Звезда у АБА лиги 2018/19

Locked
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by Ганац »

Što bi rekao M.Delić Ljudi, jeli ovo moguće? Odigrali smo kao GSW...Šteta za Stratosa.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by Мики »

У Подгорици нас чека пакао. Желеће да се свете (навијачи сигурно, а верујем и неки играчи). Треба само бити хладан као лед и одиграти онако како најбоље умемо. Тешко ће да буде без Стратоса, али кога нема без њега се може и мора.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by dacha od bosne »

Da nismo imali katastrofalnu 3/4, dobili bi ovo. U sljedećoj utakmici moramo uraditi sve da dobijemo. Bolji smo definitivno, ali to moramo i da dokažemo.
A ovima iz Budućnosti i Podgorice da poručim: Nataknem vas na dršku od metle.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by Beara_Vladimir »

http://www.czbgtv.com/2019/04/17/psihij ... in-repesa/" onclick="window.open(this.href);return false;

Evo malo domaćinske atmosfere u Podgorici.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by Ганац »

I dočekao nas pakao...pljuvanje, gađanje čim stignu pa čak i loptom (koju im sa terena dodaju neki likovi...strašno.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=VmTYYClW1OU[/youtube]
https://pbs.twimg.com/ext_tw_video_thum ... name=small" onclick="window.open(this.href);return false;
[youtube]https://youtu.be/VGyFB0Z5gmY[/youtube]
Ima toga još, čak sam video neki twit Enisa gde kaže da je lani u PG celu utakmicu bio pod peškirom od pljuvanja majmuna sa tribina.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by Ганац »

http://go.skimresources.com/?id=124591X ... h&bv=2.5.1" onclick="window.open(this.href);return false;

Disciplinary sanctions for Budućnost VOLI
Budućnost VOLI have received sanctions from the ABA League Disciplinary Judge Saša Pavličić – Bekić due to the insufficient organization of the 2019 ABA League Finals Game 3.



Due to the insufficient organization of the 2019 ABA League Finals Game 3 between Budućnost VOLI and Crvena zvezda mts, played on April 17, 2019, ABA League Disciplinary Judge Saša Pavličić - Bekić made a decision to fine Budućnost VOLI by closing part of the stands for Game 4 of the 2019 ABA League Finals in which Budućnost VOLI will be the host, based on the ABA League Disciplinary Code.

According to this decision, the home team is obliged to close all the courtside seats, as well as all the seats stretching from the bottom of the each stand to the 3rd row.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by dacha od bosne »

Jesu se pretrgli, al hajde...treba im večeras uzeti tiulu i vozdra.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by Ганац »

Dačo, ovo je dobar početak ka dovođenju ABA lige u regularne tokove, košarka se ipak igra i za gledaoce i zato ova tri reda su značajna.
Imam neki osećaj da je ovoj kazni kumovalo i to što je ovu sramotu mogla i gledala cela sportska evropa i mislim da su sami sebi zatvorili vata EL.
Osim toga neki moj sećaj kaže da NČ sada ima "i nož i pogaču" u svojim rukama i da neće početi utakmica dok ne budu prazna tri reda a na prvi prekršaj kazne da će insistirati na pražnjenju dvorane...
Teški su smradovi ova govna Milogorska, dovodili su svoje aktiviste iz cele CG i oni su i pravili sranja, rekao bih da su Varvari tu najmanje pravili sranja.
Pa Neboša Čović je morao da ostane u hotelu, jer mu nisu mogli (moja pretpostavka) garantovati bezbednost.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by dacha od bosne »

Slažem se, samo nikako ne mogu da se otmem utisku kako su u Beogradu sudije malo-malo pa htjeli da udaljavaju nekoga iz hale, a ovdje nisu smjele da pismu na uljetanje navijača u teren. Ok, i ovo je pomak...ne kažem da nije.
A vjerujem to za Čovića da mu nisu mogli garantovati bezbjednost. Samo, za ovo je trebao i Repeša da fasuje. I to debelo.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by Ганац »

Čak su i u ekoj ZG sportskoj emisiji rekli da ovo što je Repeša izjavio nije na mestu i da to samo potpiruje vatru...
Pokušao je da mobiliše navijače ali su se tu Bokan i ekipa DPS našli i malo zaigrali. Samo da se završi serija pa verujem da Čo krće sa intervjuima u kojima će da ogoli svu prljavštinu ovih iz ove treće utakmice, moguće da će i po imence da ide...biće zanimljiv Maj.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by dacha od bosne »

Nek nam je Bog na pomoći u ponedeljak.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by Мики »

Суђење синоћ ужасно. Риверс тотално подбацио. Баш се видело да синоћ фали још један играч да покрене целу екипу и не дозволи домаћину да се врати у меч. Томић је ваљда помињао да би можда Регланд и Стратос могли да играју последњу утакмицу. Не знам, видећемо. Дефинитивно смо бољи од њих. Мало ми је чудно да синоћ није кориштен Бориша. Можда се у једном тренутку могло пробати са две четворке на паркету (Фаје и Бориша).

Да се кратко вратим на суђење. Намерна Лазићу, три секунде Цирбесу и њихово повлачење и ударање на нашем преносу лопте у другом полувремену (посебно у последњој четвртини) је невиђена крађа. Па сваки њихов притисак је био гурање и повлачење наших играча. Ужас. У Пиониру мора да грми и гори све живо. Не смеју ни да помисле да могу да победе.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by dacha od bosne »

ŠAMPIONI!!! http://www.czbgtv.com/2019/04/22/runda- ... -evroligu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Bravo Tomiću, bravo momci!!!
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у АБА лиги 2018/19

Post by Ганац »

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=zsQ2USXMGlQ[/youtube]
Šta je ovde hteo Kol? da izazove incident? Da dokaže nekom nešto? Zašto je gađao kamermana, osobu na svom radnom mestu?
Od dolaskka u Budućnost on pokazuje zavidan nivo šabanizma, u prvoj njegovoj utakmici u Pioniru je postupio uličarski i laktom nasrnuo na Lazića, tako i sinoć na Filipa.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=nxGjGXojKbQ[/youtube]
Ne ide nam na čast ullazak navijača u teren i fizički kontakt (ako ga je bilo).
žLicemerje svih struktura KKBudućnost i amnezija je EPSKA...kao da se u Podgorici ništa nije dešavalo, linč, napadi...razni predmeti...stoka lažljiva pokušava da zamaskira svoju nesposobnost, probali su nekim aktivnostima van terena (jbg ne možeš dva puta da prejebeš Nebojšu na istu foru).
Licemeri kojima je u Morači sve bilo potaman, ovde to isto smeta i "ne postoje uslovi za igru".
Nadam se da će ABA liga smći snage da u novu sezonu uđe sa nultom tolerancijom za slična dešavanja.
P.S. na ovom snimku se vidi kako se igrač Budućnosti napušava sa nekim i pljuje u pravcu nekog majmuna na terenu...šta bi se desilo u trećoj utakmici da je neko naš to pokušao?
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked