Хокејашки клуб

Post Reply
Николај Кузњецов

Хокејашки клуб

Post by Николај Кузњецов »

:zastavaDS:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Хокејашки клуб

Post by crazynorth75 »

Одржан 12. међународни турнир Миодраг Шишић - Шиле
16/04/2013
У леденој дворани хале “Пионир” од 13. до 14. априла, одржао се 12. по реду традиционални међународни турнир у хокеју на леду “Миодраг Шишић – Шиле”. У знак сећања и поштовања према Миодрагу Шишићу, човеку изузетне хокејашке вештине и људских квалитета, хокејашки клуб „Црвена Звезда“ установио је меморијални турнир са жељом да тај јединствен спортски дух пренесе на нове генерације младих играча.

Захваљујући доброј организацији претходних година и утицају који има на развој младих играча, турнир је убрзо прерастао у хокејашки догађај од регионалног значаја. Ове године је учествовало 16 клубова, односно 30 селекција из Словеније, Хрватске, Босне и Херцеговине, и Србије. На турниру је наступало преко 420 дечака, такмичара најмлађих узраста – будућих звезда овог спорта.

Image
Дванаести Меморијал „Миодраг Шишић – Шиле“ састојао се из два паралелна турнира: Турнир У8 (играчи рођени 2005. год) и Турнир У10 (играчи рођени 2003. год). Турнир је у суботу свечано отворио Његова екселенција Амбасадор Канаде Господин Роман Wасцхук, заједно са председником хокеј клуба „Црвене Звезде“ Г-дином Гораном Ђаковићем и Господином Драганом Ћирићем из Секретаријата за спорт и омладину града Београда.

Другог дана турнира, тимови су наставили такмичење према пласманима оствареним у суботу што је допринело узбудљивијим сусретима а групе су сада чиниле равноправније екипе. Било је потребно 20 сати „леда“ да би се одиграло укупно 123 утакмица.

Image

У недељу, на свечаној церемонији затварања у предивној атмосфери ледене хале „Пионир“, подељене су медаље свим учесницима и вредни поклони које су обезбедили спонзори турнира, компаније „Соко Штарк“ Хеwлетт Пацкард, ПИН Цомпутерс, Јана, Планет Бике, Делта Спорт, Сага неw фронтиер гроуп.

Иако је правило да се на такмичењима ових категорија не проглашавају победници, била је то добра прилика да се тестирају мале школе хокеја по клубовима и рад њихових тренера. Домаћин турнира Црвена Звезда је у селекцији У8 ипак била мало испред осталих тимова, док се у старијој У10 селекцији главна дешавања свела на јаке екипе Марибора и Бледа из Словеније и домаћина Црвене Звезде. Мали Звездини „оклопници“ потврдили су сјајним наступима доминацију црвено-беле школе хокеја. Са друге стране, дечаци неоптерећени резултатима, дружили су се смејали и наравно уживали у најбржој колективној игри на свету, хокеју на леду. Ову веселу и позитивну атмосферу, омогућили су поред домаћина Црвене Звезде, Секретаријат за спорт и омладину града Београда, СРЦ Ташмајдан, СО Палилула, СО Звездара, Туристичка организација Београда, Туристички савез Србије, Компанија САГА и многе друге компаније.

Image
Клубови учесници:
ХК Лисјаки Марибор (СЛО)
ХДД Блед (СЛО)
ХК Олимпија (СЛО)
ХК Триглав Крањ (СЛО)
ХК Стари град - Вукови (БИХ)
КХЛ Младост (ХРВ)
КХЛ Загреб (ХРВ)
КХЛ Сисак (ХРВ)
ХК Таш (СРБ)
ХК Спартак (СРБ)
ХК Беостар (СРБ)
КХК Црвена Звезда (СРБ)
ХК Ред Теам (СРБ)
ХК НС Старс (СРБ)
ХК Партизан (СРБ)
ХК ККК Београд (СРБ)

http://www.sd-crvenazvezda.net/index.ph ... st&id=4937" onclick="window.open(this.href);return false;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Хокејашки клуб

Post by Либурнија »

1981.

Милан Ватовец

Image
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Хокејашки клуб

Post by crazynorth75 »

Једна од најуспјешнијих сезона - 1984.

Ковач, Кроули, Шемсединовић, Пашић, Вилијамс и Секељ
Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Хокејашки клуб

Post by crazynorth75 »

13. Међународни турнир "Миодраг Шишић - Шиле"
17/04/2014 08:50
У понедељак 21. и уторак 22. априла, одржаће се 13. по реду традиционални дечији међународни турнир у хокеју на леду “Миодраг Шишић – Шиле 2014”.

Image

Ове године учествује 12 клубова (24 екипе) из Словеније, Хрватске, Босне и Херцеговине и Србије, а преко 300 дечака и девојчица, дружиће се, смејаће се и наравно играти најбржу колективну игру на свету у леденој дворани хале Пионир.

Турнир почиње у понедељак 21. априла у 9 сати, а церемонија отварања спортске манифестације заказана је за 14 часова, током које ће се учесницима и гостима турнира обратити министар омладине и спорта Републике Србије – Вања Удовичић.

Клубови учесници:
ХК Триглав Крањ (СЛО)
ХДК Лисјаки Марибор (СЛО)
ХК Вукови (БИХ)
КХЛ Младост (ХРВ)
КХЛ Сисак (ХРВ)
ХК Спартак (СРБ)
ХК НС Старс (СРБ)
ХК Беостар (СРБ)
КХК Црвена Звезда (СРБ)
ХК Ред Тим (СРБ)
ХК Партизан (СРБ)
ХК Таш (СРБ)

Позивамо све мале суграђане да са својим родитељима посете ледену дворану “Пионир”, и буду део веселе и позитивне атмосфере коју организује хокејашки клуб Црвена Звезда и град Београд. Турнир се завршава у уторак дефилеом свих учесника турнира и доделом медаља и поклона која је на програму у 14 сати и 30 минута.

У припреми и реализацији турнира помогли су: Министарство омладине и спорта Републике Србије, Секретаријат за спорт и омладину града Београда и Туристичка организација града Београда.

http://www.sd-crvenazvezda.net/index.ph ... st&id=5084" onclick="window.open(this.href);return false;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Хокејашки клуб

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Хокејашки клуб

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Хокејашки клуб

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Хокејашки клуб

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Хокејашки клуб

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Хокејашки клуб

Post by crazynorth75 »

Zvezdini hokejaši danas, od 17:15h gosutuju ekipi Viteza. Utakmica se igra na klizalištu ''Pingvin'' na Novom Beogradu. Radi se o zaostaloj utakmici 8. kola.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Хокејашки клуб

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Хокејашки клуб

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Хокејашки клуб

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Хокејашки клуб

Post by crazynorth75 »

Zvezda u polufinalu plej ofa ide na Partizan, prva utakmica u subotu, 07.03.2015.g. od 17:30h u ledenoj dvorani ''Pionir''.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Post Reply