Звезда у АБА лиги 2018/19

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by Ганац »

Pa nisam mislio da će Budućnost nešto posebno bolje izgledati, ali nas neće slušati šut, sudije će ipak malo domaćinski naginjati i to je to, rekao bih na jednu loptu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by dacha od bosne »

Sutra očekujem atmosferu na nož i grubu igru domaćina. Nadam se da Alen neće podleći istoj, a da će naši odgovoriti svim raspoloživim snagama...i fizičkim i sportskim...
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by Мики »

Покушаће да нам се освете за онај дебакл у Лакташима. Надам се да Томић има решење за Џикића и да ћемо их сутра отрести у Морачи.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by dacha od bosne »

Najava Budućnost - Zvezda http://www.czbgtv.com/2018/10/06/buducn ... da-najava/" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by МоСа ВерСе »

Ако бих морао да бирам када да изгубимо од њих, изабрао бих овај меч. Најмање је битан од свих који предстоје, чак и од реванша у Пиониру који ће бити битнији уколико изгубимо да надокнадимо разлику. Суди Радовић, тако да очекујте крађу и смешне фаулове за никакве контакте.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by Beara_Vladimir »

Ma, kakav poraz?!
Hoću da izađemo u modu ''borba bre'', da ih poderemo, sa ili bez Raglanda. :)
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by dacha od bosne »

Odlična igra u prvoj četvrtini. Evo sada tuča na tribinama...mora da su se neki naši našli tamo i da su ih Varvari napali. iskreno, znate me da nisam nasilan, ali bi volio da Varvari fasuju jer su opasno počeli da smaraju.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by Мики »

Који час кошарке вечерас у Морачи. Само да се покаже да оно у Лакташима није било случајно. Будућност је скуп скупих играча који се нису уклопили у прошлогодишњу екипу.
Нама дефинитивно фали други плеј. Хвала Човићу за оно што ради, али он више од овога не може, а нама ће у току сезоне фалити један плеј да одмени Регланда.
Перпероглу и Берон одлични вечерас, а о Регланду не треба трошити речи. Центарска линија феноменална.
Бели вук
Новајлија
Posts: 57
Joined: Sat Sep 22, 2018 12:17 am

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by Бели вук »

Tomić ovog Džikića čita kao otvorenu kjnigu, imam utisak da sad sa njima odigramo 100 utakmica da bi ih 100 pobedili
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by dacha od bosne »

Čitam sada na tviteru da su ovi mulci Varvari istukli dečka od 10 godina samo zbog našeg dresa!?!?!?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by Мики »

Немам речи ако је ово тачно. Зрели су за психијатрије.
Него, оно што ме фасцинирало вечерас је неких 11 или више асистенција Регланда. Једноставно, фантастично.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:Čitam sada na tviteru da su ovi mulci Varvari istukli dečka od 10 godina samo zbog našeg dresa!?!?!?
Oca i starijeg sina, samo zato što su aplaudirali Zvezdi i koševima kada daju (kako je napisao jedan navijač Budućnosti koji nije ostrašćen.
Svakako pizdama varvarima želim da dođu u goste u Pionir pa da se tamo kurče.
Drugi šamar Džikiću u dve nedelje, biće panike ako ih i Armani počisti.
Ovaj naš tim (da mu nije juniora) bio bi strašan, i ovako ima glavu i rep ali kada Joe izađe imamo problem. Cirbi brat pokazuje kako izgleda kada se vratiš kući, Perperoglu radi baš ono što je potrbno timu (to sam već pisao nakon utakmice u Laktašima) Baron ima prelep šut a i brz izbačaj, ovo što pokazujemo je ozbiljna košarka, Alimpijeviću, gledaj i uči.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by Мики »

Па, нека се јуноше намере на неке навијаче, не на оца са дететом, мајмуни једни. Одавно су ми се згадили.
Него, ми сада у уторак или среду (не знам термине ЕК-а) играмо у Француској?
Бели вук
Новајлија
Posts: 57
Joined: Sat Sep 22, 2018 12:17 am

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by Бели вук »

Мики wrote:Па, нека се јуноше намере на неке навијаче, не на оца са дететом, мајмуни једни. Одавно су ми се згадили.
Него, ми сада у уторак или среду (не знам термине ЕК-а) играмо у Француској?
http://www.eurocupbasketball.com/eurocu ... code=U2018" onclick="window.open(this.href);return false;

Sreda
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by dacha od bosne »

Maloprije čitam malo tviter i fb (al posebno na tviteru)...vidim svi se bune (navijači groblja, budućnosti i cedevite) što je Tomić najavio da Regland ne igra, a ovaj odigrao 29 minuta. hahahaha...pa šta? Treba da im nacrta i akcije koje će da igra? :R
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked