Звезда у Еврокупу 2018/19

Locked
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Еврокупу 2018/19

Post by Мики »

Играмо лоше, слаба је организација игре. Регланд је успорен, нема више ону брзину са почетка сезоне. Доста промашује зицере и слабо организује напад. Човић мора бити замењен ако хоћемо нешто боље и више. Цирбес се мора вратити јер верујем да уз обновљеног Регланда и бољег другог плеја може да пружи много више него Оџо и Ристић. И Оџо је непрепознатљив, а то је опет све до плеја. Фаје се тражи, али се види да су и он и Берон у паду форме.
Не знам шта мисле у клубу, али ако не мисле некога доводити, онда мрка капа.
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Еврокупу 2018/19

Post by Dennis Rodman »

Мики wrote:Играмо лоше, слаба је организација игре. Регланд је успорен, нема више ону брзину са почетка сезоне. Доста промашује зицере и слабо организује напад. Човић мора бити замењен ако хоћемо нешто боље и више. Цирбес се мора вратити јер верујем да уз обновљеног Регланда и бољег другог плеја може да пружи много више него Оџо и Ристић. И Оџо је непрепознатљив, а то је опет све до плеја. Фаје се тражи, али се види да су и он и Берон у паду форме.
Не знам шта мисле у клубу, али ако не мисле некога доводити, онда мрка капа.
Pa, moramo da prihvatimo činjenicu da dosta zavisimo od malog broja igrača. Posljedica jeftinije ekipe. Nadam se da, što se pojačanja tiče tj. ovog zatišja oko istih, mudro čekaju neku opciju koja bi nam pomogla do kraja. Možda bude nekih rezova u NBA kad prođu ovi trejdovi za par dana? Mislim, ne mislim :kreza: mislim - ne mislim... elem, ne mislim na to da ćemo pokupiti nekog NBA igrača, nego možda, šta ja znam kako to ide, neko zbog trejda izvisi i ode u Razvojnu ligu, a onda tamo otpadnu neki igrači i mi to pokupimo... Vidjećemo. Taj neki bek - sekundarni plej...
Zvezdaš. Robista.
Locked