Звезда у КЛС 2018/19

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Звезда у КЛС 2018/19

Post by dacha od bosne »

Tek otvorih temu...zaboravih na našu ligu...

Nego, što Berona nema? Nije igrao ni protiv Beograda ni večeras protiv Borca.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у КЛС 2018/19

Post by Beara_Vladimir »

Očekujem da porobimo u ovoj ligi, osvojimo još jedan trofej i završimo priču.
Inače, ovaj KLS više nikoga ne zanima. Ovo nit' ko gleda, niti ko prati.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у КЛС 2018/19

Post by Ганац »

Hajde što navijače ne zanima ali zašto takav stav imaju igrači? Davidovac misli da je osvajanjem ABA lige završena sezona, Dobrić bira na kojoj će se utakmici pojaviti, Ristić izgleda još nije došao iz Amerike i igra kao rekreativac...protiv nas je jadni Iija izgledao kao Harden.
Sudije su po meni imali jako čudan kriterijum a domaći igrači su izašli sa motom "hajde da prebijemo prestoničke džukele" i pored toga svaku situaciju su koristili za flop a Odža su tukli kao vola u kupusu.
Porodismo pobedu ali da sve ne bude tako crno potrudio se Laza jednom dobrom partijom.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у КЛС 2018/19

Post by Beara_Vladimir »

Uopšte nisu krivi igrači.
Kad liga ne zanima ljude koji ju vode i koji bi trebali da rade u interesu iste, kako onda očekivati da to zanima bilo koga drugog?
Užas na šta su se svela domaća košarkaška takmičenja. Dovoljno pogledati KZŠ pred početak KLS i onog idiota Deleona. Tegeltija ga rastavio na proste činioce.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у КЛС 2018/19

Post by Мики »

Утакмица против фмп-а онаква кава се и очекивала.Ништа посебно. Само ме нервира онај Ристић који као да није ни милиметар напредовао у својој каријери.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у КЛС 2018/19

Post by dacha od bosne »

Kakva katastrofa od suđenja sinoć. Mislim, nismo ni mi Bog zna kako igrali, ali suđenje je bilo baš dno dna.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у КЛС 2018/19

Post by Либурнија »

Posto ste zakljucali sve teme ovdje cu. Dugo smo se odnosili prema FK kao majka, prema KK kao maceha. Mislim prvenstveno na navijace, i na navijacku grupu i na ove ostale, na sve. Elem, sto je bilo bilo je. Ove sezone smo prepoznali svi skupa trenutak, opstem interesu dali prioritet nad partikularnima, i stali svi kao jedan uz klub kad se lomilo mnogo sta drugoga a ne samo ova vec i neke slijedece sezone. Rezultat svega je nas maestralan povratak u EL, osvajanje ABA i, sto je vrlo bitno, ozbiljna steta koju smo nanijeli dvama drzavnim/mafijaskim projektima - srpskom i crnogorskom! Crnogorski je po meni rijesen za duzi period, ovaj srpski ozbiljno uzdrman jos u povoju. Zivjela Zvezda - ponos Beograda i Srbije! :zastavaGRB:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у КЛС 2018/19

Post by dacha od bosne »

Kakav glup poraz, al' možda je ovo i dobro...jer ipak igrači moraju malo da se pomuče da dobiju ove indijance preko puta.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у КЛС 2018/19

Post by Либурнија »

Ove nevidjene smradine ovako nevidjeno da sere?! Odigrasmo jako solidno 2. pol ali jbg. Bili i Rivers koga nema vec 2 utakmice zaredom, nisu isporucili svoje. A povrijedi nam se i Knindza. NISTA, RIBANJE I REFRESH DO SUBOTE A ONDA NAPUNITI PIONIR I ZGAZITI GOVNA JER SMO BOLJI OD NJIH I OVAKO BEZ PRAKTICNO POLA TIMA.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у КЛС 2018/19

Post by Мики »

Веома глуп пораз. Посебна ставка је Кеј Си Риверс. Како је он лоше одиграо. Ајд прву утакмицу. Ту смо се покрили јер смо били домаћини, али другу. Па отворене шутеве не може да погоди.
Судије су прича за себе. Оно што ме плаши је повреда Огија Добрића. Биће тешко без њега.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у КЛС 2018/19

Post by Либурнија »

Evo protiv kakvih bolesnika se mi borimo. Pogled na nasu klupu tokom zagrijavanja.

Image
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у КЛС 2018/19

Post by dacha od bosne »

Mi ovako bezidejni ne znam ni kako smo uspjeli da pobjedimo. Oni igraju maltene na 100% mogućnosti, mi ni na 50%. Odbrana nam šuplja. I pored svega moram da izdvojim sudije i mnoštvo glupih odluka, u velikoj većini na našu štetu.

ps. navijanje nula bodova.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у КЛС 2018/19

Post by Beara_Vladimir »

Da, stvarno su nas sudije uništile. Recimo, u poslednjem napadu kad su Beronu svirali nepostojeće korake. Užas jedan. Predlažem da se požalimo Upravi vodovoda.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у КЛС 2018/19

Post by dacha od bosne »

:psihodelija: :zastavaDS: :zastavaGRB: :kosarkas: :ziveli:

http://www.czbgtv.com/2019/06/17/beron- ... u-na-grbu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у КЛС 2018/19

Post by Ганац »

Ova naša pobeda u poslednjim sekundama i to trokorakom Berona je nekako karmička, u njoj su sažete mnoge nepravde, mnoge krađe koje su klubu nanešene u prethodnom periodu.
Ipak, ono što me posebno motiviše da napišem ovaj post jeste treća utakmica i pevanje zagorca i novice (mali ljudi zaslužuju mala slova) Kurva umire, kurva gasi se. Količina frustracije imenovanog dvojca je tolika da izlaze iz okvira pristojnosti svakog sportiste i ne zaslužuju ni promil poštovanja od strane navijača Crvene Zvezde. Zaista im želim da prođu ono kroz šta je klub za koji navijam od kada znam za sebe prošao u periodu kada su bahato, naslno i bezobrazno ne osvrćući se na zakone, norme otimali, krali i podmuklo nas uništavali.
Njima je tada Lale bio izlapeli starac, mi smo im bili simpatični kada su nam na dresu osim imena igrača jedino još stajali grb i broj.
Nikada im neću zaboraviti a ni oprostiti (iako to sa opraštanjem nije hrišćanski) njihovo radovanje i slavlje, njihovu pesmu "kurva umire, kurva gasi se".
Želim im sve ono što su oni nama spremali, ni manje ni više - samo toliko.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked