Звезда у АБА лиги 2018/19

User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by Beara_Vladimir »

Nije ni meni žao, samo komentarišem razlog i način njegovog odlaska.
Što se utakmice tiče, meni nije jasno da ti izostaviš Dobrića iz 12 da bi ti igrao Rivers, a pri tome u 12 staviš tri centra, od kojih ti jedan odigra čitavo drugo poluvreme bez izlaska iz igre. Ristić sekunde odigrao nije.

Tomić se ponovo ponaša bahato na KZŠ. Jako jadan lik.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by Мики »

Било би лепо да се против Задра мало исфорсира Кеј Си. Требаће нам пред Ф4.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by dacha od bosne »

Dobro smo odigrali mada Zadar nije ekipa protiv koje se može vidjeti da li nam je igra krenula na bolje ili ne. Ipak, vrijedi pomena par trojki Riversa, a posebno Reglanda.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by Dennis Rodman »

Danas potiv Mega Frizure (by Muta Sve Je To Normalno Nikolić), Bacim pogled na tabelu i vidim da su prvi ispod plejof linije, što me iznenadilo. Očekivao sam nekako sredinu tabele, pa čak i slabiji plasman, ali to je možda zbog pokvarenog utiska sad kad im je otišla Gordana pa su se malo raspali.

Mislim da je vrijeme za jednu "statement" utakmicu pred plejof. Da se uđe u to kako valja. Usput, isforsirati Kejsija ne bi li se malo pogurao taj ulazak u formu. Možda nije lako sve to odjednom, ne znam. Malo me brine ovo oko Dobrića, stepen te povrede skočnog zgloba, šta li je. Bez njegovog punog doprinosa na obe strane ne vidim kako možemo do Evrolige, jednostavno, kvalitet je kvalitet.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by dacha od bosne »

Nego kada mi po datumima igramo sa grobljem u polufinalu?
Ova sa megom izvrsna da se pripreme igrači psihički za ono šzo ih čeka u polufinalu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by Dennis Rodman »

Nešto spomenu komentator juče, da igramo u "onaj tamo" ponedeljak? Ako sam dobro razumio...

Svidjelo mi se juče kako smo odigrali, čini se da smo digli nivo energije baš u pravom trenutku. Sad sam već optimističan.
I da, čini se da nam već mnogo znači Rivers. Vidi se znanje i iskustvo.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by dacha od bosne »

Koliko znam igramo prvu utakmicu sada u subotu. Očekujem da budemo našpanovani i da ih oduvamo. Bolji smo, moramo to i pokazati na parketu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by Мики »

Ово се мора добити у две утакмице. Много смо квалитетнија екипа од Партизана и то треба показати на паркету. Надам се да ће Риверс успети да се снађе на њихову агресивну игру. Шта им је са Гагићем? Да ли је добио суспензију због онога на утакмици са ФМП-ом или не?
Иначе, Регланд ако одигра на свом нивоу, верујем даће остатак екипе да га добро испрати јер од њега нам готово све зависи.
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by Dennis Rodman »

dacha od bosne wrote:Koliko znam igramo prvu utakmicu sada u subotu. Očekujem da budemo našpanovani i da ih oduvamo. Bolji smo, moramo to i pokazati na parketu.
Tako je, večeras u 7.

Gagić nije suspendovan, i bolje što nije. Da ne kukaju. Nema šta da se bojimo Gagića ako napadamo EL. Nit' je Šarić, nit' je jedna utakmica :srbinosm:

Ajmo!
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by dacha od bosne »

Šlog će me strefiti od ove utakmice...ko će izdržati ove produžetke, Bože dragi...
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by Ганац »

Povreda Džoa nam je poremetila ritam i nismo se povratili do 4/4. Osim toga naša odbrana od pika je kriminalna i tu u nas odradili, Odžo bez mozga, preuzima i kad mora i kad ne mora a bek uvek ostane na centru u rekeetu...bombonicaa za Trinkija. Tomić to nikako nije mogao da reši ni drugu ni treću četvrtinu. Sreća da su zaista lošiji prilično te smo ih i ovako pogubljeni u većem delu utakmice dobili ali nakon produžetakaa i gubljenja živaca (mojih orevashodno).Raduje forma Berona u napadu i igra KCRa i u napadu i u odbrani (od njega očekujem sve bolja izdanja).
Verujem da će Džo igrati idućeg vikenda i da ćemo tada i završiti polufinalnu seriju.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by Dennis Rodman »

Dennis Rodman wrote:
dacha od bosne wrote:Koliko znam igramo prvu utakmicu sada u subotu. Očekujem da budemo našpanovani i da ih oduvamo. Bolji smo, moramo to i pokazati na parketu.

Gagić nije suspendovan, i bolje što nije.
:srbinosm: :srbinosm: :srbinosm: :srbinosm:

Jeste bilo zeznuto za gledati, Dačo, ali s druge strane bar smo imali pravi derbi :kosarkas:
Ne znam kako, ali možemo i moramo bolje. Juče smo dobili tako što su na silu igrali prvo Čović, a onda Davidovac. Filipova utakmica života i neće je ponoviti u narednih 10, mislim, a Davidovac neće sigurno u sledećoj. Ne možemo se oslanjati na to, kao što ne možemo ni da će Beron pogoditi 7 trojki... mora nešto tečnije, smislenije.
Kej Si pokazao veliku dozu majstorstva, ono je stvarno igrač :kosarkas: Najbolje od svega je da tek ulazi u neku formu.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by Beara_Vladimir »

Ragland je povredio meniskus, tako da je out do kraja polufinala, a čisto sumnjam da će igrati i finale, pod uslovom da prođemo Partizan.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by Мики »

Beara_Vladimir wrote:Ragland je povredio meniskus, tako da je out do kraja polufinala, a čisto sumnjam da će igrati i finale, pod uslovom da prođemo Partizan.
Велики хендикеп. Тешко ћемо без њега.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by Ганац »

Prvi plej nam je skoro najbitniji igrač ali mi i bez njega možemo do pobede a verujem da je ključ u uvođenju Nenadića u roster.
Bina stavka jeste psihološka priprema na iskežene majmune sa tribina i provokacije protivničkih igrača.
Da će biti lako - neće, izvesnija je treća utakmica od rešenja polufinalne serije u mordoru.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked