Звезда у Евролиги 2019/20

Locked
penal
Звездаш
Posts: 113
Joined: Tue Jul 19, 2016 9:54 pm

Звезда у Евролиги 2019/20

Post by penal »

Nadam se da nije problem sto sam otvorio ovu temu. Jedva cekam da gledam nase momke u najjacem klupskom takmicenju. Nikad jaci tim govori da verovatno imamo ambicije prolaska u Top8.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги 2019/20

Post by dacha od bosne »

penal wrote:Nadam se da nije problem sto sam otvorio ovu temu. Jedva cekam da gledam nase momke u najjacem klupskom takmicenju. Nikad jaci tim govori da verovatno imamo ambicije prolaska u Top8.
Naravno da nije....evo tome i mali prilog :)

http://www.czbgtv.com/2019/09/23/pocinj ... ocekujemo/" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги 2019/20

Post by dacha od bosne »

U četvrtak krećemo sa Evroligom protiv panatinaikosa u Atini. Nek nam je sa srećom.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Евролиги 2019/20

Post by Dennis Rodman »

Baš sam se zapitao skoro, kad počinje, a nije mi se dalo provjeravati, hvala za info :ziveli:
Vrlo teško gostovanje za početak, a ostaje i da vidimo kakva je reakcija na nenadano, i prilično lagano, ispadanje sa ABA superkupa, od dojučerašnjeg drugoligaša.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Евролиги 2019/20

Post by Мики »

Сутра ћемо видети да ли је утакмица против Приморске била намерно изгубљена и да ли су победе у припремним утакмицама оно што ће нас красити у наставку/почетку сезоне. Не кажем да треба добити Панату, али видећемо какву ћемо игру приказати. искрено, верујем да можемо до победе, али пре свега да видимо колико је ова екипа заиста спремна за овогодишње изазове.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Евролиги 2019/20

Post by Либурнија »

Искрено се надам да смо ово у Суперкупу танковали. Ајд нек нам је са срећом, да се понови сезона Радоње када смо ушли у 1/4 финала.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Евролиги 2019/20

Post by Beara_Vladimir »

Đe si Liburnija, nema te k'o poštenja u Upravi FKCZ. :mrgreen:
Šta kažeš, kakve su nam šanse da preteknemo KKP po broju titula ove godine? Fino ih je Trinki posložio, solidno igraju.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги 2019/20

Post by dacha od bosne »

Al nas urnišu sudije...strašno.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги 2019/20

Post by dacha od bosne »

Em nekih naših glupih poteza, em grešaka sudija i to je bilo dovoljno za poraz. Obruči grozno tvrdi. Što se igrača tiče, nama ko nasušni hljeb fali Kuznić jer odžo ne igra ni blizu ono od prošle sezone. Lorenzo Braun je enigma.
Mogli smo mi ovo dobiti večeras, ali...
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Евролиги 2019/20

Post by Мики »

Требаће овде још мало времена док се не посложе све коцкице на своје место. Евидентно је да шкрипи на месту плеја тј. да Човић не може да игра првог плеја, док Лорензо мора мало да се привикне на европску кошарку. Оџо је заиста криминалан тренутно. По мени ту највише шкрипи. А и са тим проблемима одиграли смо егал у Атини. Судијске грешке је беспотребно коментарисати, било их је на претек.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги 2019/20

Post by dacha od bosne »

Izvještaj sa utakmice https://www.czbg.net/2019/10/03/" onclick="window.open(this.href);return false;звезда-поклекла-пред-зеленима/
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Евролиги 2019/20

Post by Dennis Rodman »

Hm, pa, bez obzira na sve, ne možemo biti zadovoljni otvaranjem sezone, bojim se. Počev od Primorske, koja je bila priličan šamar, pa i ovaj meč gdje djeluje da je prilično na silu sve što stvorimo. Nije mi baš jasno što tako mala minutaa za prvog plejmejkera? Blaža povreda, bolest? Fiću u zemlji čuda ćemo, nadam se, što manje gledati u Evroligi. Neka ih odmara ponekad u ABA, mada vidimo da će ove sezone i ABA biti priličan izazov...
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Евролиги 2019/20

Post by Либурнија »

Beara_Vladimir wrote:Đe si Liburnija, nema te k'o poštenja u Upravi FKCZ. :mrgreen:
Šta kažeš, kakve su nam šanse da preteknemo KKP po broju titula ove godine? Fino ih je Trinki posložio, solidno igraju.
Ukratko - ukoliko se ovo sve poslozi, a to je ipak proces, msm da su im sanse minimalne. Mnogo ce nam znaciti i vjerujem da cemo daleko bolje izgledati kada se kljucar reketa vrati u puni pogon. Ne treba nikada nista uzimati olako ali bih ja ipak ove prve macice u vodu bacio.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги 2019/20

Post by dacha od bosne »

U četvrtak protiv Fenera...ne znam šta da očekujem. Da li se zna jel Fener u punom sastavu ili? Ako Lorenzo bude igrao kako treba, mislim da imamo dobre šanse.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Евролиги 2019/20

Post by Мики »

Чини ми се (нисам нешто посебно пратио) да је Фенер одиграо први сусрет са Реалом и изгубио. И то ако сам добро прочитао летимице, тесно су изгубили. према томе, не треба се превише надати, али треба запети и дати све од себе да се направи изненађење.
Locked