ABA ("Јадранска") лига

skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by skeva »

Parama nismo sigurno, Cedevita ih je imala vise, prije mudimo Kaline i ekipe.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Ганац »

Mislim da je Ajkula bio ironičan, i da je hteo reći da nam budžet pune državna preeduzetja, a narasvno da je ta ekipa bila do koske i naraavno da se ona stvarala par godina.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Либурнија »

Ја мислим да смо буџет пунили и сами и то, пошто је баскет у питању, енормно пуно...за разлику од кмечаваца који су били деценију и по пројекат и на крају се опет распали у парампарчад. Такођер мислим да Вучић са пројектом "Човић у ККЦЗ" нема ама баш никакве везе. Ако им је пуно да спонзоришу ККЦЗ у Супер ЕЛ, нек не спонзоришу и тачка. Ако није пуно, онда нек не с.ру наоколо.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by dacha od bosne »

Cedevita dovela stanovitog Pjer Džeksona. http://www.sportando.com/en/europe/croa ... ckson.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Iskreno, imaju možda najjaču ekipu, ali teško da će onaj njihov trener izvuči išta iz ove ekipe.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by dacha od bosne »

Gledam ovog Skoti Rejnoldsa iz Cibone, pa se ibretim kako neko može da dovede pleja koji o'ma može jako i do samoga kraja, a mi treba da čekamo Voltersa 2 mjeseca.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Мики »

Видим да је Цедевита изгубила од Крке, а Будућност од Морнара. Добро, за Будућност ме не чуди јер мислим да су лоши, али Цедевита? Да не желе можда да иду на нас у полуфиналу? Некако ми се чини да ће покушати да искористе наш умора од Евролиге.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Ганац »

Može biti, ali mislim da je verovatnije što imaju onog tantuza za trenera.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by dacha od bosne »

Ili možda Ceda želi biti treća i ići na Partizan? Mada ja mislim da će Cedevita na kraju biti druga i da će igrati protiv partizanki koji će po meni biti treći. To je za nas možda i najbolje.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Ганац »

Pa Dačo, valjda je Cedeviti u interesu da ude domaćin više u plej ofu, što će reći da morju da jure drugo mesto a ne da ovako kiksaju. Onog trenutka kada budu išutirali Mršića iz kluba, oni će "prodisati".
Po kvalitetu oni su igrački sigurno drugi u ligi, ali to se mora i na terenu dokazati.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by dacha od bosne »

Ma, slaže se...malo se zezam oko tih kombinacija...ja i mislim da će oni biti drugi.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by skeva »

dacha od bosne wrote:Gledam ovog Skoti Rejnoldsa iz Cibone, pa se ibretim kako neko može da dovede pleja koji o'ma može jako i do samoga kraja, a mi treba da čekamo Voltersa 2 mjeseca.
Neiskusan si Daco :D
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Ганац »

Tantuz popio otkaz u Cedi (konačno) mada, možda sada dovedu pismeng trenera... ipak patka, ostaje trener (što je u suštini dobro za Zvezdu)
Dačo, ovaj plej u Ciboni ima daleko manju odgovornost i očekivanja tako da iz toga i mogu da proizađu neke opuštenije i možda bolje partije, gledano pojedinačnim učinkom ali zato se taj timski ne bi nikako uklopio kod nas. Neka nama Woltersa kad ne možemo Jovketu da priuštimo Karija kao zamenu... :hmmm: kakav bi to dvojac bio, dva Stefa :dancing1: i igre mogu da počnu (malo maštam i **njam).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by dacha od bosne »

Idi, begaj te, davno sam ja to pisao...puj pike ne važi :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by dacha od bosne »

Danas Cedevita-groblje...šta mislite ko ide u finale?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Beara_Vladimir »

Mislim da Partizan ide dalje. Već sam pisao o njima. Neverovatna energija i borbenost, koju sa klupe jako lepo usmerava fenomenalni Aleksandar Džikić.
Sigurno da će Cedevitu malo i pogurati, ali ipak mislim da neće izbaciti Partizan.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Post Reply