Звезда у Супер лиги Србије

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Nataknem ih sve na dršku od metle za ovakvu igru. Prije svega, Jovančića i Milunovića. Marin je isto bio kriminalan ovu tekmu. Boaći potpuno odsječen. Mi jednostavno ne možemo da povežemo 4-5 pasova i da odigramo malo brže. Nije Partizan bio ništa bolji, ali su nam se o glavu razbile sve ove gluposti koje pravimo tokom igre. I neka je tako. Neka vide da moraju nešto da mjenjaju ako hoće ove sezone da budu prvaci. Igra nam je, iskreno ništa, da ne lajem ovdje bezveze.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
penal
Звездаш
Posts: 113
Joined: Tue Jul 19, 2016 9:54 pm

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by penal »

Vrlo vazna utakmica danas na stadionu Vozdovca u naselju Braca Jerkovic. Nadam se pomaku u igri, tj. da mi budemo ti koji imamo posed i napadamo, u stavu igraca i odnosu prema klubu i navijacima, a i da ce Milojevic povuci neke hrabrije poteze u sastavljanju tima.

I naravno, ocekujem pobedu
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Beara_Vladimir »

Nešto baš nisam ubeđen da će do pomaka doći. Godinu dana mi igramo ovako. Čak i više od toga. Normalno je da dođe do pada forme, da se izgubi, ali nije normalno da ulupaš desetine miliona evra u ekipu, imaš ubedljivo, ali ubedljivo najjači tim u Srbiji i onda te Inđija razmontira na Marakani, a Savo Milošević protiv tebe izgleda kao Žoze Murinjo u najboljim danima.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Nisam uspio da odgledam utakmicu. Kako smo odigrali...mislim znam rezultat, mislim na igru?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Protiv Mačve solidno prvo poluvrijeme...dosta trčanja, dodavanja. Iskreno, radije bih gledao Vulića i Ivanića nego Jovančića. Ben željan igre i stvarno je bruka i sramota šta je sve Terzić radio i radi da bi se uglavio u neke transfere, pa je malte ne tjerao Bena iz kluba kao i Krstičića i Degeneka.
Gajić odigrao odlično, puno trčao, otvarao se. Isto važi i za Tomanea koji je po meni bolja opcija i od Pavkova i od Boaćija. drugi je tip igrača i mnogo pokretljiviji.
Sad Olimpijakos pa da vidimo koliko će ljudi biti na Marakani.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Beara_Vladimir »

Što se tiče prodaje karata za LŠ, dele ih na benzinskim pumpama NIS-a. Toliko o genijalnom marketinškom potezu sa onim cenama, skupljim od onih za utakmice u Minhenu i Londonu.

Budalu koja je stavila Gobeljića pre Gajića i koja nije licencirala Bena za Evropu govnjivom motkom najuriti iz kluba.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by redneck »

sto se mene tice jedva cekam da vidim milojevicu ledja
igra nam je go ***
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Pa, i nismo danas igrali toliko loše koliko nismo bili efikasni.Imali smo finih prilika da meč završimo ranije. To što nismo druga je priča. Ben nije trebao da izvodi penal. Onaj projektil Njegoša je trebao da završi u golu. Sve u svemu, zaslužena pobjeda.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Мики »

Тешко, али заслужено. Важно је да смо победили, и ако Вождовац вечерас извуче добар резултат против партизанки (наравно да очекујем победу) можемо опет лепо да се одвојимо. Играчи морају да буду мало коректнији и сконцентрисанији у завршници, али све у свему заслужена победа.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Либурнија »

Једна од наших заиста најкоректније одиграних утакмица ове полусезоне. Више него заслужена побједа, требало је бити 5:0 али лопта није хтјела у гол. Овако јест слађе али кошта живаца. Марко Марин = Меси за сиротињу. Говна сточна што су се тако красно понадала нека га пуше. :dita:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Ганац »

Igramo solidno sa TSCom i vodimo na poluvremenu sa 2:0...Napad nam sasvim solidno funkcioniše, odbrana baš i nema posla ali ne mogu da verujem da ozbiljnoj ekipi u 16 metara lopta iz kornera prođe pošesnestercu u visini jedanaesterca i da je niko ne izbaci (mi).
Vukanović se par puta obrukao, ostali ofanzivno dobri do odlični i čini mi se da Marin malo više davi loptu čim dođe do njega.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Ганац »

Igrači Crvene Zvezde su večeras dali 4 gola, mogli su bar još toliko ali je Žander pogrešio stranu pa je tako konačni rezultat3:1. :dancing1:
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Dennis Rodman »

Nema veze za Žandera, bitno da smo dobili, a i lijep gol, ruku na srce :travka:

Svaka čast i protivniku koji je bar pokušavao odigrati nešto fudbala.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Мики »

Утакмице против ТСЦ-а и ова јуче против Пролетера су две ретке утакмице у којима је могао да се гледа добар фудбал. Похвала за обе екипе како су играле. Звезда, наравно, рутински, али је барем морала да се потруди.
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Dennis Rodman »

Dođe i prođe derbi. Odavno fudbalski gledano, utakmica rijetko vrijedna pomena... ali ovaj je bio nešto posebno. Nevjerovatna količina smora i neigre, obostrano. Mali Gavrić vrijedan pomena kao nešto novo, kao osvježenje. Za ostalo... mogu samo reći da se nadam da će Deki na ljeto imati bar neki uticaj na sastavljanje ekipe.
Zvezdaš. Robista.
Locked