) igrač za male klubove i male utakmice, Roč koji zaista ima lep šut nije za basket gde se treba tući, jednostavno kao da mrzi muška znojava tela...Pero je doao da ode u penziju, nije loše ali je mnogo za 150 k evra, Milko je igrač koji može da igra 15-ak minuta ali ne i da bude nosioc, Laza je def specijalac koji u ovakvim uslovima kada saigrači igraju odbranu pogledom izgleda kao početnik. Svi ostali su tu "smuti i prospi" bi u pravom sistemu napredovali kroz sezonu u radu sa pomoćnicima u stručnom štabu ( sa obvima nisu mogli nikako jer se ti i nisu mešali u svoj posao).
Tragično je to kada klub za godinu dana dovedeš na grane gde je bio 2011 (tako popularne Čoviću kada se obračunava sa forumašima i semenkarima)...
Spasa nam nema, propasti nećemo!
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Dok je ovakvog groblja, ne plašim se za domaću titulu. Pitanje je šta ćemo poslje ove sezone.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by Мики »

Биће интересантан вечерашњи дуел са Мегом. Видећемо из овог сусрета чему можемо да се надамо у борби за титулу.
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by musemic »

Ovakvu skupinu loših tipova ne bi sastavili ni najveći zvezdomrsci...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by Beara_Vladimir »

Mega iznenadila Zvezdu

Musemiću, ovu nam ekipu ne bi lično Vujošević sastavio ovako.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
srbin sk
Звездаш
Posts: 127
Joined: Sun Apr 21, 2013 10:38 pm

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by srbin sk »

Bruka i sramota. Ranije sam zeleo da onaj dunster ode, sad mi je svejedno.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by Beara_Vladimir »

Što bi rekao Đorđe Čvarkov, igraju kao da su kolektivno oslobođeni od fiskulture.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Locked