12. коло ЈСЛ: Рад - Црвена звезда

User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 12. коло ЈСЛ Рад - Црвена звезда, недеља 13ч, стадион Об

Post by carapan »

Bio sam da gledam nase omladince, a brat crazynorth75 me sjajno izvestavao, pa imam samo da porucim jedno:

Slavisa Stojanovicu, dovidjenja !!!! Mi na prolece ne smemo nikako sa ovom neznalicom da krenemo, ako hocemo titulu.. NIkako !!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 12. коло ЈСЛ Рад - Црвена звезда, недеља 13ч, стадион Об

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 12. коло ЈСЛ Рад - Црвена звезда, недеља 13ч, стадион Об

Post by Либурнија »

Reklo bi se odradjen zadatak. Dosta korektno. Rezultat je OK u skladu sa prikazanim na terenu. Nase boljke su poznate i prilicno konstantne. Jedna je Vesovic koji danas nije djelovao dobro cak ni po njegovim mjerilima. Krneta tuc-muc, krpi ga klinac Arauho koji, usprkos man im lutanjima, sasma korektno djeluje. Ono sto mi sebas i ne svidja je njegov pas i zadnie linije. Potencijal je TU, vidjecemo. Milijas je danas imao svoj dan. Dao je gol odluke, mali teren mu je odgovarao za slanje njegovih poluvisokih zabica. To u TSL fudbalu jos i pije vode posto je spor. Mrdja :pop:

Bajko -, Vesovic 5, Mijailovic 6, Krneta 5,5, Arauho 6,5, Gogic 6, Milijas 7, Nine 7,5, Miric 5 :pop: , Dauda 6.5, Mrdja 5.

Milunovic 5, Petkovic 7, Savicevic 5.5
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 12. коло ЈСЛ Рад - Црвена звезда, недеља 13ч, стадион Об

Post by dacha od bosne »

Bajko
Vesovic 5
Mijailovic 6,5
Krneta 6
Arauho 6,5
Gogic 6,5
Milijas 7
Nine 7,5,
Miric 5
Dauda 6,5
Mrdja 5.

Milunovic
Petkovic 6,5
Savicevic 6
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 12. коло ЈСЛ Рад - Црвена звезда, недеља 13ч, стадион Об

Post by tsva »

Bajko 7
Vesovic 5
Mijailovic 6
Krneta 7
Arauho 7
Gogic 6
Milijas 5.5
Nine 7,
Miric 5
Dauda 7
Mrdja 5.

Milunovic 5
Petkovic 6
Savicevic 5

Slovenacki Jankosan - 5 - turio Mirica jer ima visinu
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: 12. коло ЈСЛ Рад - Црвена звезда, недеља 13ч, стадион Об

Post by Stenly »

Ma meni ovo ni na sta ne lici. Da nam ga je rad turio/munuo eto ti X i sta onda? Sve nekako igramo na ivici X-sa, i to strasno nervira!!!

U ekipi gde neko uzme da sutira penal,pa bio to i Mrdja jer mu se ukakilo da ce da ga da znaci da nema reda. Kod ozbiljnih to ne prolazi. Mrdju gotivim, ali popio bi kaznu ako se nije dog sa Milijasem, a evidentno nije!
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: 12. коло ЈСЛ Рад - Црвена звезда, недеља 13ч, стадион Об

Post by lucky#13 »

Il genio wrote:Podrska Stojanovicu ako je namerno ostavio Milunovica na klupi, neko mora da ih vaspita ako vec to nisu poneli od kuce.
Namerno je ostavljen. Mada je i ideja bila s Miricem parirati na prekidu. Ne znam da li si primetio da je Miric dosta lopti skinuo glavom u oba pravca.

Sa utakmice nosim 3 utiska.
1. Sudija Vukadinovic POJMA NEMA!
2. Sa Gogicem imamo mnogo jaci defanzivni blok nego s tenkom. Decko cita fudbal kao bukvar! Za mene najvece iznenadjenje. Pasovi unapred,s najvise dva kontakta,uspesnost 90%.Tenk moze da nauci dosta od njega,pogotovo kako da korisno trci i oko postavljanja. Idealan backup ima u Gogicu!
3. bezobrazluk igraca Rada, pa to ljudi nema ni u beogradskoj zoni. Psovke,unosenje,ulazak u meso kramponima. Bruka


Bajko -bez ocene - Nijedan sut u gol nije bio!
Vesovic -6- Danas dobar,dobio dosta duela. Steta sto je napadacki limitiran,prosto neverovatno da je bio ofanzivno krilo.
Mijailovic -6.5- Najkonstantniji nas igrac. Jedinu sansu koju je rad imao je njegovo delo.Direktna greska,sreca sut pored gola,za to pola boda manje.
Krneta -7- najbolja utakmica u dresu zvezde. Nijedan kiks,siguran,jak u skoku. Kad protivnik nema nijedan sut NA gol,ocena je najveca
Arauho -7- mlad je,a pritom stranac,treba ga cekati i dozirati. Dobar danas,cita igru,brz,jak!Djurdjevica stavio u dzep.Jednom mu je pobegao iskosa malo,ali nema veze.
Gogic -7.5- Sve sam rekao pod utiskom broj 2. On je dmc i to radi vrhunski!
Milijas -6- Voleli ga ili ne,covek igra sve bolje. Steta sto ce pauza u prvenstvu :) Centarsutevi iz kornera sve bolji,ocekujem uskoro gol! Odbrana popravljena 100%
Nine -8- plejmejker, covek diktira nasu igru.nema napada da ne dirne loptu,a pritom je u odbrani stalno tacan.
Miric -5.5- ne moze nista da mu se zameri. Sta vise dobro se i kretao,imao je i par dobrih dodavanja. Sve duele u vazduhu je dobijao.Nije dao gol,jbg sad to je Miric :D
Dauda -7- bez prave lopte,a opet dobar. To samo on moze :) 2 asistencije,jedan sut na pocetku. Malo prostora mu je dovoljno za boom
Mrdja -5- danas bukvalno nista nije uradio. Penal se promasi,nije problem,problem je sto je to dovelo do rasprave i ne postovanja tima.

Milunovic -5- Tviteras nije zasluzio da igra.
Petkovic -bez ocene- Nemam materijala da ga ocenim.
Savicevic -5- Za ono sto je uradio NEMA opravdanja. Ni mladost,ni zelja,ni nista. On treba da bude plej i da se podredi timu,kao sto to radi Ninkovic.

Vukan Savicevic - Da mu u prvom planu bude asistencija pa tek onda gol. Razocarao me postupkom. Iskreno isti taj Vukan nije imao mesta u sampionskoj generaciji na EP, u prevodu Vukan nije toliki talenat kao sto svi vi mislite. Mi cigani imamo obicaj da mladog igraca koji je ponikao u klubu dizemo u nebesa bez valjanog razloga,primer Cveleta u kosarci. Ja sam siguran da kad bi dobio 5 tekmi u prvih 11 da bi 90% ljudi reklo,nema mesta za njega na terenu. Decko je za klasicnog back up-a Milijasu na primer i da udje 20/30minuta.
Kad se setim sta su radili Stankovic,Ognjenovic i kompanija u njegovim godinama,zaboli me glava kad njega nazovemo talentom.
Protiv decka nemam nista i zelim mu sve najbolje i da me demantuje u narednim godinama.
Samo pogledajte ko je sve od klinaca otisao iz zvezde u poslednje 3,4 godine,kao bice im bolje,oni su talenti i zvezde, i recite mi ko od njih igra? I ako igra,za koji klub?

p.s. jel se kaze sut na GOL ili GO :D
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 12. коло ЈСЛ Рад - Црвена звезда, недеља 13ч, стадион Об

Post by Либурнија »

Stojanović: Milijaš je trebalo da izvede penal

Tanjug/B. C. | 10. novembar 2013. 15:30 > 18:12

Videćemo razloge zbog kojih je Mrđa izvodio jedanaesterac, rekao je trener Zvezde posle pobede nad Radom. Mirić iznervirao i Džajića

Image
Slaviša Stojanović

Trener Crvene zvezde Slaviša Stojanović je zadovoljan pobedom protiv Rada, ali ne i igrom svoje ekpe. Nedovoljan posed lopte je glavna zamerka stratega crveno-belog tima, ali uz to je istaknuto i to da Dragan Mrđa nije trebalo da šutira sa bele tačke.


- Hteli smo da potvrdimo pobedu protiv Partizana od prošle nedelje. Nije bio lako, ali kao što sam rekao pre utakmice, Rad ne zaslužuje donji deo tabele, jer imaju puno perspektivnih igrača. Uvek je teško posle derbija, utakmica nije bila lepa za oko, ali je najbitnije da smo osvojii bodove - rekao je Stojanović posle meča na stadionu Obilića i osvrnuo se na promašeni penal. - Tek ćemo videti šta se dešavalo na terenu, tek ću saznati razloge zbog kojih je Mrđa uopšte izvodio jedanaesterac. Zna se da je to Milijašev zadatak.

Trener Rada Slađan Nikolić rekao je da je, osim u previh 20 minuta, zadovoljan prikazanom igrom svog tima.

- Sve što smo se dogovorili, to smo uradili, osim u prvih 20 minuta, kada je Zvezda bila dominantnija. Imali smo šansu preko Mihajlovića, ali je nismo iskoristili - rekao je Nikolić.




Izveštaj sa meča Rad - Crvena zvezda pročitajte OVDEOn je naglasio da ima zamerke na suđenje, ali je dodao da je mlad trener i da zbog toga ne želi da ga komentariše.


MIRIĆ IZNERVIRAO I DžAJIĆA
U TIMU Zvezde na opšte iznenađenje pojavio se Marko Mirić, koji je poslednji put bio starter pre šest meseci, u timu Radničkog 1923 protiv Slobode. Njegova igra je u nekoliko navrata izazvala burne reakcije s tribina, a čak je i poslovično smireni predsednik Zvezde Dragan Džajić u jednom momentu uzviknuo: „Pa, potrči na njega, čoveče!“
- Nismo mogli da računamo na Pečnika i Kasalicu, a Mirić je alternativa na poziciji desnog bočnog. Ima kvalitet i visinu i zato sam se odlučio za njega, a i dobro je radio na treninzima - obrazložio je trener Stojanović.

Image
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 12. коло ЈСЛ Рад - Црвена звезда, недеља 13ч, стадион Об

Post by carapan »

’’Prvo, Ninkovića nisam udario laktom, kako se možda nekome učinilo, već sam gradio prostor, posle čega je Miloš naleteo na moju levu šaku. A pri tom, nisam ni video ko mi dolazi s leđa. Dakle, ništa nefudbalski. Drugo, u tom duelu nijednog trenutka nije postojala namera da ga povredim, već je sve posledica borbe za loptu.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=F6U3JL6M ... e=youtu.be[/youtube]

I mi smo mutavi jel? Coravi? Govedo jedno grobarsko...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Locked