Тренер и стручни штаб

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
Николај Кузњецов

Тренер и стручни штаб

Post by Николај Кузњецов »

Тема о раду тренера, његових помоћника, Мише, Столета, Максе, психолога итд. Наравно и о тренинзима.
Last edited by dacha od bosne on Mon Mar 18, 2013 7:56 pm, edited 2 times in total.
Николај Кузњецов

Re: ТРЕНЕР И СТРУЧНИ ШТАБ

Post by Николај Кузњецов »

Слажем се. Оно је брука шта играмо, више комбинаторике, акција, измјене мјеста има у општинској лиги. Стварно срамота.
РС Либурнија

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by РС Либурнија »

бишоп wrote:Ја се слажем са оном "Нема велике Звезде без пуне Маракане" , као и то да нам сваки терен у Србији буде домаћи али сада је догорело до ноката ми морамо сада да спасавамо следећу сезону (мрзим овај израз) , а не ову, а то не можемо да учинимо са Јанковићем на клупи.
Апсолутно. Ја не осуђујем ни људе који ће да оду а камоли оне који ионако увијек и свуда иду. Али требало је на неки радикалнији начин изразити протест, од овог, ми пјевамо, па онда када овај незналица зајебе ствари, ми прозивамо играче на рапорт кад је ионако крај. Мсм, wtf?! То су исти играчи отприлике, минус Тошић, који су се усрали у живот 3 пута гробљу након 5 година поста у дербијима.. Не знам што овлико газимо по јајима са овим ликом који нам упропаштава сезону и тим?! Одавно је требало "оданде где треба" да се заори јасно, гласно и чисто - "Мурињо, Сале...одлази!" А не да му дајемо кредита до изнемоглости да нам уништи и ово мало игре, играча и резултата што смо имали. Ја Север сматрам својом другом кућом али за оволико стрпљења и разумијевања за АЈ немам разумијевања...не због било чега другога, већ због Звезде саме.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by tsva »

Da bih mogao da komentarisem ove nestrucne ljude prvo moram da sacekam pravilnih foruma da se ne brukam odmah. Bilo je jasno u prvom mandatu da ne zna ali da je podoban jer se ne mesa mnogo u svoj posao. Nije covek trebao da bude neki prorok da skonta sta ce se desiti ali ocekivanja ona najcrnja su prevazidjena. Jos samo da dodam da on vise nije odgovoran za ovu sramotu nego onaj koji ga je zadrzao i koji mu cuva ledja iz ko zna kojih razloga. Velika steta se nanosi klubu u svim mogucim aspektima.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Николај Кузњецов

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Николај Кузњецов »

Тсва, чуо сам а имао сам прилике и да видим да умијеш да пишеш јако опширне и аргументоване постове који имају главу и реп. Велика већина нас је страшно незадовољна и то оправдано. Мислим да не би требало да се губимо у "чашћавању" тренера епитетима, оно баш да спамујемо. А то да нам некад излети и да си дамо одушка је нормално и људски. За почетак избјегавајмо вулгарне ријечи а јанкосан, Мурињо и слично није проблем. Сарказам који је на свом мјесту такођер не спада у недозвољену категорију. На заставу форума смо записали да нам је КВАЛИТЕТ дискусија и прилога један од врхунских циљева. Не мора да значи сад да морамо да пишемо километарске постове, може и једном реченицом,да, и ријечи, много да се каже. Све је питање неке мјере. Нека буде свако свој админ, већина нас има искуства писања на форумима.

Е сад друга је прича да и мени добро дође мање посла... :srbinosm:
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by tsva »

Nadvno je nezadovoljstvo zamenjeno frustracijama jer nam se nanosi dusevna bol. Jako je tesko pronaci neki umereni ton. Ja kad jankosana vidim, cujem ili procitam, osecam se jako uvredjenim. Lakse bih podnosio da mi lupa samare svaki dan.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
РС Либурнија

Re: Тренер и стручни штаб

Post by РС Либурнија »

Анбиливбл! Кога то моје очи виде да доминира искусно и новим форумом?! :urra: Коначно ћу имати некога с ким могу да се честито посвађам и направим русвај у кафани! :mrgreen:

На овој теми то ипак неће бити случај засада.. АЈ је велика несрећа која је задесила клуб! Одавно сам говорио да је тај човјек новинарска патка и превара која је без проблема имала стомак да копа јаму под Робијем заједно са Весићевим штеточинама.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by crazynorth75 »

Velika je šansa propuštena protiv Bordoa na Marakani, kad se nije reagovalo na poslednje i najgore sranje prošle uprave i Robijev odlazak. Iako smo ostali neporaženi od Bordoa, to je u stvari bio poraz svih nas. Sve što je došlo poslije toga je samo posljedica. Od jankosana smo znali šta možemo dobiti, a to smo i upravo dobili i dobijaćemo dok god je na klupi, tako da ogromno razočarenje sa moje strane ide i ka novoj upravi.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
РС Либурнија

Re: Тренер и стручни штаб

Post by РС Либурнија »

Ја сам своје мишљење у погледу реакција браће са севера написо. Превише се дуго чекало, за мој укус. И тада са весићем и сада са јанковићем. Џаја ко Џаја, није он папак, да се разумијемо, зна он фудбала. Али да је погријешио што се заложио за овог, погријешио је. Требао је да лети најкасније послије срамне игре и испадања од ОФК у купу. Били смо још на минус 3 и сезона је могла бити резултатски још спашена. Не само да га нису макли тада него су му још дали и припреме да проведе и да нас тотално унакази. Мада, ето прича се и да се лично Вучић заложио за њега.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Beara_Vladimir »

Koliko je Jankosanu samo malo trebalo da uništi godinu i po dana Robijevog mukotrpnog truda i rada! Za neke naše igrače su se interesovali i neki ozbiljniji evropski klubovi, dok nas je vodio Robi. Sada ti isti igrači ne liče ni na šta. Veliki deo odgovornosti snosi i nova uprava. Dati Bobijevom malom da uništi i još jednu polusezonu, posle onakve jeseni, je zločin. Protiv Bordoa smo jako mnogo izgubili. Onakvu smo ljudinu ispratili sa ''ćao Prosinečki''. Svako ko čuva ovog Jankosana ne želi dobro Zvezdi.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Najdoski dr. Ilija »

На почетку желим да поздравим све моје старе другаре и саборце уз жељу да нам се придружи још много што старијих што млађих снага, великих Звездаша и здравих резона! :ziveli:
Наравно мој први упис ће бити баш на овој теми јер сви који ме знају од раније такође знају и колика ми је кост у грлу ова персона са хиљаду надимака.
Мени и даље није јасно како је овај преживео на нашој клупи оволико дуго.
За сваки разлог који је наведен постоји 1001 контра-аргумент зашто је њему у најмању руку требао да буде забрањен приступ службеним просторијама.
Брат Бишоп је потпуно у праву, овај својим шињењем (нечињењем) наноси Звезди велику штету чије последице ћемо трпети и у будућности!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Pravednik »

Kako ga nije oplodio nekakav kengur u Australiji i time obezbjedio opstanak vrste, ovo je jedina korist koja se mogla dobiti od toničnog našeg nam trenera.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Константин »

Ми смо одавно у болничкој постељи. Ипак, чување Весића, Буцка, АЂе, Лукаре и свите зарад тобоже виших циљева су били (не)свјесно сипање штетних твари у организам. Сачувати Јанкосана је као да добијеш још и фластер преко уста и свезане руке да не можеш ни да покушаш да нађеш терапију и да се покушаш излијечити.
Врста која изумире
Николај Кузњецов

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Николај Кузњецов »

Pravednik wrote:Kako ga nije oplodio nekakav kengur u Australiji i time obezbjedio opstanak vrste, ovo je jedina korist koja se mogla dobiti od toničnog našeg nam trenera.
Добро људи, полако...Јасно је да је велика већина незадовољна и да је АЈ заслужио порцију онога што се не једе, али ајмо бити конструктивни и на ниовоу, што рече Жика Павловић.

Праведниче, добродошао на твој форум! :ziveli:
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Pravednik »

Николај Кузњецов wrote:
Pravednik wrote:Kako ga nije oplodio nekakav kengur u Australiji i time obezbjedio opstanak vrste, ovo je jedina korist koja se mogla dobiti od toničnog našeg nam trenera.
Добро људи, полако...Јасно је да је велика већина незадовољна и да је АЈ заслужио порцију онога што се не једе, али ајмо бити конструктивни и на ниовоу, што рече Жика Павловић.

Праведниче, добродошао на твој форум! :ziveli:
Hvala brate, izvini morao sam malo da izbacim bijesa iz sebe. Uskoro kreće konstruktivna diskusija i analiza.
Locked