Звезда у Супер лиги (2017/18)

musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by musemic »

Beara_Vladimir wrote:Mega iznenadila Zvezdu

Musemiću, ovu nam ekipu ne bi lično Vujošević sastavio ovako.
Debeli voli Zvezdu...on je egzibicionista...i voli keš :dancing1:
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by Ганац »

Beara_Vladimir wrote:Što bi rekao Đorđe Čvarkov, igraju kao da su kolektivno oslobođeni od fiskulture.
:R
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by МоСа ВерСе »

Оно јуче није тренеров пораз. Колико год да вам звучи чудно што ово пишем, али сам више него уверен да су се играчи (неки) уротили да Алимпије оде са клупе. Отишао је, а ја се надам због репутације Црвене звезде и због чињенице да је Топ пре свега велики човек се мало уозбиље и почну да личе на Звезду из АБА и Евролиге.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Odgledh prvo poluvrijeme protiv Borca i volio bih da čujem vas koji ste kritikovali Alimpijevića. Šta je sada bolje u odnosu na igru pod Alimpom? Ok, Topu treba vrijeme, možda i nije najbolje rješenje, ali ja ipak mislim da škripi kod igrača, ne kod trenera.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by Ганац »

Nakon smene dunstera se moglo očekivati samo promena u stavu kod igrača, i pokazala se - igrali su sa željom da pobede ALI ono što je ovaj kvariša uradio u prethodnih 7 - 8 meseci se ne može popraviti sa dva - tri treninga i za to nema vremena ove sezone.
Ovo što je učinjeno jeste kao kada polomite nož pa ga zalepite selotejpom da bi ga dalje koristili... nadam se da će i to biiti dovoljno za ovaj pokušaj da se spase ono što se može još uvek spasti, a to je KLS trofej.
Sve što je mogao da upropasti, upropastio je taj pokušaj od trenera.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

FMP, kako stvari stoje, definitivno prvi u svojoj grupi što znači da nas u polufinalu očekuje vječiti derbi. Ili jesmo ili nismo...
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by Мики »

Па, лепо. Биће одлична прилика да их лепо са 2:0 избацимо у полуфиналу. Осим ако ФМП не изгуби последњу утакмицу.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Pa, da vidimo od čega smo satkani. Polufinale kls protiv partizanki. Šta vi mislite?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by Beara_Vladimir »

Sebe smatram za borbenog pesimistu, ali u ovakvoj situaciji u kakvoj je KKCZ tek ne mogu da budem optimista.
Glavni utisak mi je koliko lošu odbranu igramo. U napadu se previše oslanjamo na šut. Recept za KKCZ je barem na papiru jednostavan. Ne dozvoliti našim bekovima da pogađaju za tri poena i mi onda za svaki poen moramo dobro da se pomučimo.
Gledam statistiku sad posle utakmice sa Vršcem. U utakmici koju smo dobili 27 razlike, Filip Čović je uspeo da ima +/- -3. Jebeno neverovatno.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by Ганац »

Biće problema sa partizankama i to velikih jer imamo plejeve koji su baš onakvi kakve protivnik želi. meki, niski, loše igraju odbranu a u napau na pritisak protivničkih igrača reaguju povlačenjem. Možda naša prenost leži u pozicijama 2 i 3 (ako nas krene šut) te u Omiću koji visinom i snagom može a se nosi sa njihovim igračima na centarskim pozicijama. Kaa kažem da Omić može da se nosi sa njima, mislim da je boji od svakog njihovog visokog igrača ali ako oni zaigraju sa dve četvorke ona je u problemu zbog sporih nogu.
Nadam se (voleo bih) da bude 2:1 za nas u seriji a kako će biti zavisi i od posete u prvoj utakmici.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by Beara_Vladimir »

IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by dacha od bosne »

Kad smo malo skoncentrisani na igru, bukvalno nam ne mogu ništa. Kada nismo mučimo se kao protiv Tamiša i Borca.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by Мики »

Утакмица ни тамо ни вамо. Преломили их када они нису имали чим да одговоре. Да смо квалитетнији, јесмо, али није ово ни З од Звезде.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by Ганац »

Мики wrote:Утакмица ни тамо ни вамо. Преломили их када они нису имали чим да одговоре. Да смо квалитетнији, јесмо, али није ово ни З од Звезде.
Tako je,uz opet dobru igru Omića i Roča. Odigrali smo i malo bolje u odbrani.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у Супер лиги (2017/18)

Post by МоСа ВерСе »

Оно што је било приметно јесте тај мотив да добијемо Партизан и као награда је дошло +25 иако није била толика разлика у квалитету. Много смо журили у појединим моментима, али смо опет успели да ограничимо учинак два најбоља играча Партизана, Госа и Величковића. Уз какву такву одбрану пика и контролу скока, успели смо да већим делом сусрета држимо контролу и ритам.
Рочести је одлично повукао и дао олакшање другима. За омића немају решење, али је проблем што ми једино да ротирамо Перу на пет, а Давидовца онда да преместимо на четири јер Лесор ко зна где је човек.
Добре споредне улоге су одиграли Добрић, Човић и нарочито Давидовац који је дао две кључне тројке, мада је и једна Човићева била на плус пет.
Сутра Мордор. Да ли је ово довољно када се гомила урук хаија попали? Не знам. Брине што има мало му*аша у овој екипи. Требаће нам шут за три. Мада, више сам дојма да ово иде у мајсторицу него да посао завршавамо сутра. Искуства ми показују да нити једну утакмицу нисмо добили када је било вруће гостовање а када се ломило нешто, тако да сам унапред прпремљен за сутрашњи меч.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Locked