Звезда у Еврокупу 2018/19

Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Звезда у Еврокупу 2018/19

Post by dacha od bosne »

http://www.czbgtv.com/2018/07/05/crvena ... -evrokupa/" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Еврокупу 2018/19

Post by Либурнија »

Штета само што опет морамо играти против оне стоке. Засад се не може тећи много јер не знамо ни ко ће бити тренер, ни ростер, не зна се ни ко ће бити президенте а камоли да знамо ростере других екипа. Овако одока не би требао бити проблем за Андору и нас.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Еврокупу 2018/19

Post by Beara_Vladimir »

Đe si Liburnija, nema te k'o Evrolige na Malom Kalemegdanu?
Dosadno mi na forumu bez tebe, nemam s kim da se mačujem. :mrgreen:
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Еврокупу 2018/19

Post by Либурнија »

Pa i nismo se mnogo nesto macevali u zadnje vrijeme ako cemo pravo. Aj dobro, u predzadnje vrijeme. :srbinosm:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Еврокупу 2018/19

Post by Beara_Vladimir »

Uh, u poslednje vreme je i te kako bilo materijala, samo ti nisi bio tu.
Elem, nije loša grupa. Od drugog do četvrtog šešira smo dobili možda i najlakše protivnike.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Еврокупу 2018/19

Post by Dennis Rodman »

Beara_Vladimir wrote:Uh, u poslednje vreme je i te kako bilo materijala, samo ti nisi bio tu.
Elem, nije loša grupa. Od drugog do četvrtog šešira smo dobili možda i najlakše protivnike.
To je lijepo čuti :ziveli: , jer ne znam ama baš ništa o ovim ekipama. Sigurno nam ne treba neka grupa smrti, za ovo resetovanje u kom se nalazimo. I u Evrokupu bi se trebalo dogurati što dalje, mora da se čuva veličina kluba i reputacija.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Еврокупу 2018/19

Post by Beara_Vladimir »

Pitanje je sa kakvim ćemo ambicija ući u to takmičenje.
Mnogo je neizvesnosti oko kluba. Najavljeno je da će uskoro biti rešeno pitanje trenera. Posle toga ćemo moći da se pozabavimo detaljnije i Evrokupom i mnogim drugim stvarima.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Еврокупу 2018/19

Post by Мики »

Ако се скоцка екипа, амбиције морају да буду највише могуће. Може се и преко Еврокупа ући у ЕЛ.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Еврокупу 2018/19

Post by Beara_Vladimir »

Ja i pričam o tome kako će se skockati ekipa. To najbolje pokazuje ambicije kluba.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Еврокупу 2018/19

Post by Dennis Rodman »

Beara_Vladimir wrote:Ja i pričam o tome kako će se skockati ekipa. To najbolje pokazuje ambicije kluba.
Za sada korektno, ali ništa spektakularno. Vidjećemo da li će biti i kakav kapitalac.
Opet, s obzirom na prošlogodišnje iskustvo, a i generalno košarku kao sport, možda je od toga i bitnije kako će se snaći novi trener. U svakom slučaju ide zanimljiva sezona, možda u startu opuštenija zbog realno gubitka statusa favorita. Ili baš zbog toga sa većim pritiskom? Ja sam ipak skloniji prvoj varijanti. Epohe su normalna stvar u svim sportovima.
Zvezdaš. Robista.
Бели вук
Новајлија
Posts: 57
Joined: Sat Sep 22, 2018 12:17 am

Re: Звезда у Еврокупу 2018/19

Post by Бели вук »

Bojim se da će ove cene karata uzrokovati lošiju posetu u utorak. Sada kada fudbalski klub igra ligu šampiona teško će neko dati 600 dinara ili više. Pogotovo što i fudbaleri za vikend gostuju u Zemunu gde je prošle sezone karta bila 500 dinara. A realno za očekivati je da prvu fazu Evrokupa "iznese" publika iz BG-a
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Еврокупу 2018/19

Post by dacha od bosne »

Jest, al' za Zemun se mrzneš, a ovdje si u hali :D
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Бели вук
Новајлија
Posts: 57
Joined: Sat Sep 22, 2018 12:17 am

Re: Звезда у Еврокупу 2018/19

Post by Бели вук »

To jeste :lol: Znam da je u šaljivom tonu napisano, nego čisto da kažem na šta sam mislio. Pričajući sa mlađim generacijama skapirao sam da njima nisu uopšte bitni dvoranski sportovi. Pogotovo ako navijačka grupa ne forsira priču da se ide. Ima klinaca koji idu na skoro svako gostovanje u fudbalu, a za pola košarkaša Zvezde ne znaju na kojoj poziciji igraju. A ovim manjim sportovima da ne govorim koliko pojma nemaju. Zato kažem da kad oni vide 600 kinti, samo će da odmahnu rukom
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Еврокупу 2018/19

Post by dacha od bosne »

Baš tako...ne funkcionišu stvari kao nekada kada smo odmah poslje Marakane npr. išli u Šumice na rukomet. Ili se prvo išlo na hokej pa onda na Marakanu.
Promjenio se "sastav" onih koji prate Zvezdu...mislim na grupe. Nije to više onaj isti "kod" kao nekada.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Еврокупу 2018/19

Post by Мики »

Наши навијачи (мислим на делије) су искључиво фудбалски навијачи. У томе је највећи проблем када се тиче праћења других спортова.
Locked