Звезда у Супер лиги Србије

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Srećna titula, Cigani!
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Ганац »

Srećna titula...sve polako dolazi na svoje mesto. Sinoć je Nikolić bio loš, verujem da zbog toga nije bio zamenjen jer ga treba istrpeti.
Ivaniću se baš igralo a možda mu odgovara Stankela...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Мики »

Честитке Цигани, на титули. Време је да се освоји дупла круна.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Dobra utakmica protiv Napretka, ali iskreno ne znam da li ćemo protiv groblja, nakon pauze, odigrati dobro, posebno kada znamo da Deki zna izvesti čudan sastav u takvim mečevima. Ja bih Samoga i Veljka na vezne i počeo bih bez Kange.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Мики »

Дерби ће да покаже да ли смо се померили са мртве тачке у односу на прошлу сезону када смо исте одиграли катастрофално. Надам се и неком писменијем саставу.
crveno beli sampioni
Новајлија
Posts: 1
Joined: Wed Oct 07, 2020 9:15 pm

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by crveno beli sampioni »

Дерби мора да се добије, уколико се буде играло пред празним трибинама, неће бити толиког притиска. Победити се мора, пре свега због бодовне разлике. :konjanik:
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Мики »

Слажем се. Публике сигурно неће бити, али ми се само не свиђа то да о њиховим навијачима размишљамо као о некоме ко прави притисак. Ја мислим да су највећи проблеми у задње време били погрешни састави, као и став играча и тренера. Мора се изаћи са ставом да ћемо да их одеремо јер то и заслужују.
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Мики »

Сутра против Јавора. Станковић, колико видим из најаве, најавио неке промене.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Ганац »

Nepotrebno veliki broj promena uz igru bez pravog špica, malo se Stanković zaigrao. Kao rezultat toga je i remi, sreća da groblje ne zna i da je bio kec u Nišu ali ovo baš i be obećava pred Liberec.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Prije svega, dok je Gobeljić bek i kapiten, nema nama napretka. Drugo, ne možeš igrati bez centarfora. Ben to nije.
Mora Deki da se dozove pameti.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Ганац »

Naravno da je i Gobeljić problem, ali daleko veći je Rodić kojem nema zamene pa su tako malog Radulovića stavili na beka...zapravo nama su prolem obe bekovske pozicije a na ovoj utakmici je pokušao da mu proigraju Ben i Nikolić. Slabo mu je to bilo. Od svega viđenog jedino mi se sviđa forsiranje Erakovića.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Мики »

Ганац wrote:Naravno da je i Gobeljić problem, ali daleko veći je Rodić kojem nema zamene pa su tako malog Radulovića stavili na beka...zapravo nama su prolem obe bekovske pozicije a na ovoj utakmici je pokušao da mu proigraju Ben i Nikolić. Slabo mu je to bilo. Od svega viđenog jedino mi se sviđa forsiranje Erakovića.
Апсолутно си у праву. Гобељића може барем да мења Гајић, а Родић нема никакву замену. То је баш срамота. Барем неко из млађих селекција, са те позиције, би могао да се прикључи првом тиму.
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Мики »

Успели смо да преокренемо против Инђије, али реално, не смемо себи да дозвољавамо такав луксуз да екипе попут Инђије дођу до тога да поведу кроз преокрет. На 1:0 смо имали много добрих прилика које у будуће морамо искориштавати и тако дотући противника.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Ганац »

Danas nas čeka derbi kola, Lalatova Vojvodina ni malo naivna i nikako se ne sme potceniti i ući u utakmicu kao protiv nekih prethodnih rivala.
Roda je posle svih povreda sada fasovao i koronu (pozitivan na kovid) te mu želim brz oporavak a nama stoji i dalje gorući problem... ta leva strana.
Prenos je na AS1 u 17:30.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Мики »

Неће бити лако, али верујем да ћемо победити. Иначе, горућа је цела одбрана, посебно оба бека. Али за надати се да ће то да се реши. Брз опоравак Родићу!
Locked